Śląsk – Termalica | 0:4 (koniec) | | | Piast – Jagiellonia | 2:1 (koniec) | | | Lechia – Warta | 2:0 (koniec) |
Korona – Arka | 1:2 (koniec) | | | Jastrzębie – Widzew | 0:2 (koniec) | | | Puszcza – Polkowice | 3:0 (koniec) |
Miedź – Sandecja | 0:0 (koniec) |
Lech II P. – Pogoń Grodzisk Maz. | 0:2 (koniec) | | | Hutnik – Ostróda | 2:0 (koniec) | | | Motor – KKS | 1:0 (koniec) |
Pogoń Sdl. – Wigry | 3:2 (koniec) | | | Ruch – Radunia | 0:1 (koniec) |
Polska U17 – Ukraina U-17 | 3:2 (koniec) |
Arsenal – Man Utd | 3:1 (koniec) | | | Leicester – Aston Villa | 0:0 (koniec) | | | Man City – Watford | 5:1 (koniec) |
Norwich – Newcastle | 0:3 (koniec) | | | Brentford – Tottenham | 0:0 (koniec) |
Torino – Spezia | 2:1 (koniec) | | | Venezia – Atalanta | 1:3 (koniec) | | | Inter – AS Roma | 3:1 (koniec) |
Hellas Verona – Sampdoria | 1:1 (koniec) |
Real Betis – Valencia | 1:1 (5:4 po rz. karnych) |
Eintracht – Hoffenheim | 2:2 (koniec) | | | Freiburg – Borussia M. | 3:3 (koniec) | | | Fürth – Bayer | 1:4 (koniec) |
FC Koln – Arminia | 3:1 (koniec) | | | RB Lipsk – Union | 1:2 (koniec) | | | Bayern – Borussia D. | 3:1 (koniec) |
Lyon – Montpellier | 5:2 (koniec) | | | Saint-Étienne – Monaco | 1:4 (koniec) | | | PSG – Lens | 1:1 (koniec) |
MSK Żilina – Sereď | 1:1 (koniec) | | | Tatran – Pohronie | 1:0 (koniec) | | | Michalovce – Senica | 1:0 (koniec) |
Moravce-Vrable – AS Trencin | 0:2 (koniec) |
Sparta – Banik | 3:1 (koniec) |
Karvina – Zlín | 1:1 (koniec) | | | Teplice – Bohemians | 2:2 (koniec) | | | Jablonec – Pardubice | 0:1 (koniec) |
Istra 1961 – Lokomotiva | 2:2 (koniec) | | | Rijeka – Osijek | 3:1 (koniec) |
finał
Puszcza Niepołomice
3:0
(2:0)
Górnik Polkowice
Tomek
Gole:
34. Kobusiński, 38. Kobusiński, 65. Kobusiński
Sędziowie: Sebastian Jarzębak (Bytom).
Widownia:
Kartki: 17. Sołowiej (PSZ), 72. Bartosz (PSZ) – 32. Kozubal (PLK), 51. Fryzowicz (PLK), 69. Purzycki (PLK), 88. Żołądź (PLK)
Spudłowany karny!:
Puszcza Niepołomice:
Kobylak – Bartosz (83. Wojcinowicz), Kościelny, Sołowiej, Tomalski, Serafin, Mroziński, Hajda (83. Górski), Thiakane (60. Stępień), Kidric (83 Cichoń), Kobusiński (72. Aftyka).
Zmiany: Komar, Stępień, Pięczek, Górski, Wojcinowicz, Włodarczyk, Aftyka, Cichoń, Wroński.
Trener:
Górnik Polkowice: Szymański – Makuch, Ratajczak, Fryzowicz (58. Opałacz), Biernat, Hafez (58. Szuszkiewicz), Purzycki (69. Żołądź), Kozubal (50. Gegedosh), Karmelita (69. Radziemski), Sobków, Piątkowski.
Zmiany: Furtak, Opałacz, Żołądź, Radziemski, Baranowski, Wacławczyk, Kucharczyk, Szuszkiewicz, Gegedosh.
Trener:
Zmiany: Komar, Stępień, Pięczek, Górski, Wojcinowicz, Włodarczyk, Aftyka, Cichoń, Wroński.
Trener:
Górnik Polkowice: Szymański – Makuch, Ratajczak, Fryzowicz (58. Opałacz), Biernat, Hafez (58. Szuszkiewicz), Purzycki (69. Żołądź), Kozubal (50. Gegedosh), Karmelita (69. Radziemski), Sobków, Piątkowski.
Zmiany: Furtak, Opałacz, Żołądź, Radziemski, Baranowski, Wacławczyk, Kucharczyk, Szuszkiewicz, Gegedosh.
Trener:
Sędziowie: Sebastian Jarzębak (Bytom).
Widownia:
Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Bartosz, na boisku pojawia się Wojcinowicz.