Wisła Pu. – Znicz 1:1 (koniec) | Olimpia E. – Garbarnia 1:0 (koniec) | Wigry – Pogoń Sdl. 5:0 (koniec)
Ostróda – Hutnik 2:1 (koniec) | Chojniczanka – GKS Bełchatów 5:0 (koniec) | KKS – Motor 0:0 (koniec)
Stal Rz. – Śląsk II 4:3 (koniec)
Olimpia Elbląg
1:0 (0:0)
Garbarnia Kraków
Sobota 09.10.2021, 15:00 • Stadion Miejski, Elbląg • Betclic 2. Liga • 12 • 12. kolejka

Arbiter zagwizdał po raz ostatni! Olimpia Elbląg pokonała Garbarnię Kraków 1:0 po golu strzelonym przez Kurbiela. Dziękuję za uwagę! (16:51:53)

90+6

90+4
    Zbyt głębokie zagranie z prawego skrzydła w pole karne Olimpii i pewnie wyłapał piłkę Dudek.

90+3
    Nieco na uwolnienie wybijają piłkę gospodarze. Od bramki wznawia grę Frątczak.

90+2
    Przejęli piłkę na własnej połowie krakowianie i od razu ruszają z kontratakiem.

90
    Aż o pięć minut przedłużony został ten mecz!

89
    Kolejna znakomita interwencja Dudka! Strzał zza pola karnego, piłka jeszcze wpadła w kozioł, ale sparował piłkę do boku golkiper Olimpii!

87
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Kurbiel, na boisku pojawia się Danowski.

86
    Próbują, walczą o stworzenie sobie okazji dającej szansę na wyrównanie przyjezdni, ale coś szwankuje w końcowych fazach akcji.

85
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Bartków, na boisku pojawia się Bentkowski.

83
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Stanisławski, na boisku pojawia się Bawolik.

82
    Wybija piłkę Morys z własnego pola karnego po zagraniu Stanisławskiego.

80
    Jeszcze jedna żółta kartka. Tym razem upomniany Bartków.

79
    Kolejna udana interwencja golkipera Olimpii.

77
    Przerwa związana z urazem jednego z zawodników gospodarzy.

76
    Ostre wejście Morysa i w pełni zasłużona żółta kartka dla zawodnika gości.

74
    Rykoszet po uderzeniu Kuczery i korner dla Garbarni. Niezłe są ostatnie minuty w wykonaniu Garbarni.

73
    Niebezpiecznie pod bramką Olimpii! Uderzał z kilkunastu metrów Dudka, ale instynktownie interweniował Dudek!

72
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi M. Duda, na boisku pojawia się Malik.

71
    Faul w środku pola i żółta kartka dla Krasy,

68
    Przejął piłkę na połowie rywali Kałachur, odegrał do Stanisławskiego, ale jego strzał został zablokowany!

67
    Garbarnia od wrzutu z autu na połowie rywali.

65
    Głośnym dopingiem starają się wspomóc swoją drużynę kibice z Elbląga.

64
    Żółtą kartkę otrzymuje Stanisławski (Olimpia Elbląg).

63
    Faul Senkevicha w ofensywie. Nie zgadza się z decyzją arbitra zawodnik Olimpii.

63
    Żółtą kartkę otrzymuje Szywacz (Garbarnia Kraków).

62
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Korbecki, na boisku pojawia się Purcha.
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Duda, na boisku pojawia się Kuczera.

60
    Godzina gry za nami. Jak na razie kwadrans drugiej połowi ciekawszy od tego, co działo się przed przerwą.

58
    Zablokowane dośrodkowanie w pole karne Garbarni.

56
    Spóźniona interwencja Kurbiela w środku pola, ale oszczędził zawodnika gospodarzy arbiter.

55
    Wcale nie zamierzają się teraz ograniczać do obrony korzystnego rezultatu zawodnicy Olimpii.

51
    Gol dla Olimpii!
    Świetny kontratak elblążan pewnie wykończony przez PIOTRA KURBIELA! Oby nam to otworzył ten mecz!

50
    Ofensywnie nastawieni rozpoczęli drugą połowie elblążanie. Zobaczymy, czy będą w stanie stworzyć sobie jakieś okazje strzeleckie.

49
    Żółtą kartkę otrzymuje Klec (Garbarnia Kraków).

48
    Pogoda w Elblągu jest piękna. Miejmy nadzieję, że poniesie ona piłkarzy do ciekawej gry w drugiej połowie.

46

W Elblągu do przerwy bez bramek. Niezbyt wiele dzieje się na boisku. Miejmy nadzieję, że po zmianie stron emocji będzie więcej. Zostańcie z nami!

45+2

45+1
    Jedną minutę doliczył arbiter.

45
    Aut na połowie rywali dla gospodarzy.

43
    Zablokowane dośrodkowanie Sarnowskiego i korner dla gospodarzy.

42
    Próbują jeszcze w jakiś sposób zagrozić bramce rywali krakowianie przed przerwą, ale tym razem zabrakło strzału na bramkę.

40
    W środkowej strefie boiska faulował Feliks i arbiter po raz pierwszy sięga po kartkę.

39
    Łatwo stracili piłkę w środku pola miejscowi.

38
    Bardzo wysoko ustawieni są przyjezdni. Krakowianie starają się atakować jak największą liczbą zawodników.

36
    Rzut wolny na czterdziestym metrze od bramki rywali dla Garbarni.

35
    Huknął z dystansu Senkevich, ale zabrakło precyzji.

33
    Na spalonym złapany Sarnowski.

32
    Korner dla Olimpii.

31
    Minimalnie pomylił się przed momentem Klec!

30
    Mija trzydziesta minuta spotkania w Elblągu. Póki co ten mecz nie zachwyca.

29
    Zbyt długi przerzut na lewe skrzydło i od autu miejscowi.

27
    Nieudane dośrodkowanie Krawczuna ze środka.

25
    Ogromne zamieszanie w polu karnym Garbarni, ale ostatecznie wybronili się przyjezdni!

24
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Winsztal, na boisku pojawia się Krawczun.

23
    Nieudanie w ofensywie elblążanie i od bramki wznowi grę golkiper Garbarni.

20
    Znakomite uderzenie Szywacza, ale równie wspaniale interweniował golkiper Olimpii! Tylko korner dla przyjezdnych.

18
    Domagali się rzutu karnego miejscowi, ale arbiter nie przerwał gry.

16
    W bardzo łatwy sposób stracili piłkę elblążanie.

15
    Niezłe zagranie między obrońców do Korbeckiego, jednak ten posłał piłkę ponad bramką.

10
    Nie opanował piłki Banach i rywale rozpoczną od rzutu rożnego.

8
    Dość niedokładnie przed polem karnym rywali miejscowi, ale ostatecznie udało im się utrzymać przy piłce.

7
    Znów groźnie pod bramką Olimpii, ale ostatecznie od bramki wznowi grę Dudek.

5
    Ciekawie zapowiadała się akcja gości, ale Feliks nie opanował piłki w polu karnym rywali.