Jekaterynburg – Din. Mińsk | 3:4 (koniec) | | | Helsinki – Novosibirsk | 5:2 (koniec) | | | Jarosław – Niżniekamsk | 2:3 (koniec) |
Omsk – Kunlun | 3:1 (koniec) | | | Sankt Petersburg – Bars | 2:3 (0:1 po rz. karnych) |
finał
Awtomobilist Jekaterynburg
3:4
(1:1, 1:3, 1:0)
HK Dinamo Mińsk
56:24
|
Kara dla HK Dinamo Mińsk (Dmitrij Znacharenko – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
55:11
|
Kara dla HK Dinamo Mińsk (Adam Almqvist – 2 min., trzymanie).
|
|
35:54
|
Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Peter Holland – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
|
25:20
|
Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Nikita Trjamkin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
21:23
|
Kara dla HK Dinamo Mińsk (Arťom Děmkov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
20:59
|
Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Geoff Platt – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
08:00
|
Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Nikita Trjamkin – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
04:30
|
Kara dla HK Dinamo Mińsk (Ilja Šinkevič – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
Składy i statystyki:
5. Makejev (Dacjuk, Ch. Genoway), 35. Bočarov (Bělousov), 57. Makejev (Ch. Genoway) – 7. Prince (Menell, Šarangovič), 33. K. Voronin (Koljačonok, Alistrov), 38. Protas (Almqvist, Prince), 40. Šarangovič
Sędziowie: Vasiljev, Romasko – Maximovskij, Sysujev
Widownia: 2 135
Spudłowany karny!:
Awtomobilist Jekaterynburg:
Jakub Kovář (Galkin) – Trjamkin (A), Alexej Vasilevskij, Zborovskij, Ch. Genoway, Mamkin, Sevostjanov, Salov – Dacjuk (C), Golyšev, Makejev – Macek, Holland (A), Ovčinnikov – Bělousov, P. Kulikov, Bočarov – Platt, Litovčenko, Nazarov – Protapovič.
Zmiany:
Trener:
HK Dinamo Mińsk: Furch (D. Taylor) – Koljačonok, Menell, Almqvist, Znacharenko, Šinkevič (A), Jerjomenko, Děrjabin – Klinkhammer (C), Kozun, Spooner – Lodnia, Šarangovič (A), Prince – Gorbunov, Děmkov, Paré – Drozdov, Protas, K. Voronin – Alistrov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
HK Dinamo Mińsk: Furch (D. Taylor) – Koljačonok, Menell, Almqvist, Znacharenko, Šinkevič (A), Jerjomenko, Děrjabin – Klinkhammer (C), Kozun, Spooner – Lodnia, Šarangovič (A), Prince – Gorbunov, Děmkov, Paré – Drozdov, Protas, K. Voronin – Alistrov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Vasiljev, Romasko – Maximovskij, Sysujev
Widownia: 2 135