Puszcza – Stal Rz. 2:1 (koniec) | Arka – Zagłębie S. 0:0 (koniec) | Chrobry – Ruch 0:2 (koniec)
Puszcza Niepołomice
2:1 (1:1)
Stal Rzeszów
Sobota 23.07.2022, 15:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • Fortuna 1 Liga • Runda 2

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Puszcza Niepołomice:
    Komar – Wojcinowicz, Pięczek, Tomalski, Thiakane, Serafin, Klisiewicz, Koj, Sołowiej, Hajda, Siemaszko
    Rezerwowi:
    Wróblewski – Adisa, Aftyka, Boguski, Bartosz, Cichoń, Włodarczyk, Kramarz, Jopek

Stal Rzeszów:
    Pęksa – Marczuk, Góra, Oleksy, Głowacki, Danielewicz, Wolski, Michalik, Olejarka, Małecki, Prokić
    Rezerwowi:
    Kaczorowski – Kłos, Poczobut, Sadłocha, Piątek, Wrona, Piotrowski, Ławrynowicz, Kotwica.

1

4
    Lewym skrzydłem atakowali miejscowi, ale ich akcja została przerwana. Od autu Puszcza.

5
    W środkowej strefie boiska faulowany był jeden z rzeszowian.

8
    Na bramkę Stali uderzał Hajda, ale niecelnie. Z piątego metra wznawia grę Pęksa.

10
    Miejscowi od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

13
    Rzut wolny dla gości niedaleko pola karnego Puszczy.

19
    Nieco częściej utrzymują się obecnie przy piłce przyjezdni.

21
    Gol dla Stali Rzeszów!
    Przyjezdni obejmują prowadzenie! Do siatki rywali trafił KRZYSZTOF DANIELEWICZ.

25
    Spokojnie wymieniają się podaniami w środkowej strefie boiska zawodnicy Stali.

30
    Przerwa na uzupełnienie płynów.

34
    Żółta kartka dla zespołu Puszcza Niepołomice (Thiakane).

35
    Nieudane wykończenie akcji przez gospodarzy.

41
    Niecelne uderzenie na bramkę gospodarzy.

41
    Walczą o doprowadzenie do remisu jeszcze przed przerwą zawodnicy z Niepołomic.

42
    Gol dla Puszczy!
    No i dopięli swego miejscowi! Golkipera Stali pokonał ARTUR SIEMASZKO!

45
    Jeszcze żółtą kartką upomniany Jakub Serafin (Puszcza Niepołomice).

45+1
    Żółta kartka dla zespołu Stal Rzeszów (Poczobut).

45+2

Do przerwy remis w Niepołomicach. Na drugą odsłonę tego spotkania wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

46

48
    Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

51
    Dość łatwo stracili piłkę w środkowej strefie boiska przyjezdni.

54
    Gospodarze obejmują prowadzenie! Tym razem na listę strzelców wpisał się HUBERT TOMALSKI.

56
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice:
    z boiska schodzi Pięczek, na boisku pojawia się Cichoń.
    z boiska schodzi Siemaszko, na boisku pojawia się Aftyka.
    z boiska schodzi Thiakane, na boisku pojawia się Bartosz.

60
    Ruszają z odpowiedzią rzeszowianie, ale brakuje wykończenia.

64
    Uderzał Michalik, ale skutecznie broni Komar. Od autu przyjezdni.

69
    Na własnej połowie wymieniają się podaniami przyjezdni.

70
    Żółta kartka dla zespołu Puszcza Niepołomice (Tomalski).

71
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów:
    z boiska schodzi Prokić, na boisku pojawia się Poczobut.
    z boiska schodzi Małecki, na boisku pojawia się Piątek.
    z boiska schodzi Marczuk, na boisku pojawia się Sadłocha.
    z boiska schodzi Danielewicz, na boisku pojawia się Kłos.

75
    Kwadrans pozostał do końca regulaminowego czasu gry. Czy Stali uda się odrobić stratę?

79
    Kolejna żółta kartka dla gospodarzy. Tym razem upomniany Grzegorz Aftyka.

81
    Kacper Cichoń także z żółtą kartką. Stal od rzutu wolnego blisko pola karnego rywali.

84
    Kolejne przewinienie jednego z gospodarzy w niebezpiecznej odległości.

88
    Żółta kartka dla zespołu Stal Rzeszów (Kłos).

88
    z boiska schodzi Wolski, na boisku pojawia się Kotwica.

90
    Miejscowi od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

90+3
    Akcja Stali przerwana przez arbitra. Od rzutu wolnego Puszcza.

90+4
    Jakieś problemy zdrowotne zasygnalizował golkiper gospodarzy i mamy przerwę w grze.

90+6
    Żółta kartka dla zespołu Puszcza Niepołomice (Koj).

90+7

Spotkanie w Niepołomicach dobiegło końca! Ostatecznie Puszcza wygrała ze Stalą 2:1. Dziękuję za uwagę! (17:01:18)

Gole: 42. Siemaszko, 54. Tomalski – 21. Danielewicz

Kartki:   34. Thiakane (PSZ), 45. Serafin (PSZ), 70. Tomalski (PSZ), 79. Aftyka (PSZ), 81. Cichoń (PSZ), 90+6. Koj (PSZ) – 45+1. Poczobut (STL), 88. Kłos (STL)

Komar – Wojcinowicz, Pięczek (56. Cichoń), Tomalski, Thiakane (56. Bartosz), Serafin, Klisiewicz, Koj, Sołowiej, Hajda, Siemaszko (56. Aftyka)