Wisła Pł. – Termalica 1:1 (koniec) | Śląsk – Jagiellonia 2:2 (koniec)
Wisła Płock
1:1 (1:1)
Bruk-Bet Termalica
Piątek 05.11.2021, 18:00 • Stadion im. Kazimierza Górskiego, Płock • PKO Ekstraklasa • 14. kolejka
    Dziękujemy, do usłyszenia!

Koniec, koniec, koniec! Wisła Płock dzieli się punktami z Termaliką. (19:54:58)

90+4

90+3
    Posiadanie piłki: 45-55%.

90+1
    Jeszcze trzy minuty dorzucił nam sędzia.

90
    Mesanović znów sprawdził czujność Kamińskiego.

85
    Czy w końcówce tego spotkania któraś z ekip zdoła przeprowadzić decydującą akcję? Niebawem się o tym przekonamy.

84
    Pojawiają się faule, pojawiają się brzydkie interwencje.

83
    Wasielewski na posterunku w obronie.

82
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Roman Gergel, na boisku pojawia się Martin Zeman.

81
    Zmiana w drużynie Wisła Płock: z boiska schodzi Damian Warchoł, na boisku pojawia się Patryk Tuszyński.

80
    Jorginho przymierzył soczyście, ale trafił tylko w boczną siatkę.

79
    W drugiej połowie goli jeszcze nie mieliśmy i niewiele wskazuje na to, by coś miało się zmienić.

77
    Jeszcze atakują "Słonie", szukają swoich szans, ale rywale dobrze się bronią.

76
    Szwoch leży na murawie, potrzebuje pomocy medycznej.

75
    Mesanović oddał soczyste uderzenie, ale Kamiński wyciągnął się jak struna i odbił piłkę.
    74.

73
    Trybuny teraz trochę ucichły.

72
    Wisła Płock próbuje przyspieszać, lecz niewiele z tego wynika.

70
    Zmiana w drużynie Wisła Płock: z boiska schodzi Łukasz Sekulski, na boisku pojawia się Marko Kolar.

70
    Zmiana w drużynie Wisła Płock: z boiska schodzi Rafal Wolski, na boisku pojawia się Jorginho.

69
    Szkoleniowiec gospodarzy na razie nie decyduje się na zmiany.

68
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Sebastian Bonecki, na boisku pojawia się Adam Radwański.

67
    Goście pewnie też chcieli uśpić czujność przeciwników, lecz nic z tego.

66
    Niecieczanie holują piłkę. Chcą trochę zyskać – czasu i przestrzeni.

65
    Niespełna pół godziny do końca. Czekamy na rozwój wydarzeń.

62
    Płocczanie usiłowali odnotować gola, ale nic z tego.

61
    Niebawem na placu gry pojawi się Radwański.

60
    Godzina gry już za nami. Nic się nie zmienia, jeśli chodzi o wynik.

59
    Gerbowski trochę teraz przesadził. Słusznie ukarany żółtą kartką.

58
    Żółtą kartkę otrzymuje Fryderyk Gerbowski (Wisła Płock).
    56. Nadal 1:1.

55
    Dziesięć minut drugiej partii już za nami. Na razie bez goli w tej części meczu.

53
    Niecieczanie nadal grają dość agresywnie. Upatrują w tym swoich szans.

52
    Płocczanie próbują troszkę dłużej utrzymać się przy piłce.

51
    Śpiewak sfaulowany. Przez kilka chwil leżał na murawie.

50
    Pięć minut drugiej połowy już za nami. Na razie dość spokojnie.

48
    Na trybunach panuje dobra atmosfera. Zgromadzeni kibice starają się nie przerywać dopingu.

46
    Wasielewski wkracza do gry. Zastąpił Hlouska, któremu szło przeciętnie.

46
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Adam Hloušek, na boisku pojawia się Marcin Wasielewski.

46

Przerwa! Za nami naprawdę przyjemne 45 minut. Szczególnie podobać mogły się gole.

45+3

45+2
    Jeszcze są próby ataków, ale nic to nie daje.

