Radomiak – Termalica 1:1 (koniec) | Cracovia – Stal M. 3:3 (koniec) | Lech P. – Śląsk 4:0 (koniec)
Górnik Z. – Wisła Pł. 4:2 (koniec)
Radomiak Radom
1:1 (0:0)
Bruk-Bet Termalica
Sobota 02.10.2021, 12:30 • Stadion im. Braci Czachorów, Radom • PKO Ekstraklasa • 10. kolejka

Koniec, koniec, koniec! Dzisiejszy mecz w Radomiu kończy się podziałem punktów. Wydaje się, że jest to sprawiedliwy rezultat. (14:32:00)

90+7

90+5
    Gol dla Radomiaka wisiał w powietrzu. Tym razem fenomenalny Budziłek skapitulował!
    90+4. Tiago MATOS - 1:1

90+4
    Gol dla Radomiaka!
    Strzelcem bramki TIAGO MATOS. Nieustępliwość popłaciła! Gospodarze wyrównują w samej końcówce dzisiejszego pojedynku!

90+4
    Było blisko, a Radomiak by wyrównał. Ładny strzał głową, ale znów parada Budziłka!

90+3
    Bruk-Bet Termalica cofnięta bardzo głęboko.

87
    Angielski ładnie powalczył, ale ostatecznie nie zdołał celnie uderzyć.

86
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Mateusz Radecki, na boisku pojawia się Tiago Matos.
    85. Ale interwencja!

85
    Co tu się zadziało! Gospodarze już witali się z gąską, ale w ostatniej chwili skutecznie interweniował Budziłek. Co za parada!!!

83
    Żółtą kartkę otrzymuje Leandro Pereira (Radomiak Radom).

82
    A szkoleniowiec Radomiaka próbuje podbudować ofensywę.

81
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Michał Kaput, na boisku pojawia się Rhuan da Silveira Castro.
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Maurides, na boisku pojawia się Dominik Sokół.

81
    Lewandowski wzmacnia defensywę!

80
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Ernest Terpiłowski, na boisku pojawia się Filip Modelski.
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Bartłomiej Kukułowicz, na boisku pojawia się Artem Putiwcew.

79
    Około 10 minut i już wszystko będziemy wiedzieć.

77
    Kibice próbują zagrzać Radomiaka do jeszcze intensywniejszego atakowania.
    76. Termalica jest na dobrej drodze, by to wygrać.

75
    Ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry.

74
    Radomianie muszą się spieszyć, jeśli chcą urwać tu chociaż jeden punkt.

73
    Nic się tutaj nie zmienia. Goście próbują szanować czas.

71
    Radomiak nie odpuszcza, ale rywale doskonale się bronią.

70
    Około 20 minut do końca. Nadal prowadzą goście.

68
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Muris Mešanović, na boisku pojawia się Kacper Śpiewak.

66
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Luís Machado, na boisku pojawia się Miłosz Kozak.
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Filipe Nascimento, na boisku pojawia się Karol Angielski.

64
    Nic za bardzo się tutaj nie zmienia. Tymczasem trener gospodarzy myśli o manewrach w swoim zespole.

63
    Mesanović sam kończył akcję. Nic jednak z tego nie wynikło. Chybił!

62
    Jeden strzał celny przez ponad godzinę gry. To mówi samo za siebie.

61
    Strzały: 8-6.
    Strzały celne: 0-1.

60
    Karwot podjął duże ryzyko. Ostatecznie jednak nie ma jedenastki dla Termaliki.

59
    Kolejna sporna sytuacja. Jest analiza VAR.

58
    Żółtą kartkę otrzymuje Piotr Wlazło (Bruk-Bet Termalica Nieciecza).

57
    Radomiak pokazuje, że potrafi groźnie zaatakować. Bez wątpienia gospodarze są w stanie wyrównać.

56
    Radomianie ruszyli do ataku. Szukali szansy na wyrównanie, ale nic z tego.

55
    Wydaje się, że finalna decyzja jest jak najbardziej sprawiedliwa. To nie było przewinienie na miarę rzutu karnego.

54
    Gorąco na trybunach. Kibice Radomiaka nie zgadzają się z werdyktem sędziego.

53
    Dobrynin na spokojnie obejrzał tę sytuację i anulował jedenastkę!

52
    Trwają analizy. Dobrynin jeszcze biegnie do monitora.

51
    Jeszcze mamy interwencję VAR.
    50. Żółta kartka

50
    Żółtą kartkę otrzymuje Adam Radwański (Bruk-Bet Termalica Nieciecza).

50
    Rzut karny dla Radomiaka! Upadł w polu karnym Abramowicz.

49
    Rzut rożny dla Radomiaka. Za kilka chwil może być groźnie.

48
    W pierwszej połowie lepiej spisywał się Radomiak. Z pewnością teraz radomianie są niesłychanie źli na siebie, że nie zdołali zdobyć choćby jednego gola.
    47. Adam RADWAŃSKI - 0:1

47
    Gol dla Termaliki!
    Strzelcem bramki ADAM RADWAŃSKI. Ależ wejście smoka! Dopiero co pojawił się na murawie, a już umieścił piłkę w siatce!

46
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Marcin Wasielewski, na boisku pojawia się Adam Radwański.

46
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Jakub Pek, na boisku pojawia się Adam Hloušek.

46

Przerwa. Czas na trochę wytchnienia!

