Lech II P. – Pogoń Sdl. 2:3 (po dogrywce) | Wigry – KKS 0:4 (koniec) | Garbarnia – Olimpia E. 1:1 (2:3 po rz. karnych)
Jastrzębie – Ostróda 4:1 (koniec) | Radunia – Wisła Pu. 3:2 (koniec) | Stal Rz. – Pogoń Grodzisk Maz. 1:0 (koniec)
Chojniczanka – Hutnik 3:1 (po dogrywce)
koniec po dogrywce
Lech II Poznań
2:3 (0:2)
Pogoń Siedlce
Środa 27.07.2022, 16:00 • Stadion Leśny, Wronki • Fortuna Puchar Polski

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Protokół meczowy:

Lech II Poznań:
    Mędrala – Kornobis, Tomaszewski, Waliś, Kukułka, Cywka (C), Żołądź, Dziuba, Wolski, Spławski, Sanocki
    Rezerwowi:
    Mleczko – Wilak, Olejnik, Tomczyk, Palacz, Wełniak, Laskowski, Pietrzak

Pogoń Siedlce: Kowynia – Dzięcioł, Kołoczek, Wichtowski, Rutkowski, Fiedosewicz, Bujalski, Szuprytowski, Włodyka, Marcinho, Nowak
    Rezerwowi:
    Kikolski – Misiak, Lewandowski, Wicenciak, Piotrowski, Demianiuk, Prochownik

Łukasz Ostrowski (Szczecin).

1

2
    Siedlczanie od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

5
    We własnym polu kanrym sfaulowany jeden z zawodników Pogoni.

7
    Przewinienie jednego z przyjezdnych w środkowej strefie boiska.

10
    Wolski skutecznie powstrzymany przez wychodzącego z bramki Kowynię.

11
    Nieudane wykończenie akcji przez gości i grę z piątego metra wznawia Mędrala.

12
    Arbiter po raz pierwszy w tym spotkaniu sięga po kartkę. Upomniany gracz Pogoni, Wichtowski.

15
    Rzut wolny dla siedlczan w niedużej odległości od pola karnego rywali.

16
    Zablokowane uderzenie na bramkę Lecha. Będzie jeszcze korner dla przyjezdnych.

18
    Jeszcze jeden korner dla siedlczan. Napierają przyjezdni.

19
    Gol dla Pogoni Siedlce!
    Dopinają swego goście! Po dośrodkowaniu ze skrzydłą skutecznym strzałem głową popisał się MACIEJ WICHTOWSKI.

22
    Rzucili się do odrabiania strat miejscowi, ale zabrakło strzału na bramkę rywali.

24
    Prawym skrzydłem próbują się teraz przedrzeć pod pole karne gospodarzy siedlczanie.

25
    Powiększają prowadzenie goście! Tym razem Mędralę pokonał NIKODEM FIEDOSEWICZ.

26
    Jeszcze żółtą kartką upomniany Tomaszewski (Lech II Poznań).

29
    W środkowej strefie boiska utrzymują się obecnie przy piłce poznaniacy.

30
    Niezły strzał jednego z miejscowych, ale udanie interweniował Kowynia.

31
    Posiadanie piłki: 37% – 63%.

32
    Ciekawie zapowiadała się akcja Lecha, ale nie dopuścili rywali do swojego pola karnego defensorzy Pogoni.

32
    Kolejny zawodnik gości upomniany przez arbitra. Tym razem padło na Rutkowskiego.

36
    Nie mają zamiaru osiadać na laurach piłkarze z Siedlec. Walczą o kolejne gole przyjezdni.

40
    Pięć minut do końca pierwszej połowy spotkania. Czy któraś z drużyn zdoła stworzyć sobie ciekawszą okazję jeszcze przed przerwą?

