Termalica – Olimpia G. 3:3 (koniec) | Puszcza – Wigry 2:1 (koniec) | Jastrzębie – Sandecja 1:2 (koniec)
Miedź – Podbeskidzie 2:2 (koniec)
Puszcza Niepołomice
2:1 (0:1)
Wigry Suwałki
Piątek 12.06.2020, 15:30 • Stadion Miejski, Niepołomice • Fortuna 1 Liga • 25. kolejka

90+4
    Gol dla Puszczy!
    Strzelcem bramki ERIK CIKOS.

Już po upływie doliczonych minut Puszcza Niepołomice wyrwała przeciwnikom komplet punktów! Gospodarze uczynili broń potężnego rażenia ze stałych fragmentów gry. Erik Cikos strzelił decydującego gola na 2:1 po wrzutce z rzutu wolnego! Emocje do ostatniej akcji i triumfują podopieczni Tomasza Tułacza.

68
    Strzelcem bramki MARCIN STEFANIK.

Uprzedzaliśmy kibiców Wigier Suwałki, że robi się potwornie niebezpiecznie po dośrodkowaniach spod chorągiewki. Dwukrotnie przyjezdnych ratowały interwencje Jana Balawejdera. Tym razem Marcin Stefanik umiejętnie osłonił piłkę przed przeciwnikami i znalazł sposób na wkopanie jej z bliska pod poprzeczkę. Wyrównanie w Niepołomicach!

34
    Gol dla Wigier!
    Strzelcem bramki DENIS GOJKO.

Przyjezdni wyczekali na swój moment w pierwszej połowie i druga ich niebezpieczna akcja w krótkim okresie zakończyła się golem. W dobrym tempie wymienili podania Denis Gojko oraz Kacper Wełniak, a ten pierwszy ukarał zdezorientowanych niepołomiczan uderzeniem z bliska do bramki. Wigry Suwałki są na prowadzeniu!

Gole: 68. Stefanik, 90+4. Cikos – 34. Gojko

Kartki:   34. Cikos (PSZ)   90+4. Cikos (PSZ)

Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
    Strzały celne: 7:3. Strzały niecelne: 7:7. Rzuty rożne: 9:0. Spalone: 4:1. Foule: 20:16.
    Puszcza Niepołomice: Niemczycki – Cikos, Stępień, Stefanik, Mikołajczyk, Żytek, Serafin, Eizenchart (46. Bąk), Klec (72. Stawarczyk), Żurek (89. Orłowski), Radionow.

Zmiany: Górski – Czarny, Bąk, Grodecki, Orłowski, Nowak, Furtak, Stawarczyk, Sitek.

Wigry Suwałki: Balawejder – Gierach, Najemski, Karankiewicz, Ozga, Gojko, Huertas (81. Sauczek), Aftyka (58. Czułowski), Loua, Bartczak, Wełniak (69. Żebrakowski).

Zmiany: Kąkolewski – Oremo, Żebrakowski, Król, Matuszewski, Łapiński, Adamec, Sauczek, Czułowski.

Sędziowie: Sebastian Jarzębak (Bytom)