FK Astana – Raków | 0:1 (koniec) | | | Paide – FC Ararat | 0:0 (5:3 po rz. karnych) | | | Milsami – KuPS | 1:4 (koniec) |
Gabala – Vidi FC | 2:1 (koniec) | | | Kisvarda – Kajrat | 1:0 (koniec) | | | Maccabi N. – Basaksehir | 0:1 (koniec) |
IF Elfsborg – Molde | 1:2 (koniec) | | | Nis – Gzira | 3:3 (1:3 po rz. karnych) | | | Olimpija – Sepsi | 2:0 (2:4 po rz. karnych) |
Lillestrøm – SJK | 5:2 (koniec) | | | Slavia – St Joseph's | 7:0 (koniec) | | | Riga FC – Rużomberok | 2:1 (koniec) |
Newtown – Spartak T. | 1:2 (koniec) | | | Levadia – Hibernians | 1:1 (koniec) | | | Dinamo Bt. – Lech P. | 1:1 (koniec) |
APOEL – Botew | 2:0 (koniec) | | | Neftchi – Aris L. | 3:0 (koniec) | | | CSKA Sofia – Makedonija | 4:0 (koniec) |
Viborg – Suduva | 1:0 (koniec) | | | Djurgardens – Rijeka | 2:0 (koniec) | | | Viking FK – Sparta | 2:1 (koniec) |
FCSB – Saburtalo | 4:2 (koniec) | | | Maccabi T.A. – Zirä FK | 0:0 (koniec) | | | Craiova – Vllaznia | 3:0 (koniec) |
PAOK – Lewski | 1:1 (koniec) | | | Lechia – Rapid | 1:2 (koniec) | | | Hamrun – Velez | 1:0 (koniec) |
Dinamo M. – Hapoel BS | 0:1 (koniec) | | | Young Boys – Liepaja | 3:0 (koniec) | | | Mura – St. Patrick's | 0:0 (5:6 po rz. karnych) |
Brøndby – Pogoń | 4:0 (koniec) | | | Sligo – Motherwell | 2:0 (koniec) | | | KF Drita – Antwerp | 0:2 (koniec) |
Laci – Petrocub | 1:4 (koniec) | | | Shkendija – Valmiera | 3:1 (koniec) | | | Konyaspor – BATE | 2:0 (koniec) |
FC Vaduz – FC Koper | 1:1 (po dogrywce) | | | Cukaricki – Racing | 4:0 (koniec) | | | Buducnost – Breidablik | 2:1 (koniec) |
Osijek – Kyzylzhar | 0:2 (koniec) | | | Tuzla City – Alkmaar | 0:4 (koniec) | | | Tre Fiori – B36 | 0:0 (koniec) |
Dunajska – Víkingur G. | 2:0 (koniec) | | | Crusaders – Basel | 1:1 (koniec) | | | Zrinjski – Tirana | 3:2 (koniec) |
Puskas – Vitoria | 0:0 (koniec) |
finał
Lillestrøm SK
5:2
(2:1)
Seinäjoen Jalkapallokerho
Gole:
23. Matthew (Smidesang), 42. Fridjonsson (Ibrahimaj), 56. Fridjonsson (Dragsnes), 61. Fridjonsson (Asen), 85. Rosler (Ogbu) – 31. Laine, 90+1. Rojas
Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
Strzały celne: 10:3. Strzały niecelne: 5:6. Rzuty rożne: 6:5. Spalone: 0:0. Foule: 6:8.
Sędziowie: Griffith – Bryant, Thomas
Widownia:
Kartki: 81. Dunwoody (SJK)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
Strzały celne: 10:3. Strzały niecelne: 5:6. Rzuty rożne: 6:5. Spalone: 0:0. Foule: 6:8.
Lillestrøm SK:
Christiansen – Rosler, Ogbu, Pettersson (67. Garnas) – Edh (66. Mogstad Ranger), Onyedika (81. Svendsen), Kairinen (66. Knudsen), Dragsnes – Ibrahimaj (67. Helland), Asen (C) – Fridjósson
Zmiany: Svainhaug – Soyland Skjaerstein, Mogstad Ranger, Garnas, Helland, Adams, Svendsen, Nodegen Knudsen, Toylor, Murugesapillai, Langaas Skogvold
Trener:
Seinäjoen Jalkapallokerho: Öst (46. Uusitalo) – Aspegren (60. Oforti), Hradecky, Vainiopää, Andrade (71 Hakans) – Hannola (78. Dunwoody), Hetemaj (C) (60. Obioha), Laine – Rojas, Jervis, Kaukua
Zmiany: Pöyhönen, Uusitalo – Haukioja, Bates, Dunwoody, Diallo, Tikkanen, Markkula, Ofori, Gasc, Häkans, Obioha
Trener:
Zmiany: Svainhaug – Soyland Skjaerstein, Mogstad Ranger, Garnas, Helland, Adams, Svendsen, Nodegen Knudsen, Toylor, Murugesapillai, Langaas Skogvold
Trener:
Seinäjoen Jalkapallokerho: Öst (46. Uusitalo) – Aspegren (60. Oforti), Hradecky, Vainiopää, Andrade (71 Hakans) – Hannola (78. Dunwoody), Hetemaj (C) (60. Obioha), Laine – Rojas, Jervis, Kaukua
Zmiany: Pöyhönen, Uusitalo – Haukioja, Bates, Dunwoody, Diallo, Tikkanen, Markkula, Ofori, Gasc, Häkans, Obioha
Trener:
Sędziowie: Griffith – Bryant, Thomas
Widownia:
21.07.2022
SJK - Lillestrøm 0:1
Strzały celne: 3:7. Strzały niecelne: 2:6. Rzuty rożne: 3:8. Spalone: 1:4. Foule: 15:10.
SJK - Lillestrøm 0:1
Gole: 68. Dragsnev
Kartki: 80. Obioha (SJK), 89. Rojas (SJK) – 22. Ranger (LLS), 58. Ogbu (LLS), 82. Fridjonsson (LLS)
Spudłowany karny!: 65. Jervis (SJK), nietrafiony
Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.Strzały celne: 3:7. Strzały niecelne: 2:6. Rzuty rożne: 3:8. Spalone: 1:4. Foule: 15:10.
Strzelcem bramki DIEGO ROJAS.
Strzelcem bramki COLIN ROSLER. Asysta Igoh Ogbu.
Strzelcem bramki HOLMBERT ARON FRIDJONSSON. Asysta Gjermund Asen.
Strzelcem bramki HOLMBERT ARON FRIDJONSSON. Asysta Vetle Dragsnes.
Strzelcem bramki HOLMBERT ARON FRIDJONSSON. Asysta Ylldren Ibrahimaj.
Strzelcem bramki NOOA LAINE.
Strzelcem bramki IFEANYI MATTHEW. Asysta Eskil Smidesang.