Szachtior K. – FCSB | 2:1 (5:3 po rz. karnych) | | | Liepaja – CSKA Sofia | 0:0 (1:3 po rz. karnych) | | | Toboł – Hajduk | 4:1 (po dogrywce) |
FC Vaduz – Újpest FC | 1:3 (koniec) | | | Birkirkara – Olimpija | 1:0 (4:5 po rz. karnych) | | | Honka – Domzale | 0:1 (koniec) |
Dinamo Br. – Vik. Pilzno | 1:2 (koniec) | | | Keşla FK – Soči | 2:4 (koniec) | | | Sumgait – Cukaricki | 0:2 (koniec) |
Worskła P. – KuPS | 2:3 (po dogrywce) | | | Bodu – Valur | 3:0 (koniec) | | | Hacken – Aberdeen | 2:0 (koniec) |
Santa – Hibernian | 1:2 (koniec) | | | Levadia – Dundalk | 1:2 (koniec) | | | Sepsi – Spartak T. | 1:1 (3:4 po rz. karnych) |
MSK Żilina – Apollon | 2:2 (koniec) | | | Żodzino – Kopenhaga | 0:5 (koniec) | | | Rosenborg – Hafnarfjörður | 4:1 (koniec) |
Raków – Suduva | 0:0 (4:3 po rz. karnych) | | | Slovacko – Lokomotiv Plovdiv | 1:0 (2:3 po rz. karnych) | | | FC Ashdod – Karabach | 0:1 (koniec) |
Vålerenga – Gent | 2:0 (koniec) | | | Aarhus – Larne FC | 1:1 (koniec) | | | BATE – Dinamo Bt. | 1:4 (koniec) |
Milsami – IF Elfsborg | 0:5 (koniec) | | | Sivasspor – Petrocub | 1:0 (koniec) | | | Hapoel BS – Arda Kyrdżali | 4:0 (koniec) |
Maccabi H. – Dinamo Tb. | 5:1 (koniec) | | | The New Saints – Żalgiris K. | 5:1 (koniec) | | | Maccabi T.A. – Sutjeska | 3:1 (koniec) |
Fola – Salihorsk | 1:0 (koniec) | | | Breidablik – Austria W. | 2:1 (koniec) | | | Vojvodina – Panevezys | 1:0 (koniec) |
Partizani – Basel | 0:2 (koniec) | | | Feyenoord – KF Drita | 3:2 (koniec) | | | Śląsk – Ararat | 3:3 (koniec) |
AEK Atény – Velez | 1:0 (2:3 po rz. karnych) | | | Rijeka – Gzira | 1:0 (koniec) | | | Puskas – RFS Riga | 0:2 (koniec) |
Connah's Quay – Priština | 4:2 (koniec) | | | Banja Luka – Linfield | 0:0 (koniec) | | | Shkendija – Riga FC | 0:1 (koniec) |
Servette – Molde | 2:0 (koniec) | | | Aris S. – FK Astana | 2:1 (po dogrywce) | | | Craiova – Laci | 0:0 (koniec) |
Maribor – HIF | 0:1 (koniec) | | | Bohemians Dublin – Dudelange | 3:0 (koniec) | | | Dunajska – Partizan | 0:2 (koniec) |
Osijek – Pogoń | 1:0 (koniec) | | | Vllaznia – AEL Limassol | 0:1 (koniec) | | | Santa Clara – Shkupi | 2:0 (koniec) |
finał
Maccabi Tel Awiw
3:1
(2:0)
FK Sutjeska Nikšić
Gole:
26. Čalaja (Cohen), 34. Čalaja (Geraldes), 90+2. Almog – 50. Bubanja (Vuković)
Posiadanie piłki: 58 % : 42 %.
Strzały celne: 10:4. Strzały niecelne: 5:1. Rzuty rożne: 9:2. Spalone: 0:4. Foule: 10:7.
Sędziowie: Kjaesgärd – Skytte, Dahl
Widownia:
Kartki: 68. Hazez (MTA) – 27. Stijepović (SUT), 53. Drešković (SUT)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 58 % : 42 %.
Strzały celne: 10:4. Strzały niecelne: 5:1. Rzuty rożne: 9:2. Spalone: 0:4. Foule: 10:7.
Maccabi Tel Awiw:
Daniel Peretz – Geraldes, Hernandéz, Balaša, Saborit (62. Davidzada) – Piven, Glazer (C), Rikan (62. Šahar) – Guerrero (78. Ben Chaim), Cohen (56. Hozez), Čalaja (78. Almog).
Zmiany: Gianniotis – Nachmias, Hazez, Ben Chaim, Davidzada, Almog, Kandil, Cohen, Šahar, Miroshi, Mizrahi, Niddam.
Trener:
FK Sutjeska Nikšić: Giljen – Stijepović (77. Rajćević), Bubanja, Drinćić, Grivić – Augusto – Matanović (81. Vućić), Eraković (26. Zoćević) – Janjić (46. Drešković), Vuković (64. Nikać) – Marković.
Zmiany: Dubljević, Lićina – Drešković, Pajović, Nikać, Maruśić, Vlahović, Zoćević, Dobljević, Vuković, Vućić, Rajćević.
Trener:
Zmiany: Gianniotis – Nachmias, Hazez, Ben Chaim, Davidzada, Almog, Kandil, Cohen, Šahar, Miroshi, Mizrahi, Niddam.
Trener:
FK Sutjeska Nikšić: Giljen – Stijepović (77. Rajćević), Bubanja, Drinćić, Grivić – Augusto – Matanović (81. Vućić), Eraković (26. Zoćević) – Janjić (46. Drešković), Vuković (64. Nikać) – Marković.
Zmiany: Dubljević, Lićina – Drešković, Pajović, Nikać, Maruśić, Vlahović, Zoćević, Dobljević, Vuković, Vućić, Rajćević.
Trener:
Sędziowie: Kjaesgärd – Skytte, Dahl
Widownia:
22.07.2021
Sutjeska - Maccabi T.A. 0:0
Strzały celne: 2:2. Strzały niecelne: 3:4. Rzuty rożne: 2:3. Spalone: 3:0. Foule: 12:17.
Sutjeska - Maccabi T.A. 0:0
Kartki: 89. Marković (SUT), 90+3. Drinčić (SUT) – 17. Karzev (MTA), 22. Hozez (MTA), 84. Glazer (MTA), 89. Guerrero (MTA) 55. Karzev (MTA)
Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.Strzały celne: 2:2. Strzały niecelne: 3:4. Rzuty rożne: 2:3. Spalone: 3:0. Foule: 12:17.
Strzelcem bramki EJLON ALMOG.
Zmiana w drużynie Maccabi Tel Awiw: z boiska schodzi Guerrero, na boisku pojawia się Ben Chaim.
Zmiana w drużynie Maccabi Tel Awiw: z boiska schodzi Rikan, na boisku pojawia się Šahar.
Strzelcem bramki VLADAN BUBANJA. Asysta Marko Vuković.
Strzelcem bramki OSAMA ČALAJA. Asysta André Geraldes.