Arka – Odra O. 3:0 (koniec) | Widzew – Polkowice 4:2 (koniec) | Miedź – Jastrzębie 1:1 (koniec)
Miedź Legnica
1:1 (0:0)
GKS Jastrzębie
Sobota 28.08.2021, 20:30 • Stadion im. Orła Białego, Legnica • Fortuna 1 Liga • 6. kolejka

58
    Gol dla Jastrzębia!
    Strzelcem bramki MATEUSZ SŁODOWY.

Znakomita reakcja zawodników z Jastrzębia-Zdroju. Pokazał się obrońca Mateusz Słodowy w polu karnym Miedzi Legnica i to on doprowadził do remisu. Zrobiło się bardzo interesująco!

53
    Gol dla Miedzi!
    Strzelcem bramki PATRYK MAKUCH.

Legniczanie na prowadzeniu. To, co nie udało się w pierwszej połowie, wyszło im kilka minut po przerwie. Gospodarze przeprowadzili skuteczną akcję, która zakończyła się uderzeniem do bramki Patryka Makucha.

Gole: 53. Makuch – 58. Słodowy

Kartki:   12. Dominguez (MLE), 37. Stróżyński (MLE), 68. Makuch (MLE), 77. Garuch (MLE) – 51. Borkała (JAS), 55. Kamiński (JAS), 62. Bojdys (JAS), 89. Kulawiak (JAS)

Spudłowany karny!: 45+1. Aurtenetxe (MLE), bramkarz Reclaf obronił

Posiadanie piłki: 58 % : 42 %.
    Strzały celne: 4:3. Strzały niecelne: 6:2. Rzuty rożne: 4:3. Spalone: 1:1. Foule: 17:18.
    Miedź Legnica: Lenarcik – Aurtenetxe, Carolina, Mijusković, Tront, Garuch (79. Martinez), Dominguez, Matuszek, Stróżyński (68. Śliwa), Zapolnik (84. Garcia), Makuch.

Zmiany: Abramowicz – Martinez, Bednarski, Kaczmarek, Garcia, Lehaire, Śliwa, Bahaid, Hoogenhout.

GKS Jastrzębie: Reclaf – Witkowski, Słodowy, Bojdys, Feruga (62. Balboa), Kamiński (81. Zalewski), Handzlik (90. Gulczyński), Zejdler (62. Gajda), Kuczałek, Borkała, Rumin.

Zmiany: Drazik – Zalewski, Kasperowicz, Niewiadomski, Jadach, Kulawiak, Gajda, Balboa, Gulczyński.

Sędziowie: Paweł Pskit (Łódź)