Macedonia Płn. – Słowenia | 21:31 (koniec) | | | Szwajcaria – Islandia | 20:18 (koniec) | | | Chile – Korea Płd. | 44:33 (koniec) |
Francja – Algieria | 29:26 (koniec) | | | Austria – Maroko | 36:22 (koniec) | | | Rosja – Egipt | 23:28 (koniec) |
Portugalia – Norwegia | 28:29 (koniec) | | | Szwecja – Białoruś | 26:26 (koniec) |
Czarnogóra – Chorwacja | 0:0 (15:30) | | | Rosja – Szwecja | 0:0 (15:30) | | | Francja – Holandia | 0:0 (18:00) |
Niemcy – Hiszpania | 0:0 (18:00) | | | Dania – Islandia | 0:0 (20:30) | | | Polska – Norwegia | 0:0 (20:30) |
finał
Rosyjska Federacja Piłki Ręcznej
23:28
(8:15)
Egipt
Koniec meczu. (23:28)
(19:28:14)
|
||
60
|
Bramka dla Drużyna Rosyjskiej Federacji Piłki Ręcznej (Denis Wassiliew). (23:28)
|
|
60
|
Bramka dla Egipt (Islám Hasan). (22:28)
|
|
59
|
Kara dla Drużyna Rosyjskiej Federacji Piłki Ręcznej (Pavel Andrejev). (22:27)
|
|
58
|
Bramka dla Drużyna Rosyjskiej Federacji Piłki Ręcznej (Alexandr Kotov). (22:27)
|
|
Obstaw teraz bez ryzyka w Betfan! Nie trafiasz? Bukmacher odda 100 złotych! Czekają na Ciebie też kolejne bonusy i promocje.
|
||
57
|
Bramka dla Drużyna Rosyjskiej Federacji Piłki Ręcznej (Pavel Andrejev). (21:27)
|
|
56
|
Gol z 7m zdobyty przez Drużyna Rosyjskiej Federacji Piłki Ręcznej (Sergej Kosorotov). (20:27)
|
|
56
|
Kara dla Egipt (Ibrahím Almasrí). (19:27)
|
|
55
|
Bramka dla Egipt (Muhammad Sanad). (19:27)
|
|
54
|
Gol z 7m zdobyty przez Drużyna Rosyjskiej Federacji Piłki Ręcznej (Sergej Kosorotov). (19:26)
|
|
54
|
Bramka dla Egipt (Alí Zajn). (18:26)
|
|
53
|
Bramka dla Egipt (Alí Zajn). (18:25)
|
|
52
|
Bramka dla Drużyna Rosyjskiej Federacji Piłki Ręcznej (Dmitrij Żytnikow). (18:24)
|
|
52
|
Kara dla Egipt (Ibrahím Almasrí). (17:24)
|
|
51
|
Bramka dla Egipt (Jahíja Umar). (17:24)
|
|
50
|
Kara dla Drużyna Rosyjskiej Federacji Piłki Ręcznej (Pavel Andrejev). (17:23)
|
|
49
|
Bramka dla Drużyna Rosyjskiej Federacji Piłki Ręcznej (Pavel Andrejev). (17:23)
|
|
49
|
Bramka dla Egipt (Mohamed Mamdouh). (16:23)
|
|
48
|
Bramka dla Drużyna Rosyjskiej Federacji Piłki Ręcznej (Danił Sziszkariew). (16:22)
|
Rosyjska Federacja Piłki Ręcznej | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
87 | B | W. Kirejew | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | D. Pawlenko | 0/0 | 0 | 0 | ||
76 | B | S. Tretynko | 0/0 | 0 | 0 | ||
78 | K | P. Andrejew | 4/0 | 0 | 2 | ||
30 | K | A. Jermakow | 0/0 | 0 | 0 | ||
5 | PR | D. Kiseljew | 0/0 | 0 | 0 | ||
24 | PS | D. Kornew | 0/0 | 0 | 0 | ||
99 | LR | S. Kosorotow | 8/2 | 0 | 1 | ||
17 | PR | A. Kotow | 2/0 | 0 | 0 | ||
28 | ŚR | S. Kudinow | 2/0 | 0 | 0 | ||
23 | LS | R. Ostaščenko | 0/0 | 0 | 1 | ||
44 | LS | I. Soroka | 1/0 | 1 | 0 | ||
33 | PS | D. Sziszkariew | 1/0 | 0 | 1 | ||
55 | LR | A. Valjullin | 0/0 | 0 | 0 | ||
27 | K | D. Wassiliew | 1/0 | 0 | 0 | ||
89 | ŚR | D. Żytnikow | 4/0 | 0 | 1 | ||
Łącznie | 23/2 | 1 | 0 | 6 | 0 | ||
Egipt | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
96 | B | M. Altajar | 0/0 | 0 | 0 | ||
88 | B | K. Handáví | 0/0 | 0 | 0 | ||
66 | PR | A. Al-Áhmar | 6/1 | 0 | 0 | ||
39 | LR | J. Al-Dirá | 2/0 | 0 | 0 | ||
45 | ŚR | S. Al-Dirá | 0/0 | 0 | 0 | ||
24 | K | I. Almasrí | 0/0 | 0 | 2 | ||
31 | LS | U. Al-Wakil | 0/0 | 0 | 0 | ||
9 | ŚR | I. Hasan | 1/0 | 0 | 0 | ||
15 | ŚR | A. Hesham | 0/0 | 0 | 0 | ||
42 | LR | H. Kaddah | 0/0 | 0 | 0 | ||
89 | K | M. Mamdouh | 7/0 | 0 | 0 | ||
11 | LS | A. Moamen | 0/0 | 0 | 0 | ||
25 | K | W. Nawar | 0/0 | 0 | 0 | ||
91 | PS | M. Sanad | 6/2 | 0 | 0 | ||
5 | PR | J. Umar | 2/0 | 0 | 0 | ||
90 | LR | A. Zajn | 4/0 | 0 | 1 | ||
Łącznie | 28/3 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Rosyjska Federacja Piłki Ręcznej:
Kirejew, Pawlenko, Tretynko – Kiseljew, Andrejev, Jermakov, Korněv, Kotov, Kosorotov, Kudinov, Ostaščenko, Sziszkariew, Soroka, Valjullin, Wassiliew, Żytnikow.
Zmiany:
Trener:
Egipt: Altajar, Handáví – Al-Áhmar, S. Al-Dirá, J. Al-Dirá, Almasrí, Al-Wakil, Hasan, Hesham, Moamen, Nawar, Umar, Sanad, Mamdouh, Kaddah, Zajn.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Egipt: Altajar, Handáví – Al-Áhmar, S. Al-Dirá, J. Al-Dirá, Almasrí, Al-Wakil, Hasan, Hesham, Moamen, Nawar, Umar, Sanad, Mamdouh, Kaddah, Zajn.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Horáček, Novotný (oba Česko)
Widownia: