Zagłębie L. – Jagiellonia | 1:1 (koniec) | | | Korona – Pogoń | 1:2 (koniec) | | | Lech P. – Widzew | 2:0 (koniec) |
Podbeskidzie – Ruch | 0:1 (koniec) | | | Arka – GKS T. | 5:0 (koniec) |
Motor – Znicz | 0:0 (koniec) | | | KKS – Śląsk | 3:0 (koniec) |
Brighton – Leicester | 5:2 (koniec) | | | Man Utd – Arsenal | 3:1 (koniec) |
Cremonese – Sassuolo | 0:0 (koniec) | | | Spezia – Bologna | 2:2 (koniec) | | | Hellas Verona – Sampdoria | 2:1 (koniec) |
Udinese – AS Roma | 4:0 (koniec) |
Osasuna – Rayo Vallecano | 2:1 (koniec) | | | Bilbao – RCD Espanyol | 0:1 (koniec) | | | Villarreal – Elche | 4:0 (koniec) |
Valencia – Getafe | 5:1 (koniec) |
Augsburg – Hertha | 0:2 (koniec) | | | Borussia M. – Mainz | 0:1 (koniec) |
Montpellier – Lille | 1:3 (koniec) | | | Ajaccio – Lorient | 0:1 (koniec) | | | Brest – Strasbourg | 1:1 (koniec) |
Clermont Foot – Toulouse | 2:0 (koniec) | | | Reims – Lens | 1:1 (koniec) | | | Troyes – Rennes | 1:1 (koniec) |
Nice – Monaco | 0:1 (koniec) |
Hradec Kralove – Banik | 0:0 (koniec) | | | Pardubice – Ołomuniec | 0:2 (koniec) | | | Brno – Bohemians | 1:2 (koniec) |
Slovacko – Slavia | 1:1 (koniec) |
Rużomberok – Spartak T. | 3:2 (koniec) |
Istra 1961 – Lokomotiva | 1:2 (koniec) | | | Hajduk – Slaven Belupo | 5:1 (koniec) |
finał
FK Pardubice
0:2
(0:1)
Sigma Ołomuniec
Gole:
45+2. Pokorný, 76. Růsek (Breite)
Posiadanie piłki: 45 % : 55 %.
Strzały celne: 0:5. Strzały niecelne: 2:6. Rzuty rożne: 6:11. Spalone: 3:1. Foule: 10:13.
Sędziowie: Hocek – Machač, Kotalík
Widownia:
Kartki: 73. Svoboda (PCE) – 43. Poulolo (OLO), 45. Chytil (OLO), 69. Pokorný (OLO) 39. Rosa (PCE)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 45 % : 55 %.
Strzały celne: 0:5. Strzały niecelne: 2:6. Rzuty rożne: 6:11. Spalone: 3:1. Foule: 10:13.
FK Pardubice:
Markovič – Rosa, Vlček, Hranáč, Svoboda – Tischler – Sychra (60. Lima), Hlavatý (C), Janošek (89. Akosah-Bempah), Mareš (46. Kostka) – Červenka (71. Černý).
Zmiany: Budinský – Vacek, Koukola, Kurka.
Trener: Pavel Němeček
Sigma Ołomuniec: Trefil – Chvátal, Pokorný, Poulolo (46. Beneš), Zmrzlý – Breite (C) (89. Greššák), Spáčil (63. Ventúra) – Navrátil (85. Sláma), Růsek, Vodháněl (46. Matoušek III) – Chytil.
Zmiany: Digaňa – Zifčák, Košťál.
Trener: Václav Jílek
Zmiany: Budinský – Vacek, Koukola, Kurka.
Trener: Pavel Němeček
Sigma Ołomuniec: Trefil – Chvátal, Pokorný, Poulolo (46. Beneš), Zmrzlý – Breite (C) (89. Greššák), Spáčil (63. Ventúra) – Navrátil (85. Sláma), Růsek, Vodháněl (46. Matoušek III) – Chytil.
Zmiany: Digaňa – Zifčák, Košťál.
Trener: Václav Jílek
Sędziowie: Hocek – Machač, Kotalík
Widownia:
z boiska schodzi Dominik Janošek, na boisku pojawia się Nana Akosah-Bempah.
Zmiana w drużynie Sigma Ołomuniec:
z boiska schodzi Radim Breite, na boisku pojawia się Lukáš Greššák.
z boiska schodzi Jan Navrátil, na boisku pojawia się Jiří Sláma.
Strzelcem bramki ANTONÍN RŮSEK. Asysta Radim Breite.
z boiska schodzi Marek Červenka, na boisku pojawia się Pavel Černý.
z boiska schodzi Jiří Spáčil, na boisku pojawia się Denis Ventúra.
z boiska schodzi Vojtěch Sychra, na boisku pojawia się Leandro Lima.
z boiska schodzi Dominik Mareš, na boisku pojawia się Dominik Kostka.
Zmiana w drużynie Sigma Ołomuniec:
z boiska schodzi Florent Poulolo, na boisku pojawia się Vít Beneš.
z boiska schodzi Jan Vodháněl, na boisku pojawia się Jakub Matoušek.
Strzelcem bramki JAKUB POKORNÝ.