Wisła Pł. – Wisła K. | 2:0 (koniec) | | | Górnik Ł. – Raków | 0:0 (koniec) | | | Legia – Pogoń | 0:2 (koniec) |
Miedź – Arka | 1:0 (koniec) | | | Sandecja – Zagłębie S. | 1:1 (koniec) | | | Podbeskidzie – Chrobry | 2:1 (koniec) |
Puszcza – GKS T. | 2:2 (koniec) |
Motor – Stal Rz. | 0:2 (koniec) |
Norwich – Leeds | 1:2 (koniec) | | | Aston Villa – West Ham | 1:4 (koniec) |
Inter – Udinese | 2:0 (koniec) | | | Genoa – Venezia | 0:0 (koniec) | | | Fiorentina – Spezia | 3:0 (koniec) |
Sassuolo – Empoli | 1:2 (koniec) | | | Salernitana – Napoli | 0:1 (koniec) | | | AS Roma – AC Milan | 1:2 (koniec) |
Cadiz – Mallorca | 1:1 (koniec) | | | Atletico – Real Betis | 3:0 (koniec) | | | Getafe – RCD Espanyol | 2:1 (koniec) |
Sociedad – Bilbao | 1:1 (koniec) |
Augsburg – Stuttgart | 4:1 (koniec) | | | Borussia M. – VfL Bochum | 2:1 (koniec) |
Angers – Nice | 1:2 (koniec) | | | Bordeaux – Reims | 3:2 (koniec) | | | Montpellier – Nantes | 2:0 (koniec) |
Strasbourg – Lorient | 4:0 (koniec) | | | Troyes – Rennes | 2:2 (koniec) | | | Brest – Monaco | 2:0 (koniec) |
Clermont Foot – Olympique | 0:1 (koniec) |
Jablonec – Pardubice | 1:1 (koniec) | | | Banik – Sparta | 2:2 (koniec) | | | Mlada – Hradec Kralove | 3:2 (koniec) |
Slavia – Vik. Pilzno | 2:0 (koniec) |
AS Trencin – Slovan | 2:3 (koniec) |
Slaven Belupo – Hajduk | 3:2 (koniec) |
finał
Motor Lublin
0:2
(0:1)
Stal Rzeszów
90+2
|
Żółtą kartkę otrzymuje Marczuk (Stal Rzeszów).
|
|
71
|
Żółtą kartkę otrzymuje Król (Motor Lublin).
|
|
45+2
|
Żółtą kartkę otrzymuje Cichocki (Motor Lublin).
|
|
37
|
Żółtą kartkę otrzymuje Danielewicz (Stal Rzeszów).
|
|
28
|
Żółtą kartkę otrzymuje Najemski (Motor Lublin).
|
|
3
|
Żółtą kartkę otrzymuje Oleksy (Stal Rzeszów).
|
Gole:
39. Mustafaev, 77. Michalik
Sędziowie: Albert Różycki (Łódź).
Widownia:
Kartki: 28. Najemski (MOT), 45+2. Cichocki (MOT), 71. Król (MOT) – 3. Oleksy (STL), 37. Danielewicz (STL), 90+2. Marczuk (STL)
Spudłowany karny!:
Motor Lublin:
Madejski – Firlej (59. Fidziukiewicz), Król (77. Ryczkowski), Moskwik, Cichocki (74. Swędrowski), Wójcik, Najemski, Kusiński, Vitinho (78. Ropski), Polak (46. Sędzikowski), Ceglarz.
Zmiany: Kiełpin, Rozmus, Swędrowski, Fidziukiewicz, Ropski, Sędzikowski, Kołbon, Ryczkowski, Kafel.
Trener:
Stal Rzeszów: Kaczorowski – Marczuk, Góra, Oleksy (79. Kuc), Głowacki, Mustafaev (74. Michalik), Danielewicz, Poczobut, Wolski, Małecki (90. Maciejewski), Prokić (90. Olejarka).
Zmiany: Stępniowski, Kotwica, Maciejewski, Olejarka, Snopczyński, Szczypek, Wrona, Kuc, Michalik.
Trener:
Zmiany: Kiełpin, Rozmus, Swędrowski, Fidziukiewicz, Ropski, Sędzikowski, Kołbon, Ryczkowski, Kafel.
Trener:
Stal Rzeszów: Kaczorowski – Marczuk, Góra, Oleksy (79. Kuc), Głowacki, Mustafaev (74. Michalik), Danielewicz, Poczobut, Wolski, Małecki (90. Maciejewski), Prokić (90. Olejarka).
Zmiany: Stępniowski, Kotwica, Maciejewski, Olejarka, Snopczyński, Szczypek, Wrona, Kuc, Michalik.
Trener:
Sędziowie: Albert Różycki (Łódź).
Widownia:
Tomek