Wigry – Hutnik 5:1 (koniec) | Olimpia E. – Wisła Pu. 0:2 (koniec) | Radunia – Znicz 5:0 (koniec)
Ostróda – Śląsk II 1:1 (koniec) | Chojniczanka – Motor 1:0 (koniec) | Garbarnia – Lech II P. 1:2 (koniec)
Stal Rz. – Ruch 1:2 (koniec)
Radunia Stężyca
5:0 (1:0)
Znicz Pruszków
Sobota 16.04.2022, 15:002. Liga • 28. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (17:06:29)

Faule: 15:9.

Radunia Stężyca odniosła efektowne zwycięstwo 5:0 ze Zniczem Pruszków. Długo była na skromnym prowadzeniu, ale po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Lukasa Hrnciara nastąpiło zadawanie ciosu za ciosem zrezygnowanemu przeciwnikowi. Dwa gole strzelił Janusz Surdykowski, a pozostałe Radosław Stępień, Dawid Retlewski oraz Wojciech Łuczak. Znicz niby próbował, ale przez 90 minut nie potrafił oddać ani jednego celnego uderzenia.

90+5

90+4
    Gol dla Radunii!
    Strzelcem bramki WOJCIECH ŁUCZAK.

Piłkarska egzekucja w ostatnich minutach spotkania. Wojciech Łuczak w doliczonym czasie oddał piąte uderzenie do bramki absolutnie rozbitego Znicza Pruszków!

90
    Doliczony czas.

89
    Zmiana w drużynie Radunia Stężyca: z boiska schodzi Letniowski, na boisku pojawia się Deja.

88
    Strzelcem bramki JANUSZ SURDYKOWSKI.

Znicz Pruszków nie zdążył jeszcze pozbierać się po stracie poprzedniego gola, a piłka ponownie znalazła się w siatce. Janusz Surdykowski skompletował dublet.

87
    Strzelcem bramki DAWID RETLEWSKI.

Trafił do bramki również wprowadzony z ławki rezerwowych napastnik. Radunia punktuje bezlitośnie przeciwnika swoimi atakami.

86
    Gian Mendez napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

83

Doświadczony napastnik powiększył przewagę Raduni Stężyca. Po uderzeniu Janusza Surdykowskiego gospodarze mają dwubramkowe i całkiem już bezpieczne prowadzenie.

79
    Wznowienie wrzutem z autu przyznane zawodnikom z województwa mazowieckiego.

78
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Lukas Hrnciar. Znicz Pruszków dokończy rywalizację w osłabieniu.

77
    Żwawo ruszyli środkiem pola gospodarze. Zabrakło ostatniego podania. Za długo czekał pomocnik, choć miał szansę uruchomienia lepiej ustawionych partnerów na desancie.

75
    Pozostał kwadrans podstawowego czasu do zakończenia spotkania i spieszy się przede wszystkim zawodnikom z Pruszkowa.

74
    Lukas Hrnciar napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

74
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Możdżeń, na boisku pojawia się Kręcichwost.

73
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Bochenek, na boisku pojawia się Tabara.

73
    Szykuje się kolejna zmiana w drużynie z Pruszkowa.

72
    Nieudana akcja przyjezdnych i od bramki wznowi rywalizację Kacper Tułowiecki.

70
    Zmiana w drużynie Radunia Stężyca: z boiska schodzi Stępień, na boisku pojawia się Retlewski.

70
    Jakub Witek napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

68
    Zmiana w drużynie Radunia Stężyca: z boiska schodzi Miller, na boisku pojawia się Nowicki.

63
    Radzą sobie gospodarze z dośrodkowaniami posyłanymi w kierunku bramki Kacpra Tułowieckiego.

62
    Niebezpieczne podejście zawodników z Mazowsza w pole karne przeciwnika.

60
    Za drużynami godzina rywalizacji i niezmiennie na skromnym prowadzeniu jest Radunia Stężyca.

57
    Ostra konfrontacja pod oczami sędziego. Ten natychmiast nabrał powietrza w płuca i gwizdnął. Obyło się bez kartki, ale następna taka konfrontacja może zakończyć się napomnieniem ostrzejszym niż słowne.

55
    Szkoleniowiec przyjezdnych poszukuje rozwiązań na poprawienie wyniku na ławce rezerwowych.

54
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Baran, na boisku pojawia się Mendez.

52
    Wznowienie wrzutem z autu przyznane gospodarzom.

50
    Piłka przeleciała wyraźnie ponad bramką po uderzeniu z dystansu. Golkiper gospodarzy nie musiał robić nic ponad odprowadzenie jej wzrokiem poza boisko. Wznowienie z pola bramkowego.

