Wisła Pu. – Znicz 1:1 (koniec) | Olimpia E. – Garbarnia 1:0 (koniec) | Wigry – Pogoń Sdl. 5:0 (koniec)
Ostróda – Hutnik 2:1 (koniec) | Chojniczanka – GKS Bełchatów 5:0 (koniec) | KKS – Motor 0:0 (koniec)
Stal Rz. – Śląsk II 4:3 (koniec)
KKS 1925 Kalisz
0:0 (0:0)
Motor Lublin
Sobota 09.10.2021, 18:00 • Stadion Miejski, Kalisz • 2. Liga • 12. kolejka

Podział punktów w Kaliszu! W końcówce Motor musiał radzić sobie w dziesiątkę, ale rywale nie zdołali tego wykorzystać. Dziękuję za uwagę! (19:57:23)

90+5

90+5
    Kolejny rzut wolny. Dośrodkowanie zbyt wysokie i wyłapał piłkę Madejski.

90+4
    Niezłe dośrodkowanie, ale ostatecznie żaden z zawodników KKS-u nie zdołał przeciąć toru lotu piłki!

90+3
    Faul Firleja na skrzydle. To może być ostatnia okazja dla gospodarzy. Dodatkowo kartkę obejrzał zawodnik Motoru.

90+3
    Urwali się rywalom lublinianie, ale rozpędzony Wójcik nie zdołał dokładnie odegrać do środka.

90+1
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Giel, na boisku pojawia się Majewski.
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Segura, na boisku pojawia się Gęsior.

90+1
    Aż o cztery minuty przedłużony został ten mecz!

90
    Niezła akcja KKS-u! Dośrodkowanie z prawego skrzydła i jeden z zawodników gospodarzy główkował minimalnie niecelnie!

88
    Zupełnie nieudane dośrodkowywał z narożnika boiska Segura.

87
    I kolejny korner dla kaliszan. Całym zespołem bronią się przyjezdni.

85
    Nieudane bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego.

85
    Faulowany na lewym skrzydle Segura. Kolejny rzut wolny blisko pola karnego rywali dla KKS-u.

84
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Fidziukiewicz, na boisku pojawia się Wójcik.
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Ceglarz, na boisku pojawia się Kołbon.

83
    Taktyczny faul Zawistowskiego na Firleju i żółta kartka.

82
    Jeszcze jeden rzut rożny dla ekipy z Kalisza.

81
    Nabity przy linii końcowej Firlej i od bramki rozpocznie golkiper KKS-u.

80
    Przejęli piłkę goście. Zobaczymy, jak zareagują na stratę zawodnika lublinianie.

78
    Ewidentne przewinienie Polaka przed własnym polem karnym. Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla zawodnika Motoru!

76
    Autowe uderzenie Fidziukiewicza po dośrodkowaniu z lewej strony boiska.

75
    Spokojnie wymieniają między sobą podania defensorzy Motoru.

73
    Goście od wrzutu z autu na połowie rywali.

72
    Przeciągnięte dośrodkowanie w pole karne Motoru. Od bramki wznowi grę Madejski.

71
    Niespełna dwadzieścia minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Czy którejś z drużyn uda się strzelić zwycięskiego gola?

69
    Ożywił się teraz nieco zespół gości, ale brakuje konkretów.

68
    Trzech na trzech ruszyli lublinianie, ale stracił piłkę Ryczkowski.

67
    Faulowali w ofensywie kaliszanie i ich akcja została przerwana.

66
    Zbyt lekko uderzał Najemski i spokojnie interweniował Krakowiak.

65
    Taktyczne przewinienie Segury i w pełni zasłużona żółta kartka.

64
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Vitinho, na boisku pojawia się Firlej.

63
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Radzewicz, na boisku pojawia się Putno.
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Borecki, na boisku pojawia się Maćczak.

62
    Korner dla kaliszan.

60
    Mija godzina gry. W dalszym ciągu utrzymuje się bezbramkowy rezultat.

59
    Tym razem zupełnie nieudane uderzenie Ceglarza z okolic 19. metra.

58
    Niedokładnie w ofensywie Gawlik i z kontratakiem ruszają rywale.

57
    Wyłapuje piłkę Krakowiak po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

56
    Zablokowane uderzenie Ceglarza zza pola karnego. Korner dla Motoru.

55
    Przerywa akcję rywali na skrzydle Kendzia.

54
    Po zmianie stron częściej przy piłce znajdują się gospodarze. Zobaczymy co z tego wyniknie.

52
    Korner dla miejscowych.

51
    Prawą stroną boiska próbują się przedzierać kaliszanie.

49
    Gospodarze od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

48
    Dośrodkowywał Vitinho, ale zdołali wybić piłkę defensorzy KKS-u.

47
    Od razu ruszyli do przodu miejscowi, ale nie udało im się zakończyć akcji strzałem.

46
    Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

46

Do przerwy bez goli w Kaliszu. Nie jest to mecz toczony w zabójczym tempie. Oby po zmianie stron było lepiej. Zostańcie z nami!

45+3

45+2
    Zablokowany strzał Vitinho.

45+1
    O trzy minuty przedłużona została pierwsza połowa spotkania.

44
    Niespiesznie wymieniają się teraz podaniami na własnej połowie miejscowi.

43
    Jakiegoś urazu doznał Vitinho.

42
    Nieudane wykończenie akcji przez miejscowych i grę wznowi Madejski.

41
    Kolejna niezła akcja gospodarze, ale znów skutecznie w obronie rywale.

40
    Bardzo ciekawie zapowiadała się kontra gospodarzy, ale zakręcił się w dryblingu Borecki.

39
    Totalnie bez pomysłu w ofensywie są gospodarze.

38
    Niecelne lublinianie po dośrodkowaniu z narożnika boiska i od bramki wznowi grę Krakowiak.

37
    Krótka przerwa w grze spowodowana urazem jednego z piłkarzy KKS-u.

36
    Zakotłowało się w polu karnym Motoru, ale ostatecznie defensorzy zdołali przechwycić futbolówkę.

35
    W środkowej strefie boiska utrzymują się przy piłce lublinianie.

33
    Niezbyt udane dośrodkowanie z rzutu wolnego.

32
    Faulowany niedaleko pola karnego rywali Ryczkowski.

31
    Znów pewnie wyłapuje piłkę Madejski po dośrodkowaniu ze skrzydła.

31
    Udana interwencja Madejskiego.

30
    Biel skutecznie powstrzymany przez Rozmusa.

28
    Niezbyt udane zagranie w pole karne Motoru z prawego skrzydła.

27
    Niecelne uderzenie na bramkę kaliszan.

26
    Lewym skrzydłem ruszyli przyjezdni, ale skutecznie przerwali ich akcje zawodnicy KKS-u.

23
    Spóźniona interwencja Polaka i arbiter sięga po żółtą kartkę.

20
    Zaczynają przechodzić do ofensywy lublinianie. Korner dla Motoru.

17
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Błyszko, na boisku pojawia się Rozmus.

11
    Nieco chaosu w środku pola, ale ostatecznie przejmują futbolówkę gospodarze.

8
    Nieudane wykończenie akcji przez przyjezdnych i z piątego metra wznawia grę Krakowiak.

7
    Korner dla gości.

6
    Jak na razie mają problem z utrzymaniem się przy piłce a dłużej kaliszanie.

5
    Kolejny rzut wolny dla Motoru na połowie rywali.

4
    Od autu na połowie rywali lublinianie.

2
    Rzut wolny dla Motoru niedaleko pola karnego rywali. Dodatkowo żółtą kartką upomniany został zawodnik KKS-u.