GKS K. – Arka 0:1 (koniec) | Skra – Sandecja 0:0 (koniec) | GKS T. – Resovia 1:1 (koniec)
GKS Tychy
1:1 (1:0)
Resovia
Niedziela 28.08.2022, 18:00 • Stadion Miejski, Tychy • Fortuna 1 Liga • 8. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:58:22)

Podział punktów!

Podział punktów w Tychach. Pierwsza połowa ułożyła się pozytywnie dla gospodarzy, ale po przerwie nie dość, że stracili zawodnika Macieja Mańkę, to na domiar złego dla nich gola na 1:1 po uderzeniu Kamila Antonika. Resovia bez przełomowego zwycięstwa, ale z "oczkiem" do tabeli.

90+7

90+4
    W doliczonych minutach uraz za urazem i to utrudnia sędziom oraz zawodnikom dokończenie starcia.

90
    Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

87
    Ostatnie ataki w podstawowym czasie i spieszy się przede wszystkim Resovii.
    Wyrównanie w Tychach!

84
    Dominik Połap napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

83
    Zmiana w drużynie GKS Tychy:
    z boiska schodzi Rumin, na boisku pojawia się Mikita.

83
    z boiska schodzi Radecki, na boisku pojawia się Szymura.

82
    Mają jeszcze trochę czasu zawodnicy obu zespołów na rozstrzygnięcie tego spotkania.

80
    Gol dla Resovii!
    Strzelcem bramki KAMIL ANTONIK.

Jedenastu przyjezdnych znalazło sposób na strzelenie gola dziesięciu gospodarzom. Wyrównanie i triumfuje trener Tomasz Grzegorczyk, ponieważ do bramki przymierzył wprowadzony w przerwie z ławki rezerwowych Kamil Antonik. 1:1!

78
    Zmiana w drużynie Resovia:
    z boiska schodzi Górski, na boisku pojawia się Karpiński.

78
    Wznowienie wrzutem z autu zostało przyznane gospodarzom. Ich przeciwnicy podchodzą pressingiem, mocno im się spieszy.

75
    Pozostał jeszcze kwadrans rywalizacji w Tychach.

Gole: 23. Żytek – 80. Antonik

Kartki:   61. Mańka (GKT), 84. Połap (GKT) – 28. Górski (RES), 45+1. Pindroch (RES), 55. Wojciechowski (RES)   62. Mańka (GKT)

Posiadanie piłki: 43 % : 57 %.
    Strzały celne: 3:4. Strzały niecelne: 7:15. Rzuty rożne: 3:5. Spalone: 1:0. Foule: 13:12.
    GKS Tychy: Kostrzewski – Mańka, Nedić, Buchta, Machowski (68. Biegański), Dominguez (64. Połap), Żytek, Wołkowicz, Radecki (83. Szymura), Czyżycki, Rumin (83. Mikita).

Zmiany: Odyjewski – Kozina, Biegański, Ploch, Kargulewicz, Malec, Szymura, Mikita, Połap.

Trener: Dominik Nowak

Resovia: Pindroch – Chuchro, Wasiluk, Bondarenko, Mikulec, Morys (72. Krasa), Kałahur (46. Antonik), Adamski, Mróz, Wojciechowski, Górski (78. Karpiński).

Zmiany: Sujecki – Karpiński, Krasa, Bąk, Rębisz, Szymkiewicz, Kumorek, Antonik.

Trener: Tomasz Grzegorczyk

Sędziowie: Sylwester Rasmus (Toruń)