Hearts – Basaksehir 0:4 (koniec) | Fiorentina – RFS Riga 1:1 (koniec) | Anderlecht – Silkeborg 1:0 (koniec)
Austria W. – Hapoel BS 0:0 (koniec) | Villarreal – Lech P. 4:3 (koniec) | Slovacko – Partizan 3:3 (koniec)
FC Ballkani – Cluj 1:1 (koniec) | Nice – FC Koln 1:1 (koniec) | West Ham – FCSB 3:1 (koniec)
FC Vaduz – Apollon 0:0 (koniec) | Dnipro-1 – Alkmaar 0:1 (koniec) | Shamrock – Djurgardens 0:0 (koniec)
Molde – Gent 0:0 (koniec) | Sivasspor – Slavia 1:1 (koniec) | Slovan – Żalgiris 0:0 (koniec)
Basel – Piunik 3:1 (koniec)
Villarreal CF
4:3 (3:1)
Lech Poznań
Czwartek 08.09.2022, 18:45 • Estadio Ciudad de Valencia • Liga Konferencji • Grupa C
    Lech przegrywa na inaugurację fazy grupowej:

Lech Poznań świetnie zareagował na początku drugiej odsłony, doprowadził do wyrównania, ale w samej końcówce stracił decydującego gola. Strzał Coquelina na wagę trzech punktów, zaś błąd Citaiszwiliego zaprzepaścił olbrzymi wysiłek jego kolegów. (20:39:25)

90+5

90+4
    Jorgensen broni główkę Karlstroma, ale Szwed i tak znajdował się na pozycji spalonej.

90+3
    Faul Jacksona na Pereirze na połowie Lecha. Napastnik gospodarzy zaatakował nakładką.
    90+1. Gerard Moreno (VLR)

90+1
    Zaskakująca próba Moreno z dalszej odległości! Dostrzegł Bednarka, który wyszedł na przedpole i niewiele brakowało, a wrzuciłby futbolówkę za jego kołnierz! Piłka przeleciała obok słupka.

90+1
    Arbiter doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Zmiana w drużynie Lech Poznań:
    z boiska schodzi Nika Kwekweskiri, na boisku pojawia się Afonso Sousa.
    89. Francis COQUELIN - 4:3

89
    Gol dla Villarrealu!
    Strzelcem bramki FRANCIS COQUELIN.

Gospodarze wykorzystują olbrzymią przewagę w ostatnich minutach i zdobywają prawdopodobnie decydującego gola! Karlstrom odbił głową za pole karne. Do piłki dopadł Coquelin, który następnie fantastycznym strzałem pokonał bramkarza Lecha.

88
    Rebocho zablokował centrę Pino z prawej flanki. Korner.

87
    Hiszpanie mocno przycisnęli. Kolejorz ambitnie broni i oby tej ambicji im wystarczyło do ostatniego gwizdka.

86
    Celna główka Moreno, ale to było zbyt słabe uderzenie, aby mogło zaskoczyć Bednarka. Ostatnie minuty tego pojedynku.

85
    Żółta kartka dla zespołu Lech Poznań (Radosław Murawski).
    84. Filip Bednarek (LPO)

84
    Skuteczna interwencja Bednarka, który wyszedł na przedpole i umiejętnie wypiąstkował futbolówkę, uprzedzając Gerarda Moreno. Bramkarz Lecha był jednocześnie faulowany. Doszło do przepychanki między innymi zawodnikami.

84
    Dagerstal powalił na murawę Jacksona. Sytuacja miała miejsce przed polem karnym Lecha. Będzie groźnie ze stałego fragmentu gry.

Krzysztof

Gole: 32. Chukwueze, 36. Baena, 40. Baena, 89. Coquelin – 2. Skóraś, 46. Ishak (kar.), 61. Ishak

Kartki:   46. Mándí (VLR), 51. Cuenca (VLR), 64. Chukwueze (VLR), 82. Baena (VLR) – 85. Murawski (LPO)

Villarreal CF: Jörgensen – de la Fuente (63. Femenía), Mándí, Cuenca, Mojica – Chukwueze (80. Pino), Coquelin, Morlanes (63. Parejo), Trigueros (46. Jackson) – Baena, Morales (63. G. Moreno).
    Zmiany: Álvarez, Rulli – Lo Celso, Capoue, Torres, Pedraza.

Trener: Unai Emery

Lech Poznań: Bednarek – Pereira, Dagerstal, Milić, Rebocho – Karlström I, Murawski – Amaral (71. Szymczak), Kwekweskiri (90. Sousa), Skóraś (78. Citaiszwili) – Ishak (78. Velde).
    Zmiany: Bąkowski, Rudko – Douglas, Czerwiński, Kozubal, Šatka, Pingot, Żukowski.

Trener: John van den Brom

Główny: Ali Palabıyık (Turcja)