Szachtior K. – FCSB | 2:1 (5:3 po rz. karnych) | | | Liepaja – CSKA Sofia | 0:0 (1:3 po rz. karnych) | | | Toboł – Hajduk | 4:1 (po dogrywce) |
FC Vaduz – Újpest FC | 1:3 (koniec) | | | Birkirkara – Olimpija | 1:0 (4:5 po rz. karnych) | | | Honka – Domzale | 0:1 (koniec) |
Dinamo Br. – Vik. Pilzno | 1:2 (koniec) | | | Keşla FK – Soči | 2:4 (koniec) | | | Sumgait – Cukaricki | 0:2 (koniec) |
Worskła P. – KuPS | 2:3 (po dogrywce) | | | Bodu – Valur | 3:0 (koniec) | | | Hacken – Aberdeen | 2:0 (koniec) |
Santa – Hibernian | 1:2 (koniec) | | | Levadia – Dundalk | 1:2 (koniec) | | | Sepsi – Spartak T. | 1:1 (3:4 po rz. karnych) |
MSK Żilina – Apollon | 2:2 (koniec) | | | Żodzino – Kopenhaga | 0:5 (koniec) | | | Rosenborg – Hafnarfjörður | 4:1 (koniec) |
Raków – Suduva | 0:0 (4:3 po rz. karnych) | | | Slovacko – Lokomotiv Plovdiv | 1:0 (2:3 po rz. karnych) | | | FC Ashdod – Karabach | 0:1 (koniec) |
Vålerenga – Gent | 2:0 (koniec) | | | Aarhus – Larne FC | 1:1 (koniec) | | | BATE – Dinamo Bt. | 1:4 (koniec) |
Milsami – IF Elfsborg | 0:5 (koniec) | | | Sivasspor – Petrocub | 1:0 (koniec) | | | Hapoel BS – Arda Kyrdżali | 4:0 (koniec) |
Maccabi H. – Dinamo Tb. | 5:1 (koniec) | | | The New Saints – Żalgiris K. | 5:1 (koniec) | | | Maccabi T.A. – Sutjeska | 3:1 (koniec) |
Fola – Salihorsk | 1:0 (koniec) | | | Breidablik – Austria W. | 2:1 (koniec) | | | Vojvodina – Panevezys | 1:0 (koniec) |
Partizani – Basel | 0:2 (koniec) | | | Feyenoord – KF Drita | 3:2 (koniec) | | | Śląsk – Ararat | 3:3 (koniec) |
AEK Atény – Velez | 1:0 (2:3 po rz. karnych) | | | Rijeka – Gzira | 1:0 (koniec) | | | Puskas – RFS Riga | 0:2 (koniec) |
Connah's Quay – Priština | 4:2 (koniec) | | | Banja Luka – Linfield | 0:0 (koniec) | | | Shkendija – Riga FC | 0:1 (koniec) |
Servette – Molde | 2:0 (koniec) | | | Aris S. – FK Astana | 2:1 (po dogrywce) | | | Craiova – Laci | 0:0 (koniec) |
Maribor – HIF | 0:1 (koniec) | | | Bohemians Dublin – Dudelange | 3:0 (koniec) | | | Dunajska – Partizan | 0:2 (koniec) |
Osijek – Pogoń | 1:0 (koniec) | | | Vllaznia – AEL Limassol | 0:1 (koniec) | | | Santa Clara – Shkupi | 2:0 (koniec) |
finał
Feyenoord Rotterdam
3:2
(1:2)
KF Drita
Gole:
7. Til (Linsen), 68. Til (Senesi), 90. Til – 12. Simonovski (Ajzeraj), 16. Fazliu
Posiadanie piłki: 62 % : 38 %.
Strzały celne: 5:5. Strzały niecelne: 9:2. Rzuty rożne: 10:1. Spalone: 2:0. Foule: 10:3.
Sędziowie: Eskas (NOR) – Haglund (NOR), Ytterland (NOR)
Widownia:
Kartki: 30. Toornstra (FEY), 50. Jahanbakhsh (FEY), 58. Sinisterra (FEY) – 79. Maloku (KFD)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 62 % : 38 %.
Strzały celne: 5:5. Strzały niecelne: 9:2. Rzuty rożne: 10:1. Spalone: 2:0. Foule: 10:3.
Feyenoord Rotterdam:
Bijlow – Pedersen (83. Haps), Fer, Senesi, Malacia – Toornstra, Kokcu, Til – Jahanbakhsh (62. Boženík), Linssen, Sinisterra
Zmiany: Marciano, Jansen – Antonucci, Bannis, Boženík, Burger, Conteh, Haps, Hartjes, Hendriks, Milambo
Trener:
KF Drita: Maloku – Limani, Jamal, Cuculi, Blakqori – Vucaj (90+3. Krasniqi), Jašari – Muja, Fazliu (69. Islami), Ajzeraj (90+5. Irogue) – Simonovski
Zmiany: Rexhepi – Balde, Cakolli, Haxhimusa, Irogue, D. Islami, P. Islami, Krasniqi, Kryeziu, Namani
Trener:
Zmiany: Marciano, Jansen – Antonucci, Bannis, Boženík, Burger, Conteh, Haps, Hartjes, Hendriks, Milambo
Trener:
KF Drita: Maloku – Limani, Jamal, Cuculi, Blakqori – Vucaj (90+3. Krasniqi), Jašari – Muja, Fazliu (69. Islami), Ajzeraj (90+5. Irogue) – Simonovski
Zmiany: Rexhepi – Balde, Cakolli, Haxhimusa, Irogue, D. Islami, P. Islami, Krasniqi, Kryeziu, Namani
Trener:
Sędziowie: Eskas (NOR) – Haglund (NOR), Ytterland (NOR)
Widownia:
Strzelcem bramki TIL.
Strzelcem bramki TIL. Asysta Senesi.
Strzelcem bramki TIL. Asysta Linsen.