Legia Warszawa
1:2 (1:2)
Wigry Suwałki
Niedziela 20.02.2022, 13:00Spotkania towarzyskie

Nie zmienił się wynik tego sparingu, choć druga połowa potrwała godzinę. Wigry Suwałki zwyciężyły 2:1 z Legią Warszawa i to niespodziewane rozstrzygnięcie niezależnie od charakteru spotkania. (15:19:56)

90

46

Pierwsza połowa sparingu dla drugoligowca. Wszystkie gole padły między 21. a 24. minutą i Wigry Suwałki są na prowadzeniu 2:1.

45

24
    Gol dla Legii!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa PAWEŁ WSZOŁEK..

23
    Gol dla Wigier!
    Strzelcem bramki MATEUSZ LEWANDOWSKI.

21

1

Witamy. Mecz rozpocznie się o 13:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 24. Wszołek (kar.) – 21. M. Lewandowski, 23. M. Lewandowski

Legia Warszawa: Tobiasz (46. Strebinger) – Grudziński (46. Konik), Charatin (46. Pierzak), Noiszewski, Wszołek (46. Kwiatkowski), Ciepiela (46. Mustafajew), Celhaka (46. Strzałek), Rosołek (46. Skwierczyński), Kastrati (46. Muci), Lopes (46. Ciach), Włodarczyk (46. Laskowski).

Wigry Suwałki: Zoch – T. Lewandowski, Rudnilson, Ozga, Brito, Gvozdenović, Łabojko, Mularczyk, Gojko, Sowiński, M. Lewandowski.