Skra – Stal Rz. 3:4 (koniec) | Błękitni – Ostróda 3:1 (koniec) | Garbarnia – Chojniczanka 2:1 (koniec)
Hutnik – Olimpia E. 0:0 (koniec) | Pogoń Sdl. – Polkowice 1:2 (koniec) | KKS – Motor 1:1 (koniec)
Olimpia G. – Lech II P. 1:3 (koniec)
Pogoń Siedlce
1:2 (1:2)
Górnik Polkowice
Sobota 10.04.2021, 16:00 • Stadion ROSRRiT, Siedlce • 2. Liga • 26. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Serdecznie zapraszam na relację z meczu 26. kolejki eWinner 2. Ligi. W Siedlcach miejscowa Pogoń podejmie Górnika Polkowice.

Faworytem spotkania są goście. Z dorobkiem 51 punktów są obecnie wiceliderem. Pogoń uzbierała dotychczas 30 oczek i plasuje się na dziesiątej lokacie.

Początek spotkania w sobotę o 16:00. Składy obydwu drużyn podamy kilkanaście minut wcześniej. Bądźcie z nami!

Protokół meczowy:

Pogoń Siedlce:
    Klebaniuk – Kołoczek, Tadrowski, Ocenas, Miś – Piotrowski, Repka – Baidoo, Danielewicz, Wróblewski – Przybecki
    Rezerwowi:
    Misztal – Olszewski, Nojszewski, Leszczuk, Kozłowski, Brodziński, Pierzchała

Górnik Polkowice:
    Malec – Kucharczyk, Kowalski-Haberek, Żołądź, Radziemski, Szuszkiewicz, Karmelita, Fryzowicz, Baranowski, Wacławczyk, Piątkowski
    Rezerwowi:
    Szymański – Ratajczak, Borkowski, Poczwardowski, Sowiński, Sobków, Opalacz

Piotr Urban (Warszawa).

1

2
    Pierwsza akcja polkowiczan i udana pułapka ofsajdowa rywali.

3
    Nieudane wykończenie akcji przez gospodarzy i z piątego metra wznowi grę Malec.

4
    Miejscowi od wrzutu z autu na własnej połowie boiska.

5
    Prawym skrzydłem atakowali gospodarze, ale zdołał wybić piłkę poza linię boczną jeden z defensorów Pogoni.

8
    Oddalili zagrożenie siedlczanie i od razu ruszają z kontratakiem.

10
    Polkowiczanie od wrzutu z autu na wysokości własnego pola karnego.

11
    W dalszym ciągu przy piłce Górnik. Goście jednak bardzo powoli przechodzą na połowę rywali.

15
    Akcja Pogoni zakończona niecelnym uderzeniem. Od bramki rozpocznie golkiper polkowiczan.

17
    Gol dla Górnika Polkowice!
    Goście obejmują prowadzenie! Jako pierwszy w tym spotkaniu na listę strzelców wpisał się MARIUSZ SZUSZKIEWICZ!

19
    Podrażnieni utratą gola są siedlczanie, ale na razie nie mają argumentów, aby zagrozić bramce rywali.

23
    Polkowiczanie od rzutu wolnego w środkowej strefie boiska.

24
    Łatwo stracili piłkę w środku pola zawodnicy Górnika.

27
    Nie spieszą się z budowaniem kolejnych ofensywnych akcji goście.

29
    Skutecznym przechwytem piłki na własnej połowie popisał się jeden z miejscowych.

31
    Pół godziny gry za nami! Goście prowadzą po golu Szuszkiewicza.

32
    Ucierpiał w jednym ze starć Tadrowski i mamy przerwę w grze.

33
    Rzut rożny wywalczyli polkowiczanie.

35
    Dziesięć minut do końca pierwszej połowy spotkania. Od autu na wysokości linii środkowej boiska wznawia grę Górnik.

