Philadelphia – Pittsburgh | 6:3 (koniec) | | | Toronto – Montreal | 5:4 (po dogrywce) | | | Tampa – Chicago | 5:1 (koniec) |
Edmonton – Vancouver | 3:5 (koniec) | | | Colorado – St. Louis | 1:4 (koniec) |
Novosibirsk – Kunlun | 1:3 (koniec) | | | Barys – Saławat | 3:6 (koniec) | | | Czelabińsk – Podolsk | 2:1 (koniec) |
Jarosław – CSKA Moskwa | 3:0 (koniec) |
finał
Lokomotiw Jarosław
3:0
(1:0, 2:0, 0:0)
HK CSKA Moskwa
59:02
|
Kara dla HK CSKA Moskwa (Nikita Sošnikov – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
|
49:48
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Atte Ohtamaa – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
32:37
|
Kara dla HK CSKA Moskwa (Maxim Mamin – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
32:37
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Anton Lander – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
32:15
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (André Petersson – 2 min., trzymanie).
|
|
03:27
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (2 min. – nadmierna ilość zawodników na lodzie).
|
Składy i statystyki:
15. J. Averin (A. Petersson, Kraskovskij), 24. A. Marčenko (Korškov, Kraskovskij), 28. Korškov (Ohtamaa, Kraskovskij)
Sędziowie: Bondar, Gašilov – Gordenko, Susujov
Widownia:
Spudłowany karny!:
Lokomotiw Jarosław:
Pasquale (Konovalov) – Rafikov, Ohtamaa, Čerepanov, A. Marčenko, M. Osipov, Barancev, Misjul – J. Averin (A), V. A. Tkačov (C), A. Petersson – Pulkkinen, Lander (A), Kajumov – Beljajev, Kraskovskij, Korškov – Kovalenko, Alexejev, Darjin – Berjozkin.
Zmiany:
Trener:
HK CSKA Moskwa: Lars Johansson (28. Šaryčenkov) – M. Robinson (A), Blažijevskij, Samorukov, Dahlbeck, Ar. Sergejev, Gilmour, Ibragimov – Sošnikov, Sorkin, Alexandr Popov – Okulov, Šalunov (A), Mamin – Tělegin, Andronov (C), Jurtajkin – Rtiščev, Mingačjov, Korosteljov – Maximov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
HK CSKA Moskwa: Lars Johansson (28. Šaryčenkov) – M. Robinson (A), Blažijevskij, Samorukov, Dahlbeck, Ar. Sergejev, Gilmour, Ibragimov – Sošnikov, Sorkin, Alexandr Popov – Okulov, Šalunov (A), Mamin – Tělegin, Andronov (C), Jurtajkin – Rtiščev, Mingačjov, Korosteljov – Maximov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Bondar, Gašilov – Gordenko, Susujov
Widownia: