Ostróda – Lech II P. 0:1 (koniec) | Wisła Pu. – Pogoń Sdl. 3:0 (koniec) | Olimpia E. – Chojniczanka 1:1 (koniec)
KKS – Pogoń Grodzisk Maz. 2:0 (koniec) | Ruch – Śląsk II 5:2 (koniec)
Sokół Ostróda
0:1 (0:1)
Lech II Poznań
Sobota 06.11.2021, 13:00 • Stadion Miejski, Ostróda • 2. Liga • 16. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:54:57)

Posiadanie piłki: 44% : 56%.
    Strzały na bramkę: 5:5.
    Strzały niecelne: 5:6.
    Rzuty rożne: 7:4.
    Spalone: 3:1.
    Faule: 21:10.

Konfrontacja w Ostródzie zakończona i nie doszło w niej do niespodzianki. Lech II Poznań z kompletem punktów dzięki strzałowi do bramki Maksymiliana Pingota na zakończenie kwadransa otwierającego mecz.

90+4

90
    Doliczone cztery minuty.

87
    Gaśnie nadzieja po stronie Sokoła Ostróda.

85
    Lechici rozsądnie na utrzymanie piłki i zmniejszają w ten sposób impet przeciwnika.

82
    Ernest Dzięcioł napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

82
    Również szkoleniowiec gospodarzy próbuje dać mocny impuls swoim zawodnikom.

80
    Zmiana w drużynie Sokół Ostróda: z boiska schodzi Flak, na boisku pojawia się Urban.

80
    Nowe siły w defensywie Lecha II Poznań.

77
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Kozubal, na boisku pojawia się Gogół.

77
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Baturina, na boisku pojawia się Spławski.

77
    Rozegranie Sokoła Ostróda w znacznej odległości od bramki przeciwnika. Miłosz Mleczko spokojnie gratuluję udanych interwencji swoim defensorom.

75
    Pozostał kwadrans podstawowego czasu i sytuacja wydaje się być kontrolowana przez zawodników Lecha II Poznań.

73
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Wilak, na boisku pojawia się Karbownik.

73
    W tej sytuacji wznowienie od rzutu wolnego przyznane zawodnikom ostatniego zespołu w drugoligowej tabeli.

72
    Próba przeprowadzenia kontrataku przez poznaniaków, ale przerwana przez sędziego asystenta z powodu spalonego.

70
    20 minut podstawowego czasu pozostało obu drużynom na poprawienie rezultatu. Lech II Poznań nie ma bezpiecznej zaliczki. Każdy fałszywy ruch może mieć swoją cenę.

68
    Zmarnowana przez Sokoła Ostróda szansa na zaskoczenie bramkarza gości po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

68
    Sokół Ostróda konsekwentnie w ataku, ale jednocześnie cały czas nie potrafi dodać strzału do bramki Miłosza Mleczki.

66
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Palacz, na boisku pojawia się Kukułka.

65
    Coraz więcej zmian personalnych, natomiast nie zmienia się wynik spotkania.

63
    Zmiana w drużynie Sokół Ostróda: z boiska schodzi Mendez, na boisku pojawia się Słupski.

60
    Minęła godzina konfrontacji.

55
    Gospodarze z trudem przebijają się przez formacje defensywne przeciwnika.

52
    Zmiana w drużynie Sokół Ostróda: z boiska schodzi Skórecki, na boisku pojawia się Michalski.

50
    W przerwie tylko jedna zmiana za obciążonego kartonikiem zawodnika.

48
    Druga połowa rozpoczęła się powstrzymanymi atakami Sokoła Ostróda.

46
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Antczak, na boisku pojawia się Klupś.

46

Pierwsza połowa za drużynami. Prowadzi po niej Lech II Poznań i po przerwie będzie bronić skromnej zaliczki.

45

44
    Ostatnia szansa na poprawienie wyniku w pierwszej połowie meczu.

42
    Sokół Ostróda szuka dla siebie miejsca na połowie przeciwnika.

40
    Pozostało pięć minut do końca podstawowego czasu w pierwszej połowie.

37
    Jakub Antczak napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

36
    Lechici wrzutem z autu na wysokości koła środkowego.

35
    Uspokaja to wszystko Lech II Poznań.

33
    Ponownie próba przedostania się pod bramkę Miłosza Mleczki z wykorzystaniem prawego skrzydła.

30
    Dwa kwadranse meczu za zawodnikami.

29
    Gospodarzem spędzają coraz więcej czasu na obrzeżach pola karnego przeciwnika.

27
    Niebezpiecznie z wykorzystaniem prawego skrzydła piłkarze Sokoła Ostróda.

25
    Sędzia asystent zasygnalizował spalonego i od rzutu wolnego na własnej połowie boiska Lech II Poznań.

22
    Rozpędzają się gospodarze trafieni już w początkowym kwadransie spotkania.

20
    W posiadaniu piłki pozostali gracze Lecha II Poznań.

18
    Sokół Ostróda musi wcześnie organizować się do odrabiania strat do przeciwnika.

15
    Gol dla Lecha!
    Strzelcem bramki MAKSYMILIAN PINGOT.

Lech na prowadzeniu po kwadransie meczu. Piłka trafiła w odpowiednim momencie do Maksymiliana Pingota, a ten pokonał swoim uderzeniem Marcina Staniszewskiego.