48
    Znicz Pruszków w rozegraniu piłki na własnej połowie boiska.

47
    Rozpoczęła się druga połowa konfrontacji i zobaczymy, co przygotowali szkoleniowcy z podopiecznymi w szatniach.

46

Pierwsza połowa zakończona przy skromnym prowadzeniu Raduni Stężyca, które zawdzięcza uderzeniu Radosława Stępnia. Na boisku nie brakowało twardej walki, poza pograniczem faulu, czego wymiernym dowodem jest pokazanie żółtej kartki czterem zawodnikom. Znicz Pruszków musi szukać sposobu na odrobienie strat w drugiej połowie.

45+2

45

42
    Szukał napastnik miejsca do oddania uderzenia zza pola karnego. Ciasno ustawieni jednak broniący przeciwnicy nie pozwolili na zatrudnienie bramkarza, a co dopiero pomyśleć o jego pokonaniu.

40
    Pozostało pięć minut podstawowego czasu w pierwszej połowie zanim sędzia Paweł Horożaniecki zarządzi zejście drużyn na przerwę do szatni.

35
    Coraz mniejsze szanse gości na poprawienie wyniku w pierwszej połowie spotkania.

32
    Shuma Nagamatsu napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

30
    Dwa kwadranse meczu za drużynami i bliżej odniesienia zwycięstwa jest na razie Radunia Stężyca.

28
    Znicz Pruszków przejmuje kontrolę nad posiadaniem piłki.

25
    Znicz Pruszków musi organizować się do odrabiania strat do przeciwnika.

22
    Najpierw lewym skrzydłem, następnie prawym zaatakowali gospodarze. Skoncentrowani boczni obrońcy nie pozwolili na wykonanie dośrodkowania i skończyło się to wszystko wywalczeniem wrzutu z autu na wysokości pola karnego przeciwnika.

20
    Strzelcem bramki RADOSŁAW STĘPIEŃ.

Radunia wykorzystała problemy przeciwnika i objęła prowadzenie po nieco ponad kwadransie meczu. Piłka do Radosława Stępnia, a ten oddał skuteczne uderzenie!

20

18
    Już trzy faule gospodarzy wycenione przez sędziego na żółty kartonik.

17
    Wojciech Łuczak napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

16
    Przemysław Szur napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

15
    Bezbramkowy kwadrans rywalizacji za drużynami.

12
    Radunia Stężyca próbuje swoimi atakami wywrzeć presję na przeciwnikach.

10
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Barnowski, na boisku pojawia się Orzechowski.

10
    Żółtą kartkę otrzymuje Michał Miller (Radunia Stężyca).

9
    Wymuszona zmiana w Zniczu Pruszków.

7
    Niebezpieczne rozegranie beniaminka na lewej stronie boiska.

6
    Coraz częściej angażują się w atakowanie gracze Znicza Pruszków.

3
    Pierwsze ataki w meczu. W rozegraniu piłki Radunia Stężyca.

1

Zapraszamy na relację na żywo z meczu eWinner II ligi w Stężycy. Radunia zmierzy się w nim ze Zniczem Pruszków. Początek rywalizacji w sobotę o godzinie 15.
    Radunia powalczy u siebie

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Gole: 20. Stępień, 83. Surdykowski, 87. Retlewski, 88. Surdykowski, 90+4. Łuczak

Kartki:   10. Miller (STZ), 16. Szur (STZ), 17. Łuczak (STZ), 70. Witek (STZ) – 32. Nagamatsu (ZNI), 74. Hrnciar (ZNI), 86. Mendez (ZNI)   78. Hrnciar (ZNI)

Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
    Strzały celne: 9:0. Strzały niecelne: 2:4. Rzuty rożne: 5:4. Spalone: 1:2. Foule: 15:9.
    Radunia Stężyca: Tułowiecki – Lizakowski, Orłowski, Szur, Kosznik, Letniowski (89. Deja), Witek, Stępień (70. Retlewski), Łuczak, Surdykowski, Miller (68. Nowicki).

Zmiany: Czajkowski – Kuźniarski, Szuprytowski, Deja, Retlewski, Flis, Kopania, Murawski, Nowicki.

Trener: Sebastian Letniowski

Znicz Pruszków: Misztal – Juchymowicz, Niewiadomski, Hrnciar, Bochenek (73. Tabara), Baran (54. Mendez), Barnowski (10. Orzechowski), Pomorski, Możdżeń (74. Kręcichwost), Gabrych, Nagamatsu.

Zmiany: Jurczak – Tabara, Machalski, Kręcichwost, Mendez, Flisiuk, Górski, Orzechowski.

Trener: Mariusz Misiura

Sędziowie: Paweł Horożaniecki (Żary)