Toruń – Garbarnia 1:0 (koniec)
Elana Toruń
1:0 (0:0)
Garbarnia Kraków
Piątek 12.06.2020, 17:00 • Stadion Miejski im. Grzegorza Duneckiego, Toruń • 2. Liga • 25. kolejka
    Goście wracają do Krakowa na tarczy:

Ważne zwycięstwo Elany, która odskakuje od strefy spadkowej na pięć punktów! Trzeba przyznać, że druga połowa tego meczu była dużo ciekawsza od pierwszej. Dziękujemy za uwagę! (18:52:56)

90+5

90+5
    To była ostatnia szansa krakowian. Mieli rzut rożny goście, ale nie zdołali tego wykorzystać.

90+4
    Znakomita okazja Garbarni! Zakotłowało się w polu karnym Elany, po chwili uderzenie z szesnastego metrów szczęśliwie zablokowane przez jednego z rywali.

90+2
    Przy piłce torunianie na własnej połowie boiska. Dużą liczbą zawodników do pressingu ruszyli przyjezdni.

90+1
    Cztery minuty doliczone do drugiej połowy spotkania!

90
    Tym razem korner wywalczyli zawodnicy Bogusława Pietrzaka.

89
    Niezbyt udane dośrodkowanie z rzutu rożnego i torunianie oddalają zagrożenie.

88
    Korner dla Garbarni.

87
    Zbyt mocne zagranie Raka na skrzydło do Kozłowskiego. Od autu przyjezdni.

86
    Nieudane wykończenie akcji przez torunian i od bramki wznawia grę Frątczak.

85
    Pięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Mądrze gra Elana, która nie ogranicza się teraz tylko do obrony korzystnego rezultatu.