45
    Sędzia dorzucił trzy minuty.

44
    Gergel zdołał jedynie ostemplować poprzeczkę.

43
    Gergel oddał uderzenie, lecz nie zdołał wprowadzić piłki do siatki.

42
    Termalica znów w posiadaniu inicjatywy. Goście napierają.

39
    Ależ teraz było groźnie! Na posterunku znalazł się jednak Loska.

38
    Strzały: 3-5.
    Strzały celne: 1-1.

37
    Teraz walka przeniosła się w okolice środka boiska.

35
    Cóż, mecz rozpoczął nam się od nowa. Ciekawe, co przyniosą jego dalsze fragmenty.
    34. Muris MEŠANOVIĆ - 1:1

34
    Gol dla Termaliki!
    Strzelcem bramki MURIS MEŠANOVIĆ. Miejscowi jednak tego wszystkiego do końca nie kontrolowali. Mamy wyrównanie, bo zdrzemnął się Tomasik!

33
    Śmiało można stwierdzić, że gospodarze przejęli kontrolę nad tym spotkaniem.

32
    Niezłe uderzenie. To mogło zaskoczyć Loskę. Gdyby jeszcze było celne.

31
    Do zakończenia pierwszej połowy już tylko kwadrans. Szybko leci nam dziś czas.

30
    Przyjezdni częściej znajdują się przy piłce, ale nie potrafią tego zamienić na konkrety.

29
    Sporo walki na boisku. Zarówno jedni, jak i drudzy nie szczędzą kości rywali.

28
    Gospodarze otworzyli wynik meczu. Czekamy teraz na odpowiedź przyjezdnych.

25
    Bramka uznana, nie ma już żadnych złudzeń.

Gol dla Wisły Płock!
    Strzelcem bramki DAMIAN WARCHOŁ. Kapitalna akcja gospodarzy. Dzięki niej zdołali otworzyć wynik tego pojedynku.

20
    20 minut już za nami. Utrzymuje się wynik 0:0.

18
    Fajny, otwarty mecz, ale brakuje celnych uderzeń.

17
    Wlazło odnotował całkiem niezłe uderzenie. Ostatecznie jednak nie trafił w bramkę.

16
    Płocczanie kiepsko wykonali rzut wolny.

15
    Kwadrans za nami. Na razie 0:0.

11
    Ładnie zaatakowali płocczanie, jednak tym razem zabrakło dobrej finalizacji.

9
    Płocczanie ruszyli do ataku, ale nic z tego nie wyszło. Dobrze zachowali się w obronie goście z Niecieczy.

7
    Tymczasem faulowany był Wolski.

6
    Bruk-Bet Termalica próbuje nacierać, ale niewiele z tego wynika.

4
    Był strzał, ale niecelny!

3
    Popędzili do ataku niecieczanie. Za moment może być groźnie.

2
    Początek spotkania dość dynamiczny. Zarówno jedni, jak i drudzy próbują zaznaczać swoją obecność.

1
    Ruszyli! Mamy nadzieję, że to będzie naprawdę dobry mecz.

1

Zachęcamy do śledzenia naszej relacji. Do usłyszenia!
    Nafciarze z jasnym celem na ten mecz.

Dzisiejszy pojedynek poprowadzi sędzia Wajda. Asystować mu będą arbitrzy Lekki i Sierant, a technicznym będzie tym razem sędzia Gryckiewicz.

Ostatni pojedynek tych dwóch ekip miał miejsce 2 marca 2018 roku. Wówczas Wisła Płock wygrała w Niecieczy 2:1.

Ekipa Termaliki radziła sobie do tej pory nieco gorzej. Niecieczanie z dorobkiem 10 "oczek" są 15. siłą PKO Ekstraklasy.

Wisła Płock jest aktualnie 12. zespołem w tabeli PKO Ekstraklasy. Ten zespół ma na swoim koncie 16 punktów.

Przed nami ciekawie zapowiadający się mecz w Płocku. Miejscowa Wisła zmierzy się z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Początek piątkowych zmagań został zaplanowany na godz. 18:00.