Chrobry – Miedź 0:0 (koniec) | Arka – Odra O. 1:1 (koniec)
Arka Gdynia
1:1 (0:1)
Odra Opole
Niedziela 11.04.2021, 12:40 • Stadion Miejski, Gdynia • Fortuna 1 Liga • 24. kolejka

Podział punktów w Gdyni! Arka zdołała odrobić straty sprzed przerwy i strzelić gola grającej w osłabieniu Odrze. Dziękuję za uwagę! (14:37:36)

90+5

90+5
    Blisko było dwóch zawodników Arki zamknięcia akcji po dośrodkowaniu z głębi pola!

90+4
    Walczą o zwycięskiego gola miejscowi. Rywale zamknięci niemal we własnym polu karnym.

90+2
    Niezły strzał jednego z gospodarzy zza linii szesnastego metra, ale piłka trafia jedynie w boczną siatkę.

90+1
    Aż o pięć minut przedłużony został mecz w Gdyni!

90
    Kontra Arki zakończona udaną interwencją Kuchty.

89
    W odpowiedzi goście. Bardzo dobra interwencja Kajzera i tylko korner dla przyjezdnych po strzale Piecha z bliskiej odległości!

87
    Idą za ciosem gdynianie. Kolejna akcja i znów niewiele brakowało!

86
    Gol dla Arki!
    Dopinają swego gospodarze! Bramkę wyrównującą zdobył ADAM DANCH!

85
    Mocno napierają gospodarze. Minimalnie niecelne uderzenie.

83
    Zablokowane dośrodkowanie w pole karne Odry. Od autu gospodarze.

81
    Zepsuł to Rafał Wolsztyński! Znalazł się z piłką w polu karnym rywali, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i wybiegł poza linię końcową!

80
    Upadł na murawę w polu karnym rywali jeden z zawodników Arki, ale sędzia uznał, ze faulu nie było. Tylko korner dla miejscowych.

79
    Rzut wolny dla Arki na lewym skrzydle. Szykuje się kolejne dośrodkowanie w pole karne Odry.

77
    Faul jednego z zawodników Arki w środkowej strefie boiska. Zyskują rzut wolny i chwilę oddechu goście.

76
    Od dłuższego czasu gra toczy się głównie na połowie przyjezdnych. Czasu na strzelenie wyrównującego gola mają jednak gospodarze coraz mniej.

74
    Mocno nastrzelony piłką jeden z zawodników Odry i mamy przerwę w grze.

72
    Zablokowane uderzenie na bramkę przyjezdnych i kolejny korner dla ekipy z Gdyni.

Gole: 86. Danch – 18. Szrek

Kartki:   44. Memić (ARK) – 4. Trojak (ODO), 34. Nowak (ODO), 41. Wypych (ODO)   55. Wypych (ODO)