Wisła Pł. – Podbeskidzie | 4:1 (koniec) | | | Legia – Stal M. | 2:3 (koniec) |
Bilbao – Huesca | 2:0 (koniec) |
Union – Borussia D. | 2:1 (koniec) |
Banik – Ołomuniec | 1:1 (koniec) |
finał
Legia Warszawa
2:3
(2:2)
Stal Mielec
90+6
|
Żółtą kartką ukarany Damian Pawłowski za utrudnianie szybkiego wznowienia gry przeciwnikowi.
|
|
90+3
|
Żółtą kartką ogląda jeszcze Mateusz Wieteska za przewinienie na swojej połowie boiska.
|
|
84
|
Luquinhas ukarany żółtą kartką za przerwanie akcji przeciwnika.
|
|
58
|
Żółtą kartkę otrzymuje Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa).
|
|
48
|
Kolejne zagranie w kierunku Kacpra Skibickiego. Mateusz Żyro zagrał futbolówkę ręką przed własnym polem karnym.
|
|
8
|
Pierwsza żółta kartka w meczu. Ukarany Grzegorz Tomasiewicz za faul na Pawle Wszołku.
|
Gole:
17. Slisz, 24. Pekhart – 5. Domański (kar.), 43. Domański (kar.), 60. Tomasiewicz (kar.)
Posiadanie piłki: 70 % : 30 %.
Strzały celne: 7:6. Strzały niecelne: 9:1. Rzuty rożne: 8:0. Spalone: 0:2. Foule: 18:20.
Sędziowie: Bartosz Frankowski – Toruń.
Widownia:
Kartki: 58. Jędrzejczyk (LEG), 84. Luquinhas (LEG), 90+3. Wieteska (LEG) – 8. Tomasiewicz (SMI), 48. Żyro (SMI), 90+6. Pawłowski (SMI)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 70 % : 30 %.
Strzały celne: 7:6. Strzały niecelne: 9:1. Rzuty rożne: 8:0. Spalone: 0:2. Foule: 18:20.
Legia Warszawa:
Boruc – Juranović, Wieteska, Jędrzejczyk, Mladenović – Slisz, Martins (61. Valencia), Luquinhas – Wszołek (73. Rosołek), Skibicki (61. Cholewiak) – Pekhart.
Zmiany: Miszta – Stolarski, Lewczuk, Mosór, Hołownia, Cholewiak, Luis Rocha, Rosołek, Valencia.
Trener:
Stal Mielec: Gliwa – Kościelny, Żyro, Flis, Getinger – Čorbadžijski – Dadok (46. Mateusz Mak), Tomasiewicz (89. Matras), Domański (46. Forsell), Prokić (59. Urbańczyk) – Zjawiński (74. Pawłowski).
Zmiany: Primel – Seweryn, Urbańczyk, Mateusz Mak, Maj, Forsell, Matras, Lisowski, Pawłowski.
Trener:
Zmiany: Miszta – Stolarski, Lewczuk, Mosór, Hołownia, Cholewiak, Luis Rocha, Rosołek, Valencia.
Trener:
Stal Mielec: Gliwa – Kościelny, Żyro, Flis, Getinger – Čorbadžijski – Dadok (46. Mateusz Mak), Tomasiewicz (89. Matras), Domański (46. Forsell), Prokić (59. Urbańczyk) – Zjawiński (74. Pawłowski).
Zmiany: Primel – Seweryn, Urbańczyk, Mateusz Mak, Maj, Forsell, Matras, Lisowski, Pawłowski.
Trener:
Sędziowie: Bartosz Frankowski – Toruń.
Widownia:
Tomek