Motor – Znicz 0:0 (koniec) | KKS – Śląsk 3:0 (koniec)
Niedziela 04.09.2022, 13:30 • Stadion Miejski, Kalisz • 2. Liga • 9. kolejka

Strzały niecelne: 2:5.
    Rzuty rożne: 0:4.
    Spalone: 1:4.
    Faule: 17:17.

Pewne zwycięstwo drugoligowca z Wielkopolski. Po przerwie KKS Kalisz strzelił jeszcze jednego gola Śląskowi II Wrocław i ostatecznie zatriumfował 3:0.

90+4

90
    Doliczone cztery minuty.

88
    Sytuacja na boisku kontrolowana przez zawodników z Kalisza.

85
    Ostatnie szansa na poprawienie rezultatu przed upływem regulaminowego.

83
    Żółta kartka dla zespołu KKS 1925 Kalisz (Jakub Staszak).

81
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz:
    z boiska schodzi Koczy, na boisku pojawia się Staszak.

80
    Pozostało 10 minut do zakończenia podstawowego czasu.

79
    Zmiana w drużynie Śląsk Wrocław:
    z boiska schodzi Lizakowski, na boisku pojawia się Gerstenstein.

77
    Sporo zmian personalnych, ale nie zmienia się zasadniczo obraz tego spotkania.

76
    z boiska schodzi Gryglak, na boisku pojawia się Jezierski.

75
    Kwadrans podstawowego czasu do zakończenia meczu i KKS 1925 Kalisz ma komplet punktów praktycznie w kieszeni po uderzeniu do bramki Michała Boreckiego.

74
    Gol dla KKS-u!
    Strzelcem bramki MICHAŁ BORECKI.

72
    KKS 1925 Kalisz stara się zabawić publiczność jeszcze kilkoma interesującymi atakami.

70
    Również Krzysztof Wołczek szuka rozwiązań na ławce rezerwowych wrocławskiego zespołu.

68
    z boiska schodzi Kurowski, na boisku pojawia się Radkowski.

67
    z boiska schodzi Pisarczuk, na boisku pojawia się Zylla.

67
    z boiska schodzi Młynarczyk, na boisku pojawia się Mączyński.

67
    z boiska schodzi Gordillo, na boisku pojawia się Borecki.

65
    Niebawem KKS 1925 Kalisz przeprowadzi kolejną zmianę w jedenastce.

62
    Piłkarze obu drużyn weszli w przedostatni kwadrans pojedynku.

60
    Aż trzy zmiany za jednym zamachem przeprowadzone przez trenera Bartosza Tarachulskiego.

58
    z boiska schodzi Giel, na boisku pojawia się Wilczyński.

57
    z boiska schodzi Kamiński, na boisku pojawia się Zmorzyński.

57
    z boiska schodzi Głaz, na boisku pojawia się Zawistowski.

56
    Niebawem będzie roszada personalna w kaliskim zespole.

54
    Po tym napomnieniu Daniel Kamiński musi mieć się na baczności, żeby nie osłabić zespołu, będącego w komfortowym położeniu.

53
    Żółta kartka dla zespołu KKS 1925 Kalisz (Daniel Kamiński).

52
    Teraz ostre przewinienie Daniela Kamińskiego i to może być drugie napomnienie kartonikiem w tym meczu.

50
    Ponownie sporo przewinień i sędzia Mateusz Piszczelok stara się zapanować nad mocno nakręconymi aktorami widowiska.

48
    Pora na ataki drużyn po przerwie. Przede wszystkim Śląsk II Wrocław mus podkręcić tempo, jeżeli liczy na zapunktowanie na kaliskim stadionie.

46

Pozostało oczekiwać na wznowienie spotkania po przerwie.

KKS 1925 Kalisz zdecydowanie bliżej odniesienia zwycięstwa i tym samym coraz realniejszy jest jego powrót na pozycję wicelidera w tabeli. Najważniejszym zawodnikiem w pierwszej połowie był Nestor Gordillo, który asystował przy golu Piotra Giela, a następnie sam oddał uderzenie do bramki.

45

42
    Kaliszanie starają się nie dopuszczać do zagrożenia bramce strzeżonej przez Macieja Krakowiaka.

40
    Pozostało pięć minut podstawowego czasu w pierwszej połowie spotkania.

38
    Śląsk II Wrocław ma coraz mniej czasu na odpowiedzenie, na gole Piotra Giela oraz Nestora Gordillo, w pierwszej połowie spotkania.

