Puszcza – Stomil 0:0 (koniec) | Podbeskidzie – Odra O. 4:3 (koniec) | Termalica – Radomiak 1:1 (koniec)
Puszcza Niepołomice
0:0 (0:0)
Stomil Olsztyn
Środa 15.07.2020, 18:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • Fortuna 1 Liga • 32. kolejka

90+5
    Koniec meczu. (19:53:10)

90
    Do regulaminowego czasu gry sędzia dolicza pięć minut.

90
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Sitek, na boisku pojawia się Żurek.

88
    Szybka kontra Puszczy i dobra interwencja Leszczyńskiego.

87
    Sobczak nawinął obrońcę i strzelił mocno w kierunki bramki Niemczyckiego, ale piłka po drodze trafiła w jednego z obrońców Puszczy i wyszła na aut.

85
    Po kolejnej akcji Puszczy znów korner dla podopiecznych trenera Tomasza Tułacza.

83
    Dośrodkowanie w pole bramkowe Stomilu tam na posterunku Leszczyński.

82
    Po drugiej stronie rzut rożny dla gospodarzy.

81
    Rozpędzony zawodnik Stomil wbiegł w pole karne gospodarzy, oddał mocny strzał po ziemi i tylko świetna interwencja Niemczyckiego chroni Puszczę od straty gola!

79
    Teraz faul w ataku jednego z graczy Puszczy. Stomil będzie miał rzut wolny z własnej jedenastki.

78
    Na spalony złapany gracz miejscowych. Stomil zyskuje piłkę.

77
    Zbyt głęboka wrzutka Bucholca w pole karne Puszczy. Gospodarze wznowią grę od bramki.

74
    Kolejna przerwa w grze. Na boisku leży piłkarz Puszczy. Brzydki zrobił się nam ten mecz. Sędzia pokazał już sporo żółtych kartek.

72
    Żółtą kartkę otrzymuje Hajda (Stomil Olsztyn).

72
    Żółtą kartkę otrzymuje Bartków (Puszcza Niepołomice).

71
    Rzut wolny dla Puszczy. Kibice i piłkarze domagali się od sędziego za to przewinienie pokazania czerwonej kartki.

68
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Eizenhart, na boisku pojawia się Klec.

68
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi van Huffel, na boisku pojawia się Lech.

65
    Piłka po strzale gracza Puszczy wpada do bramki Stomilu, ale wcześniej jeden z zawodników faulował Biedrzyckiego i sędzia odgwizduje rzut wolny dla Olsztynian.

63
    Mamy przerwę w grze. Na murawie leży piłkarz Stomilu.

61
    Jeden z zawodników ławki rezerwowych Puszczy ukarany żółtą kartką, ale nie byłem w stanie dostrzec nazwiska.

59
    Strzał z dystansu gracza Puszczy mocny po ziemi, ale piłka przelatuje obok słupka bramki Stomilu.

57
    Żółtą kartkę otrzymuje Bondarenko (Stomil Olsztyn).

55
    Wrzutka w pole bramkowe gości a tam spokojnie piłkę łapie Leszczyński.

53
    Zablokowany strzał jednego z zawodników Puszczy na bramkę Stomilu i gospodarze będą mieli rzut rożny.

51
    van Huffel wypychany do bocznej linii. Stomil będzie miał rzut z autu w niedalekiej odległości od bramki Niemczyckiego.

48
    Bucholc fauluje zawodnika Puszczy. Gospodarze zyskują rzut wolny.

47
    Zablokowane dośrodkowanie w jedenastkę Stomilu. Puszcza będzie miała rzut rożny.

46

45+1

45
    Do regulaminowego czasu gry w pierwszej połowie sędzia dolicza jedną minutę.

42
    Na pozycji spalonej zawodnik Puszczy. Stomil zyskuje piłkę.

39
    Sprytnie rozegrany rzut wolny przez gospodarzy i piłka minimalnie przechodzi obok bramki Stomilu!

39
    Żółtą kartkę otrzymuje Biedrzycki (Stomil Olsztyn).

37
    Próba prostopadłego zagrania w jedenastkę przyjezdnych w kierunku napastnika Puszczy, ale z bramki wychodzi Leszczyński i łapie piłkę.

35
    Ponownie dośrodkowanie w jedenastkę Stomilu i znów dobrze interweniuje blok obronny Dumy Warmii.

33
    Znów groźna akcja Olsztynian i kolejny rzut rożny.

33
    Szota dobrze blokował do końca zawodnika aby piłka opuściła plac gry i grę rozpocznie od bramki Leszczyński.

30
    Carolina w prosty sposób kończy akcję Stomilu podając bardzo nieclenie do partnera.

28
    Ostry faul w środku pola na Sobczaku. Mamy przerwę w grze sędzia zarządza chwilę przerwy na uzupełnienie płynów.

27
    Żółtą kartkę otrzymuje van Huffel (Stomil Olsztyn).

26
    Tuż przed polem karnym Stomilu upada jeden z piłkarzy Puszczy, ale sędzia nie dopatrzył się faulu zawodnika gości.

24
    Szota wybija piłkę na aut blokując szarżującego zawodnika Puszczy.

23
    Ponad dwadzieścia minut gry za nami i trzeba powiedzieć, że żadna z drużyn nie stworzyła sobie okazji do strzelenia gola.

19
    Carolina strzelił mocno sprzed pola karnego Puszczy i Niemczycki wybija na rzut rożny.

18
    Żółtą kartkę otrzymuje Tomalski (Puszcza Niepołomice).

17
    Teraz dobra wrzutka w jedenastkę Puszczy, ale żaden z zawodników Stomilu nie zamyka tej akcji.

14
    Carolina wybija piłkę na aut stopując groźnie rozpędzającą się akcję miejscowych.

13
    Faul na środku boiska. Puszcza wznowi grę rzutem wolnym.

10
    Faulowany szarżujący gracz Stomilu. Przyjezdni będą mieli rzut wolny w odległości ok. 20 metrów od bramki Niemczyckiego.

8
    Najpierw lewą, a teraz prawą stroną atakował Stomil, lecz piłka cofnięta do Leszczyńskiego i Stomil znów będzie budował akcję ofensywną.

6
    Groźna wrzutka w pole karne Stomilu, ale obrońcy gości wybijają piłkę poza pole gry.

4
    Akcja ofensywna Puszczy lewą stroną boiska i miejscowi wywalczają rzut rożny.

1

Która z ekip przełamie złą passę przekonamy się niebawem. Na relację z meczu zapraszamy w imieniu komentatora Pawła Zajączkowskiego.

Z kolei Puszcza Niepołomice nie potrafi zwyciężać przed własną publicznością. Ostatni raz zawodnicy z Niepołomic pokonali 12 czerwca Wigry Suwałki.

Pomimo zmiany trenera Olsztynianie nadal nie wygrywają na wyjazdach. To pod koniec sezonu główny problem Dumy Warmii, ponieważ potrzebne są punkty. Punkty, które zapewnią drużynie utrzymanie w rozgrywkach Fortuna I Liga.

Puszcza Niepołomice rozegra przedostatni mecz na własnym stadionie w tym sezonie. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Tomasza Tułacza będzie Stomil Olsztyn. – Wiemy w jakiej jesteśmy sytuacji, ale też nie chcemy pompować balonika, że ten mecz wyrasta do rangi wielkiego spotkania. Podchodzimy do tego normalnie, żeby się nie spinać, natomiast lekką presję trzeba czasami poczuć żeby wykrzesać z siebie lepsze umiejętności, większe zaangażowanie – przekonuje zawodnik gości Grzegorz Lech.