44
    Ofensywna akcja Lecha przerwana po faulu na jednym z defensorów rywali.

45
    O jedną minutę przedłużona została pierwsza połowa spotkania.

45+1

Do przerwy Pogoń Siedlce prowadzi z Lechem II Poznań 2:0. Na drugą odsłonę wracamy za niespełna kwadrans, zostańcie z nami!

46

46
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań:
    z boiska schodzi Wolski, na boisku pojawia się Wilak.
    z boiska schodzi Kornobis, na boisku pojawia się Olejnik.

47
    Rzucili się do ataku miejscowi. Ich akcja prawym skrzydłem zakończyła się jednak niecelnym strzałem.

49
    Na własnej połowie wymieniają się podaniami siedlczanie.

52
    Korner dla Pogoni.

55
    z boiska schodzi Kukułka, na boisku pojawia się Palacz.

55
    Rzut karny dla rezerw Kolejorza!

56
    Gol dla Lecha!
    Kontaktowe trafienie! Skutecznym egzekutorem jedenastki okazał się TOMASZ CYWKA.

58
    Dość łatwo oddali piłkę rywalom siedlczanie.

60
    Od autu na własnej połowie boiska przyjezdni.

62
    Żółtym kartonikiem upomniany Bruno Żołądź (Lech II Poznań).

63
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce:
    z boiska schodzi Szuprytowski, na boisku pojawia się Wicenciak.

63
    z boiska schodzi Bujalski, na boisku pojawia się Prochownik.

64
    Faul Dzięcioła na połowie rywali i żółta kartka dla zawodnika gości.

65
    Gospodarze wyrównują! Spławski zagrał na wolne pole do KRYSTIANA SANOCKIEGO, który wygrał pojedynek z golkiperem rywali!

68
    z boiska schodzi Dzięcioł, na boisku pojawia się Piotrowski.

68
    z boiska schodzi Żołądź, na boisku pojawia się Laskowski.
    z boiska schodzi Dziuba, na boisku pojawia się Tomczyk.

69
    Żółtą kartką ogląda Robert Prochownik (Pogoń Siedlce).

70
    Dwadzieścia minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Lechici od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

72
    Obecnie inicjatywa wyraźnie po stronie ekipy gospodarzy. Czy miejscowi pójdą za ciosem?

74
    Piotrowski (Pogoń) także upomniany przez sędziego.

75
    z boiska schodzi Marcinho, na boisku pojawia się Demianiuk.

83
    Przewinienie jednego z zawodników Lecha w środkowej strefie boiska.

86
    Coraz mniej czasu zostało do końca spotkania. Wiele wskazuje na to, że będzie dogrywka!

88
    Groźna akcja Pogoni zakończona wywalczeniem rzutu rożnego.

89
    Skutecznie oddalają zagrożenie spod własnej bramki miejscowi i od razu ruszają z kontratakiem.

90+1
    Zablokowane uderzenie na bramkę Kolejorza, ale będzie jeszcze rzut rożny.

90+4
    Utrudniają sobie zadanie poznaniacy! Czerwoną kartką ukarany Adrian Laskowski.

90+5
    Puszczają nerwy zawodnikom obu drużyn i posypią się kartki.

90+5
    Żółta kartka dla zespołu Pogoń Siedlce (Włodyka).

90+5
    Żółta kartka dla zespołu Lech II Poznań (Mleczko).

90+5
    Druga połowa skończona.

Lech odrobił dwubramkową stratę, co oznacza dogrywkę!

91
    Pierwsza połowa dogrywki rozpoczęta.

92
    Rzut wolny dla Pogoni na własnej połowie boiska.

94
    Rzut karny dla przyjezdnych!

95
    Mędrala broni jedenastkę wykonywaną przez Damiana Nowaka!

96
    Mocno napierają przyjezdni chcąc wykorzystać swoją grę w przewadze.

99
    Rzut wolny dla lechitów w środkowej strefie boiska.

100
    Nieudane wykończenie akcji przez gości i z piątego metra wznawia grę Mędrala.

103
    Na własnej połowie utrzymują się teraz przy piłce gospodarze.