Wisła K. – Raków 3:2 (koniec) | Wisła Pł. – Śląsk 1:2 (koniec) | Legia – Arka 5:1 (koniec)
ŁKS – Jagiellonia 0:3 (koniec)
Legia Warszawa
5:1 (1:1)
Arka Gdynia
Środa 10.06.2020, 20:30 • Stadion Wojska Polskiego, Warszawa • PKO Ekstraklasa • 29. kolejka

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia! (22:24:04)

Legia Warszawa pewnie pokonuje Arkę Gdynia. To była wręcz rzeź niewiniątek. Goście byli groźni chyba tylko przez minutę. Tak, tę pierwszą minutę, w której zainkasowali bramkę. Później była już demolka ze strony Legii.

90+2

90
    Doliczone dwie minuty.

89
    Legii wciąż mało. Stara się dobić w zasadzie już dobitego przeciwnika...

88
    Arka została tutaj wręcz rozbita. Oj będzie boleć ta porażka.
    86. Vamara SANOGO - 5:1

86
    Gol dla Legii!
    Strzelcem bramki VAMARA SANOGO. Kolejny mocny cios w kierunku Arki. Nokaut.

84
    Rzuty rożne: 6-1.

82
    Trzeba powiedzieć, że jeżeli chodzi o statystykę strzałów, to różnice są wręcz astronomicznie gigantyczne. Tak to trzeba nazwać.

81
    Strzały: 25-1
    Strzały celne: 6-1

80
    Ostatnie dziesięć minut rywalizacji w ramach regulaminowego czasu gry. Legia ma teraz rzut wolny.

78
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Davit Schirtladze, na boisku pojawia się Oskar Zawada.

77
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Marko Vesović, na boisku pojawia się Piotr Pyrdoł.

76
    Frekwencja jednak nie jest zerowa. Wiadomo, są dziennikarze, fotografowie czy osoby odpowiedzialne za podawanie piłek. Są też oczywiście służby itp.

75
    W 75. minucie zwykle informowaliśmy o frekwencji na trybunach. Dziś, z wiadomych względów, na widowni kibiców nie ma.

72
    Kolejna niesamowicie groźna akcja Legii. Zrobiło się gorąco!

71
    20 minut do końca spotkania. Tutaj już raczej niewiele może się zdarzyć. Możliwe są już chyba tylko kolejne gole Legii.

70
    Posiadanie piłki: 57-43%.

Mateusz

Gole: 44. Wszołek, 51. Marciniak (sam.), 58. Luquinhas, 62. Cholewiak, 86. Sanogo – 1. Danch

Kartki:   25. Marciniak (ARK), 40. Vejinović (ARK), 54. Kopczyński (ARK)

Posiadanie piłki: 61 % : 39 %.
    Strzały celne: 9:1. Strzały niecelne: 15:1. Rzuty rożne: 6:1. Spalone: 0:2. Foule: 13:16.
    Legia Warszawa: Majecki – Vesović (77. Pyrdoł), Jędrzejczyk (C), Wieteska, Karbownik – Antolić, Gwilia (68. Martins) – Wszołek, Luquinhas, Cholewiak – Pekhart (67. Sanogo).
    Zmiany: Muzyk – Lewczuk, Luís Rocha, Martins, Sanogo, Pyrdoł, Astiz, Stolarski, Praszelik.

Arka Gdynia: Steinbors (C) – Zbozień, Marić, Danch, Marciniak – Kopczyński, Nalepa – Antonik (55. Mihajlović), Vejinović, Samanes (46. Młyński) – Schirtladze (78. Zawada).
    Zmiany: Staniszewski – Helstrup, Jankowski, Siemaszko, Zawada, Markiewicz, Młyński, Wawszczyk, Mihajlović.

Sędziowie: Tomasz Kwiatkowski