14
    W kilkunastu minutach otwierających spotkanie nie udało się zdobyć prowadzenia ani gospodarzom, ani gościom.

13
    Przewaga pod względem posiadania piłki po stronie zawodników z Wielkopolski.

12
    Nieudane wykonanie rzutu wolnego i piłka powróciła w posiadanie zawodników Sokoła Ostróda.

10
    Sokół Ostróda od rzutu wolnego na własnej połowie boiska.

7
    Rozegranie zawodników Lecha II Poznań w centrum boiska.

5
    Skutecznie w obronie gospodarze i nie pozwolili na zagrożenie strzałem Marcinowi Staniszewskiemu.

3
    Pierwsze przyspieszenia Lechitów w kierunku pola karnego przeciwnika.

1

Zapraszamy na relację na żywo z meczu eWinner II ligi w Ostródzie. Sokół zmierzy się w nim z Lechem II Poznań. Pierwszy gwizdek w sobotę o godzinie 13.

Sokół Ostróda: Staniszewski – Klimek, Dzięcioł, Kurowski, Rogowski, Skórecki, Żyznowski, Montero, Mendez, Flak, Bondarenko.

Rezerwowi: Rabin – Dowgiałło, Słupski, Stępień, Dymerski, Urban, Faltyński, Michalski, Sobolewski.

Lech II Poznań: Mleczko – Borowski, Skrzypczak, Pingot, Palacz, Norkowski, Kozubal, Kriweć, Wilak, Baturina, Antczak.

Rezerwowi: Radliński – Kukułka, Klupś, Spławski, Kryg, Karbownik, Laskowski, Gogół, Zagórski.

Sędzia: Łukasz Karski (Słupsk).

Sokół jest na ostatnim miejscu w tabeli z zaledwie pięcioma punktami wywalczonymi w 15 kolejkach. Jak dotąd główny kandydat do spadku wygrał jedno spotkanie z Hutnikiem Kraków, dwukrotnie zremisował, a także poniósł 12 porażek.

Ostródzianie ponieśli porażkę 0:2 w poprzednim meczu z GKS Bełchatów. Sokół stracił oba gole w drugiej połowie po uderzeniach Dawida Flaszki oraz Artura Golańskiego. Wynik został ustalony z rzutu karnego.

Lech II Poznań w poprzednim meczu zremisował bezbramkowo z Wigrami Suwałki. Oba zespoły oddały liczne uderzenia celne, ale po żadnym z nich piłka nie znalazła się w siatce. Na wysokości zadania stanęli bramkarze Miłosz Mleczko i Hieronim Zoch.

Druga drużyna Lecha jest na 10. miejscu w tabeli. Od trzech kolejek wyłącznie remisuje. Jej bilans to sześć zwycięstw, cztery remisy oraz pięć porażek. Postara się go poprawić w Ostródzie.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.

Gole: 15. Pingot

Kartki:   82. Dzięcioł (SOK) – 37. Antczak (LP2)

Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
    Strzały celne: 5:5. Strzały niecelne: 5:6. Rzuty rożne: 7:4. Spalone: 3:1. Foule: 21:10.
    Sokół Ostróda: Staniszewski – Klimek, Dzięcioł, Kurowski, Rogowski, Skórecki (51. Michalski), Żyznowski, Montero, Mendez (63. Słupski), Flak (80. Urban), Bondarenko.

Zmiany: Rabin – Dowgiałło, Słupski, Stępień, Dymerski, Urban, Faltyński, Michalski, Sobolewski.

Lech II Poznań: Mleczko – Borowski, Skrzypczak, Pingot, Palacz (66. Kukułka), Norkowski, Kozubal (77. Gogół), Kriweć, Wilak (73. Karbownik), Baturina (77. Spławski), Antczak (46. Klupś).

Zmiany: Radliński – Kukułka, Klupś, Spławski, Kryg, Karbownik, Laskowski, Gogół, Zagórski.

Sędziowie: Łukasz Karski (Słupsk)