Pogoń – Jagiellonia | 2:2 (koniec) | | | Piast – Śląsk | 1:0 (koniec) |
Podbeskidzie – Radomiak | 4:2 (koniec) | | | Termalica – Stomil | 2:0 (koniec) | | | Wigry – Jastrzębie | 2:0 (koniec) |
Olimpia G. – GKS Bełchatów | 1:2 (koniec) |
Górnik Ł. – Olimpia E. | 1:0 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Widzew | 3:1 (koniec) | | | Lech II P. – Resovia | 2:0 (koniec) |
Garbarnia – Znicz | 1:0 (koniec) | | | Stal Rz. – Bytovia | 2:1 (koniec) | | | Skra – Błękitni | 2:1 (koniec) |
Burnley – Sheffield Utd | 1:1 (koniec) | | | Newcastle – West Ham | 2:2 (koniec) | | | Liverpool – Aston Villa | 2:0 (koniec) |
Southampton – Man City | 1:0 (koniec) |
Inter – Bologna | 1:2 (koniec) | | | Cagliari – Atalanta | 0:1 (koniec) | | | Parma – Fiorentina | 1:2 (koniec) |
Udinese – Genoa | 2:2 (koniec) | | | Brescia – Hellas Verona | 2:0 (koniec) | | | Sampdoria – Spal | 3:0 (koniec) |
Napoli – AS Roma | 2:1 (koniec) |
Bilbao – Real Madryt | 0:1 (koniec) | | | RCD Espanyol – Leganés | 0:1 (koniec) | | | Osasuna – Getafe | 0:0 (koniec) |
Villarreal – FC Barcelona | 1:4 (koniec) |
Kasımpaşa – Sivasspor | 0:0 (koniec) | | | Galatasaray – Trabzonspor | 1:3 (koniec) | | | Konyaspor – Rizespor | 1:0 (koniec) |
Slovan – Slavia | 1:3 (koniec) | | | Banik – Vik. Pilzno | 0:0 (koniec) | | | Sparta – Jablonec | 3:0 (koniec) |
finał
Garbarnia Kraków
1:0
(1:0)
Znicz Pruszków
90+2
|
W międzyczasie żółtymi kartkami ukarani zostali również Nakrosius i Rybak.
|
|
90+1
|
Żółtą kartkę otrzymuje Kuczak (Garbarnia Kraków).
|
|
78
|
Żółtą kartkę otrzymuje Paweł Moskwik (Znicz Pruszków).
|
|
75
|
Żółtą kartkę otrzymuje Bartosz Nowicki (Znicz Pruszków).
|
|
72
|
Żółtą kartkę otrzymuje Mruk (Garbarnia Kraków).
|
|
35
|
Mamy pierwszą żółtą kartkę w meczu. Ukarany Karol Noiszewski.
|
Gole:
21. Kowalski (kar.)
Sędziowie: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
Widownia:
Kartki: 72. Mruk (GRB), 90+1. Kuczak (GRB), 90+2. Nakrosius (GRB) – 35. Noiszewski (ZNI), 75. Nowicki (ZNI), 78. Moskwik (ZNI), 90+2. Rybak (ZNI)
Spudłowany karny!: 31. Zjawiński (ZNI), nietrafiony
Garbarnia Kraków:
Kozioł – Kujawa, Mruk, Masiuda, Radwanek (60. Feliks), Kuczak, Marszalik (86. Klimek), Serafin, Wyjadłowski (60. Szewczyk), Nakrosius, Kowalski.
Zmiany: Frątczak, Górecki, Klimek, Włodyka, Surmiak, Słoma, Szewczyk, Feliks.
Trener:
Znicz Pruszków: Misztal – Rybak, Bochenek, Baran, Moskwik, Drobnak, Pyrka (49. Tarnowski), Faliszewski (68. Szymański), Noiszewski (70. Nowicki), Machalski, Zjawiński.
Zmiany: Gradecki, Nowicki, Kociszewski, Tarnowski, Obst, Proczek, Szymański.
Trener:
Zmiany: Frątczak, Górecki, Klimek, Włodyka, Surmiak, Słoma, Szewczyk, Feliks.
Trener:
Znicz Pruszków: Misztal – Rybak, Bochenek, Baran, Moskwik, Drobnak, Pyrka (49. Tarnowski), Faliszewski (68. Szymański), Noiszewski (70. Nowicki), Machalski, Zjawiński.
Zmiany: Gradecki, Nowicki, Kociszewski, Tarnowski, Obst, Proczek, Szymański.
Trener:
Sędziowie: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
Widownia:
Tomek