GKS – Cuprum | 2:3 (koniec) | | | Indykpol – MKS | 3:0 (koniec) |
Radomka – Rysice | 2:3 (koniec) | | | #Volley – ŁKS | 1:3 (koniec) |
finał
MOYA Radomka Radom
|
2 |
25 | 20 | 25 | 22 | 11 | ||
PGE Rysice Rzeszów
|
3 |
22 | 25 | 17 | 25 | 15 |
Bartosz Biernacki
Czas meczu: 2:23 5. set: 0:13 |
|||
Radomka | Rysice | ||
---|---|---|---|
5. set | Mecz | 5. set | |
Suma zdobytych punktów | |||
11 | 103 | 103 | 15 |
Najwiecej punktów z rzędu | |||
2 | 6 | 5 | 3 |
Piłki setowe | |||
0 | 2 | 9 | 3 |
Piłki meczowe | |||
0 | 0 | 3 | 3 |
Statystyki serwisu | |||
Asy ** | |||
0 | 0 | 0 | 0 |
Błędy serwisowe ** | |||
0 | 0 | 0 | 0 |
Punkty zdobyte przy serwisie | |||
3 / 11 27 % |
36 / 103 35 % |
36 / 103 35 % |
7 / 15 47 % |
Statystyki returnu | |||
Punkty zdobyte przy returnie | |||
8 / 15 53 % |
67 / 103 65 % |
67 / 103 65 % |
8 / 11 73 % |
Informacja dla statystyk | |||
** Liczba asów i błędów serwisowych podczas meczu jest nieoficjalna. |
MOYA Radomka Radom:
Bruna Honorio Marques, Klaudia Laskowska, Julita Molenda, Izabela Bałucka, Andressa Picussa, Janisa Johnson, Justyna Łukasik, Julia Twardowska, Renata Biała, Paulina Zaborowska, Sandra Szczygioł, Katarzyna Skorupa, Agata Witkowska (libero), Zuzanna Zielińska (libero).
Zmiany:
Trener:
PGE Rysice Rzeszów:
Gabriela Polańska, Kiera Van Ryk, Magdalena Grabka, Marta Krajewska, Aleksandra Rasińska, Jelena Blagojević, Anna Stencel, Anna Kaczmar, Zuzanna Efimienko-Młotkowska, Alexandra Lazić, Juliette Fidon-Lebleu, Aleksandra Krzos (libero), Daria Przybyła (libero).
Zmiany:
Trener:
Bruna Honorio Marques, Klaudia Laskowska, Julita Molenda, Izabela Bałucka, Andressa Picussa, Janisa Johnson, Justyna Łukasik, Julia Twardowska, Renata Biała, Paulina Zaborowska, Sandra Szczygioł, Katarzyna Skorupa, Agata Witkowska (libero), Zuzanna Zielińska (libero).
Zmiany:
Trener:
PGE Rysice Rzeszów:
Gabriela Polańska, Kiera Van Ryk, Magdalena Grabka, Marta Krajewska, Aleksandra Rasińska, Jelena Blagojević, Anna Stencel, Anna Kaczmar, Zuzanna Efimienko-Młotkowska, Alexandra Lazić, Juliette Fidon-Lebleu, Aleksandra Krzos (libero), Daria Przybyła (libero).
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Katarzyna Sokół (sędzia pierwszy)
Radosław Kaczor (sędzia drugi).
Widownia:
E.Leclerc Moya Radomka Radom:
Bruna Honorio Marques, Klaudia Laskowska, Julita Molenda, Izabela Bałucka, Andressa Picussa, Janisa Johnson, Justyna Łukasik, Julia Twardowska, Renata Biała, Paulina Zaborowska, Sandra Szczygioł, Katarzyna Skorupa, Agata Witkowska (libero), Zuzanna Zielińska (libero).
Developres SkyRes Rzeszów:
Gabriela Polańska, Kiera Van Ryk, Magdalena Grabka, Marta Krajewska, Aleksandra Rasińska, Jelena Blagojević, Anna Stencel, Anna Kaczmar, Zuzanna Efimienko-Młotkowska, Alexandra Lazić, Juliette Fidon-Lebleu, Aleksandra Krzos (libero), Daria Przybyła (libero).
Sędziowie:
Katarzyna Sokół (sędzia pierwszy)
Radosław Kaczor (sędzia drugi)..