Egipt – Hiszpania | 0:0 (koniec) | | | Meksyk – Francja | 4:1 (koniec) | | | N.Zelandia – Korea Płd. | 1:0 (koniec) |
Wybrzeże Kości Słoniowej – Arabia Saud. | 2:1 (koniec) | | | Argentyna – Australia | 0:2 (koniec) | | | Japonia – RPA | 1:0 (koniec) |
Honduras – Rumunia | 0:1 (koniec) | | | Brazylia – Niemcy | 4:2 (koniec) |
Ararat – Śląsk | 2:4 (koniec) | | | FK Astana – Aris S. | 2:0 (koniec) | | | Panevezys – Vojvodina | 0:1 (koniec) |
Molde – Servette | 3:0 (koniec) | | | Olimpija – Birkirkara | 1:0 (koniec) | | | Austria W. – Breidablik | 1:1 (koniec) |
Karabach – FC Ashdod | 0:0 (koniec) | | | RFS Riga – Puskas | 3:0 (koniec) | | | Soči – Keşla FK | 3:0 (koniec) |
KuPS – Worskła P. | 2:2 (koniec) | | | Dudelange – Bohemians Dublin | 0:1 (koniec) | | | Dinamo Tb. – Maccabi H. | 1:2 (koniec) |
HIF – Maribor | 3:1 (koniec) | | | IF Elfsborg – Milsami | 4:0 (koniec) | | | AEL Limassol – Vllaznia | 1:0 (koniec) |
Kopenhaga – Żodzino | 4:1 (koniec) | | | Suduva – Raków | 0:0 (koniec) | | | Laci – Craiova | 1:0 (koniec) |
Lokomotiv Plovdiv – Slovacko | 1:0 (koniec) | | | CSKA Sofia – Liepaja | 0:0 (koniec) | | | Vik. Pilzno – Dinamo Br. | 2:1 (koniec) |
Gzira – Rijeka | 0:2 (koniec) | | | Dinamo Bt. – BATE | 0:1 (koniec) | | | Petrocub – Sivasspor | 0:1 (koniec) |
Apollon – MSK Żilina | 1:3 (koniec) | | | Riga FC – Shkendija | 2:0 (koniec) | | | KF Teuta – Escaldes | 0:2 (koniec) |
Spartak T. – Sepsi | 0:0 (koniec) | | | Shkupi – Santa Clara | 0:3 (koniec) | | | Arda Kyrdżali – Hapoel BS | 0:2 (koniec) |
HB Tórshavn – Buducnost | 4:0 (koniec) | | | Basel – Partizani | 3:0 (koniec) | | | Velez – AEK Atény | 2:1 (koniec) |
Gent – Vålerenga | 4:0 (koniec) | | | Larne FC – Aarhus | 2:1 (koniec) | | | Sutjeska – Maccabi T.A. | 0:0 (koniec) |
FCSB – Szachtior K. | 1:0 (koniec) | | | Aberdeen – Hacken | 5:1 (koniec) | | | Hibernian – Santa | 3:0 (koniec) |
Linfield – Banja Luka | 4:0 (koniec) | | | Hajduk – Toboł | 2:0 (koniec) | | | Hafnarfjörður – Rosenborg | 0:2 (koniec) |
Újpest FC – FC Vaduz | 2:1 (koniec) | | | Pogoń – Osijek | 0:0 (koniec) | | | KF Drita – Feyenoord | 0:0 (koniec) |
Dundalk – Levadia | 2:2 (koniec) | | | Partizan – Dunajska | 1:0 (koniec) | | | Valur – Bodu | 0:3 (koniec) |
Salihorsk – Fola | 1:2 (koniec) |
finał
Valur Reykjavík
0:3
(0:1)
Bodu/Glimt
Gole:
40. Saltnes (Botheim), 51. Berg (kar.), 55. Berg (Saltnes)
Posiadanie piłki: 42 % : 58 %.
Strzały celne: 3:5. Strzały niecelne: 3:4. Rzuty rożne: 5:7. Spalone: 1:0. Foule: 11:11.
Sędziowie: Ferreira – Rodriues, Brás (POR)
Widownia:
Kartki: 19. Saevarsson (VAU), 42. Pedersen (VAU) – 38. Lode (BOG)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 42 % : 58 %.
Strzały celne: 3:5. Strzały niecelne: 3:4. Rzuty rożne: 5:7. Spalone: 1:0. Foule: 11:11.
Valur Reykjavík:
Halldorsson – Saevarsson, Hedlund, Christiansen, Vall – Heimisson, Kohler (77. Larusson), Sigurdsson K. (66. Hjaltested)– Tryggvason (88. Haraldsson) , Pedersen (79. Larusson), Bartalstovu (66. Adolphsson).
Zmiany: Johannesson – Adolphson, Egilsson, Haraldsson, Hjaltested, Larusson, Omarsson, Ormarsson, Sigurdsson H., Smarason.
Trener:
Bodu/Glimt: Hajkin – Sampsted, Moe, Lode (90+3. Kvile), Hoibraaten (72. Konradsen) – Fet, Berg, Saltnes – Tounekti (90+3. Hagen), Botheim (77. Nordas), Vetlesen (77. Lindhal).
Zmiany: Smits – Nordas, Moberg, Lindahl, Kvile, Konradsen, Kongsro, Hagen.
Trener:
Zmiany: Johannesson – Adolphson, Egilsson, Haraldsson, Hjaltested, Larusson, Omarsson, Ormarsson, Sigurdsson H., Smarason.
Trener:
Bodu/Glimt: Hajkin – Sampsted, Moe, Lode (90+3. Kvile), Hoibraaten (72. Konradsen) – Fet, Berg, Saltnes – Tounekti (90+3. Hagen), Botheim (77. Nordas), Vetlesen (77. Lindhal).
Zmiany: Smits – Nordas, Moberg, Lindahl, Kvile, Konradsen, Kongsro, Hagen.
Trener:
Sędziowie: Ferreira – Rodriues, Brás (POR)
Widownia:
Czwartek 29.07.2021
Bodu - Valur 3:0
Strzały celne: 9:1. Strzały niecelne: 6:1. Rzuty rożne: 5:1. Spalone: 0:2. Foule: 9:11.
Bodu - Valur 3:0
Gole: 26. Saltnes (Berg), 61. Moe, 90+2. Hagen (Vetlesen)
Kartki: 10. Saltnes (BOG), 16. Vetlesen (BOG), 50. Hoibraaten (BOG), 51. Kalvenes (trenér) (BOG) – 29. Smarason (VAU), 33. Hedlund (VAU), 33. Sigurdsson H. (VAU), 60. Hjaltested (VAU), 68. Kohler (VAU)
Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.Strzały celne: 9:1. Strzały niecelne: 6:1. Rzuty rożne: 5:1. Spalone: 0:2. Foule: 9:11.
Zmiana w drużynie FK Bodo/Glimt: z boiska schodzi Tounekti, na boisku pojawia się Hagen.
Zmiana w drużynie Valur Reykjavík: z boiska schodzi Pedersen, na boisku pojawia się Larusson.
Zmiana w drużynie FK Bodo/Glimt: z boiska schodzi Botheim, na boisku pojawia się Nordas.
Zmiana w drużynie Valur Reykjavík: z boiska schodzi Sigurdsson K., na boisku pojawia się Hjaltested.