37
    Arbiter po raz pierwszy w tym spotkaniu sięga po kartkę! Upomniany Koloczek.

39
    Piotrowski także podpadł arbitrowi. Rzut wolny dla Górnika z dogodnej odległości.

40
    Jeszcze rzut rożny dla ekipy z Polkowic.

43
    Siedlczanie od autu w środku pola.

44
    Gol dla Pogoni Siedlce!
    Remis! Do wyrównania doprowadził KRZYSZTOF DANIELEWICZ!

45+1
    Błyskawiczna odpowiedź gości, co tu się dzieje! Piłkę do własnej bramki niefortunnie skierował MACIEJ KOLOCZEK.

45+1

Ależ emocje w końcówce pierwszej połowy spotkania! Trzy bramki do przerwy zwiastują ciekawą drugą połowę. Zostańcie z nami1

46

46
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Piotrowski, na boisku pojawia się Kozłowski.

48
    Akcja siedlczan przerwana faulem. Rzut wolny z dogodnej odległości.

50
    Polkowiczanie skutecznie oddalili zagrożenie spod własnej bramki.

52
    Prawym skrzydłem próbują zaatakować polkowiczanie. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

53
    Nie udało się oddać strzału zawodników Górnika i piłkę przechwycili miejscowi.

57
    Kontra gospodarzy zakończona wywalczonym rzutem rożnym.

59
    W dalszym ciągu napierają siedlczanie.

60
    Godzina gry za nami. Póki co utrzymuje się wynik sprzed przerwy, choć widać, ze zawodnicy Pogoni będą walczyć o odrobienie strat.

62
    Spokojnie wymieniają się teraz podaniami w środkowej strefie boiska przyjezdni.

63
    Skutecznie odparli kolejny atak rywali polkowiczanie.

64
    Zbyt ostro walczył o piłkę Radziemski i arbiter upomniał go żółtą kartką.

67
    Siedlczanie mają przewagę w posiadaniu piłki, ale w dalszym ciągu muszą gonić wynik.

68
    Przechwycili piłkę goście, ale po chwili znów ją stracili. Napiera Pogoń.

68
    Przewinienie Danielewicza wycenione przez arbitra na żółtą kartkę. Akcja siedlczan przerwana przez arbitra.

69
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Wróblewski, na boisku pojawia się Pierzchałą.

71
    Na spalonym złapany został jeden z zawodników Górnika i akcja gości została przerwana przez arbitra.

73
    Nieudane wykończenie akcji przez gospodarzy. Nie spieszy się ze wznowieniem gry od bramki Malec.

74
    Rzut rożny wywalczyli przyjezdni.

77
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Karmelita, na boisku pojawia się Ratajczak.

78
    Rzut wolny dla Pogoni niemal przy linii końcowej. Może być groźnie pod bramką gości!

80
    Skutecznie wybronili się polkowiczanie, ale nie zdecydowali się na wyruszenie z kontratakiem.

82
    W dalszym ciągu znajdują się przy piłce gospodarze, ale obecnie daleko od pola karnego rywali. Coraz mniej czasu mają na doprowadzenie do remisu.

83
    Ostre starcie między zawodnikami obu drużyn. Posypią się kartki.

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Tadrowski (Pogoń Siedlce).

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Szuszkiewicz (Górnik Polkowice).

85
    Miejscowi od rzutu wolnego w okolicach własnego pola karnego.

88
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Miś, na boisku pojawia się Brodziński.

90+1
    Nie rezygnują z ataków siedlczanie, chcąc do samego końca powalczyć o upragnionego gola wyrównującego.

90+3

Spotkanie w Siedlcach dobiegło końca! Bez goli w drugiej połowie, wobec czego z trzema punktami do domów wracają polkowiczanie. Dziękuję za uwagę! (17:49:24)

Gole: 44. Danielewicz – 17. Szuszkiewicz, 45+1. Koloczek (sam.)

Kartki:   37. Koloczek (SDL), 39. Piotrowski (SDL), 68. Danielewicz (SDL), 84. Tadrowski (SDL) – 64. Radziemski (PLK), 84. Szuszkiewicz (PLK)

Klebaniuk – Kołoczek, Tadrowski, Ocenas, Miś (88. Brodziński) – Piotrowski (46. Kozłowski), Repka – Baidoo, Danielewicz, Wróblewski (69. Pierzchała) – Przybecki