36
    Dwubramkowe prowadzenie, po uderzeniach Piotra Giela oraz Nestora Gordillo, daje już dużo spokoju zawodnikom z Wielkopolski.

34
    Strzelcem bramki NESTOR GORDILLO.

32
    Po uderzeniu do bramki Piotra Giela gospodarze nie zamierzają cofać się przed przeciwnikiem i starają się oni podwoić prowadzenie.

30
    Strzelcem bramki PIOTR GIEL.

28
    Dużo zamieszania na połowie przeciwnika robi doświadczony napastnik Piotr Giel. Pozostali kaliszanie poszukują go licznymi podaniami.

25
    Drużyna z Wielkopolski coraz dłużej utrzymuje się w posiadaniu piłki i spędza coraz więcej czasu na połowie Śląska II Wrocław.

20
    Po napomnieniu żółtym kartonikiem Nestor Gordillo musi mieć się na baczności.

18
    Żółta kartka dla zespołu KKS 1925 Kalisz (Nestor Gordillo).

17
    Teraz ostre przewinienie Nestora Gordillo i to południowiec może być pierwszym zawodnikiem napomnianym w tym meczu żółtym kartonikiem.

15
    Kwadrans rywalizacji za drużynami.

10
    Coraz ostrzejsza rywalizacja i niebawem prowadzący spotkanie Mateusz Piszczelok może zdecydować się na napomnienie jednego z zawodników żółtym kartonikiem.

5
    Pora na pierwsze ataki obu jedenastek w meczu. KKS 1925 Kalisz jest faworytem tego spotkania.

1

Piłkarze wyszli z szatni na boisko.

Zakończyła się rozgrzewka i niebawem rozpocznie się walka o punkty na kaliskim stadionie.

KKS 1925 Kalisz: Krakowiak – Gawlik, Lipkowski, Głaz, Kendzia, Gordillo, Łuszkiewicz, Wysokiński, Koczy, Kamiński, Giel.
    Rezerwowi: Górski – Soboczyński, Borecki, Staszak, Zmorzyński, Smajdor, Zawistowski, Wilczyński, Smoliński.
    Trener: Bartosz Tarachulski

Śląsk Wrocław: Mielcarz – Wypart, Stawny, Pisarczuk, Lizakowski, Macenko, Bargiel, Gryglak, Młynarczyk, Kurowski, Szmigiel.
    Rezerwowi: Głogowski – Radkowski, Zylla, Dryja, Jezierski, Caliński, Mączyński, Gerstenstein, Konstanty.
    Trener: Krzysztof Wołczek.

Sędzia: Mateusz Piszczelok (Katowice).

Zapraszamy na relację na żywo z meczu eWinner II ligi w Kaliszu. KKS 1925 zmierzy się w nim ze Śląskiem II Wrocław. Początek rywalizacji o godzinie 13:30.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 13:30 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 30. Giel, 34. Gordillo, 74. Borecki

Kartki:   18. Gordillo (KKL), 53. Kamiński (KKL), 83. Staszak (KKL)

Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
    Strzały celne: 6:2. Strzały niecelne: 2:5. Rzuty rożne: 0:4. Spalone: 1:4. Foule: 17:17.
    KKS 1925 Kalisz: Krakowiak – Gawlik, Lipkowski, Głaz (57. Zawistowski), Kendzia, Gordillo (67. Borecki), Łuszkiewicz, Wysokiński, Koczy (81. Staszak), Kamiński (57. Zmorzyński), Giel (58. Wilczyński).

Zmiany: Górski – Soboczyński, Borecki, Staszak, Zmorzyński, Smajdor, Zawistowski, Wilczyński, Smoliński.

Śląsk Wrocław: Mielcarz – Wypart, Stawny, Pisarczuk (67. Zylla), Lizakowski (79. Gerstenstein), Macenko, Bargiel, Gryglak (76. Jezierski), Młynarczyk (67. Mączyński), Kurowski (68. Radkowski), Szmigiel.

Zmiany: Głogowski – Radkowski, Zylla, Dryja, Jezierski, Caliński, Mączyński, Gerstenstein, Konstanty.

Trener: Krzysztof Wołczek

Sędziowie: Mateusz Piszczelok (Katowice)