45+5

45+5
    Niecieczanie raz jeszcze próbowali zaatakować. Nic z tego nie wyszło.

45+3
    Jeszcze jeden stały fragment gry dla Radomiaka. Będzie dośrodkowanie z narożnika boiska.

45+1
    Jeszcze są próby ataków, głównie ze strony miejscowych.

45
    Sędzia dorzucił cztery minuty.
    43. Każdy lubi coś innego ;)

42
    Dzisiejsze spotkanie ogląda 4212 widzów.

40
    Pierwsza połowa powoli dobiega końca. Sporo wskazuje na to, że przed przerwą goli nie odnotujemy.

39
    Zablokowana próba dośrodkowania w pole karne Radomiaka.

37
    Dużo niedokładności po stronie ekipy z Niecieczy. Rywale próbują to wykorzystać.

36
    Za moment będziemy mieli rzut wolny dla Radomiaka. Może być bardzo niebezpiecznie.

35
    Żółtą kartkę otrzymuje Marcin Wasielewski (Bruk-Bet Termalica Nieciecza).

34
    Żółtą kartkę otrzymuje Ernest Terpiłowski (Bruk-Bet Termalica Nieciecza).

33
    Była wrzutka w pole karne, ale żaden z niecieczan nie zdołał oddać celnego uderzenia.

32
    Sporo przerw w tej fazie meczu. A to VAR, a to serpentyny, a to problemy zdrowotne...

31
    Żółtą kartkę otrzymuje Raphael Rossi (Radomiak Radom).

30
    30 minut zmagań już za nami. Teraz drużyny rywalizują na dość wyrównanym poziomie.

29
    Obie ekipy zdążyły już postraszyć. Czekamy jednak na pierwszego gola.

25
    25 minut już za nami. Nadal bez gola. Tym razem nieuznane trafienie Radomiaka. Spalony!

23
    Nie ma gola dla zespołu z Niecieczy. Było przekroczenie zasad.

22
    Radomiak lekko wycofany. Pozycyjnie atakują goście.

21
    Posiadanie piłki: 54-46%

19
    Trzeba przyznać, że na razie strzałów nie brakuje.

18
    "Radomiak gol" – krzyczą głośno zgromadzeni kibice. Widać, że chcą jak najbardziej pomóc swojemu zespołowi.

17
    Radomianie wywalczyli rzut rożny. Zdecydowali się na krótkie rozegranie. Później było dośrodkowanie, ale Karwot nie zaskoczył bramkarza.

16
    Na trybunach panuje świetna atmosfera. Zebrało się sporo kibiców.

15
    Kwadrans za nami. Wciąż 0:0.

13
    Ładna centra, ale zabrakło idealnego strzału.

12
    Bruk-Bet Termalica szuka szans, ale dobrze zorganizowana jest obrona Radomiaka.

11
    Niecieczanie też próbują nacierać, ale bez skutku.

9
    Całkiem niezły jest ten początek spotkania. Na razie solidniej prezentują się gospodarze.

8
    Ale huknął Leandro. Trochę za wysoko!

7
    Pierwszy strzał Radomiaka. Przymierzył Machado, ale piłka nie zmierzyła w światło bramki.

6
    Póki co nie obserwujemy groźniejszych ataków czy to z jednej, czy też drugiej strony.

5
    Pięć minut dzisiejszej rywalizacji już za nami. Na tablicy wyników na razie 0:0.

4
    Gergel uderzył teraz ponad bramką.

3
    Zablokowane uderzenie Gergela.

2
    Ładnie przyspieszyli niecieczanie, ale ostatecznie nic z tej akcji nie wyszło.

1
    Pan Zbigniew Dobrynin dał sygnał do rozpoczęcia rywalizacji. Liczymy na spore emocje!

1

Radomiak Radom: Majchrowicz – D. Abramowicz, Rossi, Cichocki, Kaput, Karwot, Leandro Pereira, L. Machado, Maurides, Nascimento, Radecki.
    Rezerwowi: Kochalski – Angielski, Bodzioch, Kozak, Nowakowski, Matos, Rhuan da Silveira Castro, Sokół, Świdzikowski.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Budziłek – Bezpalec, Gergel, Hubínek, Kukułowicz, Mešanović, Pek, Tekijaski, Terpiłowski, Wasielewski, Wlazło.
    Rezerwowi: Loska – Bonecki, Hloušek, Modelski, Putiwcew, Radwański, Stefanik, Śpiewak, Ma. Zeman..

Zachęcamy do śledzenia relacji. Do usłyszenia!

Dzisiejsze spotkanie w Radomiu poprowadzi sędzia Zbigniew Dobrynin.

W obu ekipach są kontuzje. Po stronie Radomiaka urazy mają Radecki, Rhuan, a także Silva, a w zespole z Niecieczy – Grabowski i Putiwcew.

Bruk-Bet Termalica jest natomiast dopiero 17. Ten zespół wygrał tylko raz, a ponadto trzykrotnie remisował i przegrał cztery spotkania. Ma sześć punktów.

Radomiak do tej pory wywalczył 11 punktów. Zespół dwukrotnie wygrywał, pięć razy remisował i zaliczył dwie porażki. Obecnie plasuje się w tabeli na miejscu dziewiątym.

Witamy w naszej relacji. Będziemy śledzić spotkanie Radomiaka Radom z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:30.