Legia – Celtic 2:2 (koniec)
Legia Warszawa
2:2 (0:2)
Celtic F.C.
Środa 20.07.2022, 18:00 • Stadion Wojska Polskiego, Warszawa • Spotkania towarzyskie

Pożegnalny mecz Artura Boruca dobiegł końca! Ostatecznie Legia Warszawa zremisowała z Celticiem 2:2. Dziękuję za uwagę! (19:52:14)

90+1

90
    Jeszcze raz na boisko wejdzie Artur Boruc. Stworzony jest szpaler dla legendarnego golkipera.

89
    Efektowna parada Miszty po strzale jednego z rywali zza pola karnego. Korner dla gości.

86
    W nieprzepisowy sposób atakowany na własnej połowie boiska był Pich. Rzut wolny dla gospodarzy.

83
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa:
    z boiska schodzi Kamiński, na boisku pojawia się Strzałek.

83
    Zakotłowało się nieco przed bramką Legii, ale ostatecznie obrońcy wyjaśnili sytuację.

82
    Przyjezdni od wrzutu z autu na wysokości pola karnego gospodarzy.

78
    Zbliżamy się do końcowej fazy tego spotkania. Przy piłce na własnej połowie boiska utrzymują się obecnie miejscowi.

75
    Kwadrans do końca regulaminowego czasu gry. Czy którejś z drużyn uda się strzelić zwycięskiego gola?

74
    Na spalonym złapany Juranović.

70
    z boiska schodzi Tobiasz, na boisku pojawia się Miszta.
    z boiska schodzi Rosołek, na boisku pojawia się Kamiński.
    z boiska schodzi Mladenović, na boisku pojawia się Ribeiro.
    z boiska schodzi Jędrzejczyk, na boisku pojawia się Skibicki.

69
    Zbyt głębokie dośrodkowanie Josue i piąstkował bramkarz Celticu.
    66. JOSUE - 2:2

66
    Gol dla Legii!
    Remis! Znakomicie przyjął sobie piłkę na szesnastym metrze JOSUE i strzałem z woleja doprowadził do wyrównania!

64
    Korner dla Legii Warszawa.

63
    z boiska schodzi Baku, na boisku pojawia się Pich.
    z boiska schodzi Wszołek, na boisku pojawia się Kastrati.

61
    Brzydko potraktowany przez rywala Baku, ale bez kartki dla zawodnika Celticu.

58
    Mogło być 2:2! Dynamiczna akcja Legii, Wszołek zagrał do Rosołka, jednak ten minimalnie spudłował!

Gole: 46. Rosołek, 66. Josue – 20. Hatate, 43. Maeda

Legia Warszawa:
    Boruc (46. Tobiasz, 70. Miszta) – Jędrzejczyk (70. Skibicki), Rose, Wieteska (46. Abu Hanna), Mladenović (70. Ribeiro) – Slisz (46. Sokołowski) – Wszołek (63. Kastrati), Josue, Kapustka, Baku (63. Pich) – Rosołek (70. Kamiński, 83. Strzałek)

Zmiany:
    Tobiasz, Miszta – Skibicki, Kisiel, Abu Hanna, Ribeiro, Kharatin, Sokołowski, Celhaka, Kastrati, Kamiński, Pich, Strzałek