Skra – Stal Rz. 3:4 (koniec) | Błękitni – Ostróda 3:1 (koniec) | Garbarnia – Chojniczanka 2:1 (koniec)
Hutnik – Olimpia E. 0:0 (koniec) | Pogoń Sdl. – Polkowice 1:2 (koniec) | KKS – Motor 1:1 (koniec)
Olimpia G. – Lech II P. 1:3 (koniec)
Pogoń Siedlce
1:2 (1:2)
Górnik Polkowice
Sobota 10.04.2021, 16:00 • Stadion ROSRRiT, Siedlce • 2. Liga • 26. kolejka

Spotkanie w Siedlcach dobiegło końca! Bez goli w drugiej połowie, wobec czego z trzema punktami do domów wracają polkowiczanie. Dziękuję za uwagę! (17:49:24)

90+3

90+1
    Nie rezygnują z ataków siedlczanie, chcąc do samego końca powalczyć o upragnionego gola wyrównującego.

88
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Miś, na boisku pojawia się Brodziński.

85
    Miejscowi od rzutu wolnego w okolicach własnego pola karnego.

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Szuszkiewicz (Górnik Polkowice).

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Tadrowski (Pogoń Siedlce).

83
    Ostre starcie między zawodnikami obu drużyn. Posypią się kartki.

82
    W dalszym ciągu znajdują się przy piłce gospodarze, ale obecnie daleko od pola karnego rywali. Coraz mniej czasu mają na doprowadzenie do remisu.

80
    Skutecznie wybronili się polkowiczanie, ale nie zdecydowali się na wyruszenie z kontratakiem.

78
    Rzut wolny dla Pogoni niemal przy linii końcowej. Może być groźnie pod bramką gości!

77
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Karmelita, na boisku pojawia się Ratajczak.

74
    Rzut rożny wywalczyli przyjezdni.

73
    Nieudane wykończenie akcji przez gospodarzy. Nie spieszy się ze wznowieniem gry od bramki Malec.

71
    Na spalonym złapany został jeden z zawodników Górnika i akcja gości została przerwana przez arbitra.

69
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Wróblewski, na boisku pojawia się Pierzchałą.

68
    Przewinienie Danielewicza wycenione przez arbitra na żółtą kartkę. Akcja siedlczan przerwana przez arbitra.

68
    Przechwycili piłkę goście, ale po chwili znów ją stracili. Napiera Pogoń.

67
    Siedlczanie mają przewagę w posiadaniu piłki, ale w dalszym ciągu muszą gonić wynik.

Gole: 44. Danielewicz – 17. Szuszkiewicz, 45+1. Koloczek (sam.)

Kartki:   37. Koloczek (SDL), 39. Piotrowski (SDL), 68. Danielewicz (SDL), 84. Tadrowski (SDL) – 64. Radziemski (PLK), 84. Szuszkiewicz (PLK)