Odra O. – Puszcza 1:0 (koniec) | Zagłębie S. – Radomiak 0:1 (koniec) | GKS T. – Górnik Ł. 3:1 (koniec)
GKS Tychy
3:1 (2:0)
Górnik Łęczna
Piątek 07.05.2021, 18:00 • Stadion Miejski, Tychy • Fortuna 1 Liga • 29. kolejka

Spotkanie w Tychach dobiegło końca! GKS utrzymał przewagę z pierwszej połowy i wygrał z Górnikiem Łęczna 3:1. Dziękuję za uwagę! (19:51:37)

90+4

90+3
    Goście od autu na własnej połowie boiska.

90+1
    O trzy minuty przedłużone zostało to spotkanie!

90
    Minimalnie niecelnie uderzał głową Lewicki!

89
    Jeszcze jeden rzut rożny dla gospodarzy.

87
    Rzut rożny wywalczyli gospodarze po akcji prawym skrzydłem.

86
    W dalszym ciągu brakuje łęcznianom wykończenia. Czasu na zdobycie choćby kontaktowej bramki coraz mniej.

84
    Refleks Jałochy i słupek uratowały gospodarzy przed utratą bramki po mocnym strzale Stromeckiego z większej odległości!

83
    Nieudane wykończenie akcji przez przyjezdnych i z piątego metra wznowi grę Jałocha.

82
    Zbyt głębokie dośrodkowanie z lewego skrzydła i piłka wylądowała w objęciach Kostrzewskiego.

81
    Rzut wolny dla GKS-u na lewej stronie boiska. Nie spieszą się ze wznowieniem gry gospodarze.

80
    Dziesięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Czy któraś z drużyn zdoła jeszcze strzelić gola?

77
    Długo konstruują swój atak goście.

76
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Mańka, na boisku pojawia się Połap.

73
    Gol dla GKS-u!
    Wracają na dwubramkowe prowadzenie gospodarze! Po zagraniu na czwarty metr wślizgiem piłkę do bramki wepchnął SZYMON LEWICKI!