AS Trencin – Górnik Z. 1:4 (koniec) | Lechia – Olimpia G. 9:1 (koniec) | Wisła Pł. – Motor 2:1 (koniec)
Olimpija – Podbeskidzie 0:2 (koniec) | Śląsk – Olimpik 2:2 (koniec)
AS Trencin
1:4 (1:1)
Górnik Zabrze
Wtorek 19.01.2021, 12:20 • Štadión MŠK Žilina • Spotkania towarzyskie

Witamy. Mecz rozpocznie się o 12:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

W pierwszym zimowym sparingu Górnik Zabrze zmierzy się z AS Trencinem. Mecz rozegrany zostanie na Słowacji. Będziemy informować o zmianach wyniku w tym starciu, bądźcie z nami. Pierwszy gwizdek o 12:00!

Składy wyjściowe obu drużyn:

AS Trencin:
    Šemrinec – Yem, Pires, Križan, Pirinen – Kmeť, El Mahdioui, Roguljić – Amoah, Čataković, Corryn

Górnik Zabrze:
    Kudła – Evangelou, Wiśniewski, Pawłowski – Rostkowski, Wojtuszek, Hajda, Ściślak, Eizenchart – Sobczyk, Ryczkowski.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:20.

1

4
    Gol dla Trencinu!
    Strzelcem bramki KMET.

42
    Gol dla Górnika Zabrze!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa DANIEL ŚCIŚLAK.

45

Do przerwy Górnik Zabrze remisuje z AS Trencin 1:1. Za moment druga odsłoną, zostańcie z nami!