Bars – Saławat | 4:1 (koniec) | | | Kunlun – Jekaterynburg | 2:5 (koniec) | | | Niżny Nowogród – Czerepowiec | 3:4 (po dogrywce) |
Soczi – Jarosław | 0:0 (poz.) | | | Sp. Moskwa – Sankt Petersburg | 0:2 (koniec) | | | Podolsk – Czelabińsk | 1:3 (koniec) |
finał
Ak Bars Kazań
4:1
(1:1, 1:0, 2:0)
Saławat Jułajew Ufa
58:56
|
Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Teemu Hartikainen – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
|
57:42
|
Kara dla Ak Bars Kazań (Justin Azevedo – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
50:49
|
Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Alexej Semjonov – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
|
49:59
|
Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Alexandr Kadějkin – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
|
35:06
|
Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Markus Granlund – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
26:40
|
Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Markus Granlund – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
13:43
|
Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Sakari Manninen – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
06:23
|
Kara dla Ak Bars Kazań (Roman Rukavišnikov – 2 min., trzymanie).
|
|
00:13
|
Kara dla Ak Bars Kazań (Michail Fisenko – 2 min., przeszkadzanie).
|
Składy i statystyki:
15. Dawes (K. Petrov, Zaripov), 23. Zaripov (Galijev), 48. Zaripov (Galijev), 52. Galijev (Pedan, Zaripov) – 8. Hartikainen (M. Granlund, Manninen)
Sędziowie: Birin, Sergejev – Savenkov, Viljugin
Widownia: 4445
Spudłowany karny!:
Ak Bars Kazań:
Biljalov (Reideborn) – Wikstrand, Jarullin, Judin, Ljamkin, Pedan, Chenkel, Rukavišnikov – Dawes, K. Petrov, Azevedo (A) – Voronkov, Dyňak, A. Galimov – Galijev, Zaripov (C), Burmistrov – Fisenko, Safonov, Kuvardin – Lukojanov (A).
Zmiany:
Trener:
Saławat Jułajew Ufa: Metsola (Suchačov) – Koledov, J. Birjukov, Panin (C), Alexejev, Lisovec, Korobov, A. Semjonov, Muchamadullin – M. Granlund, Manninen, Hartikainen (A) – Baranov, V. Žarkov (A), Kadějkin – Kugryšev, M. Vorobjov, Chochrjakov – Gimatov, Baškirov, Pimenov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Saławat Jułajew Ufa: Metsola (Suchačov) – Koledov, J. Birjukov, Panin (C), Alexejev, Lisovec, Korobov, A. Semjonov, Muchamadullin – M. Granlund, Manninen, Hartikainen (A) – Baranov, V. Žarkov (A), Kadějkin – Kugryšev, M. Vorobjov, Chochrjakov – Gimatov, Baškirov, Pimenov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Birin, Sergejev – Savenkov, Viljugin
Widownia: 4445