Lech II P. – Motor 2:0 (koniec) | Kotwica – Zagłębie II 2:0 (koniec) | Siarka T. – Garbarnia 3:2 (koniec)
Hutnik – Olimpia E. 2:1 (koniec) | Wisła Pu. – Polkowice 0:0 (koniec) | Znicz – KKS 2:0 (koniec)
Siarka Tarnobrzeg
3:2 (1:2)
Garbarnia Kraków
Sobota 10.09.2022, 16:00 • Stadion Miejski, Tarnobrzeg • 2. Liga • 10. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Już w tę sobotę Siarka Tarnobrzeg podejmie na własnym stadionie Garbarnię Kraków. Jak dotąd Siarka zgromadziła na swoim koncie jedyne 5 punktów po 9 kolejkach a swój ostatni mecz przegrała 1:3 z Polonią w Warszawie. Garbarnia natomiast po 9 spotkaniach plasuje się na 9 miejscu z dorobkiem 11 punktów. Ostatni mecz Garbarnia wygrała 4:2 z Hutnikiem Kraków, warto wspomnieć że mecz był przerwany na 14 minut przez zamieszki na trybunach. Ten mecz może mieć ogromne znaczenie dla piłkarzy z Tarnobrzega, ponieważ zwycięstwo przy własnej publiczności z pewnością podniosłoby morale drużyny prowadzonej przez Becellę, natomiast Garbarnia tanio skóry nie sprzeda. Zapraszamy na piłkarskie widowisko.
    Mała ciekawostka ze strony Garbarni
    Skład Garbarni Kraków
    Skład Siarki Tarnobrzeg

Siarka Tarnobrzeg: Pietryga – Mróz, Lewicki, Tyl, Yatsenko, Hrnciar, Stefanik, Bieniarz, Sulkowski (C), Bierzało, Kwaśniewski
    Rezerwowi: Szymański – Stańczyk, Agudo, Bałdyga, Zawiślak, Cichocki, Kaliniec, Chmelenko, Adamek
    Trener: Łukasz Becella

Garbarnia Kraków: Bartusik – Warczak, Purcha, Marszalik, Dziedzic, Kardas, Nowak, Banach, Dziedzic, Nakrosius (C), Karbownik
    Rezerwowi: Kozioł – Polak, Słomka, Gądek, Sutor, Bentkowski, Pranica
    Trener: Maciej Musiał

Sędziowie: Szypuła – Jakowenko, Wiejowski – Goriwoda.

Zawodnicy zakończyli rozgrzewkę, a to zwiastuje tylko jedno. Wkrótce rozpocznie się widowisko!

1

1
    Dobre długie podanie Bieniarza, lecz Lewicki znalazł się na spalonym.

2
    Faul Tyla w środku pola.

3
    Całkiem niezły strzał Marszalika zza pola karnego, ale Pietryga pewnie chwycił piłkę.

4
    Hrnciar fauluje Dziedzica na połowie Garbarni.

5
    Zagranie ręką przez Hrnciara i spod własnego pola karnego zaczną "Brązowi".

7
    Po faulu Bieniarza będziemy mieć jedenastkę dla Garbarni!

8
    Gol dla Garbarnii!
    Strzałem w lewy róg bramki BARTŁOMIEJA PURCHA pokonuje Pietrygę.
    8. PURCHA - 0:1

10
    Żółta kartka dla zespołu Garbarnia Kraków (Kardas).

12
    Żółta kartka dla zespołu Garbarnia Kraków (Nakrosius).

13
    Gol dla Siarki!
    Fantastyczną wrzutką z rzutu wolnego popisał się Sulkowski, a MICHAŁ BIERZAŁO kończy akcję znakomitą główką i mamy wyrównanie.
    13. BIERZAŁO - 1:1

17
    Na własnej połowie faulowany Marszalik.

18
    Niezła wrzutka Lewickiego na Sulkowskiego, lecz obrońcy zdołali wybić piłkę na korner.

19
    Ładne schematyczne rozegranie rzutu rożnego przez Siarkę, ale nikt nie zamknął dośrodkowania Hrnciara.

21
    Dobre zagranie do Kwaśniewskiego, lecz niestety spalony.

22
    Świetny strzał Nowaka zza szesnastki, ale Pietryga zdołał zbić piłkę na korner.

24
    Dobrze zapowiadająca się wrzutka Sulkowskiego, lecz Purcha wybił piłkę.

25
    Nowak fauluje Tyla na połowie gospodarzy.

26
    Po centrze z lewej strony boiska GRZEGORZ MARSZALIK pokonuje Pietrygę strzałem "nożycami".
    26. MARSZALIK - 1:2

29
    Żółta kartka dla zespołu Garbarnia Kraków (Banach).

33
    Żółta kartka dla zespołu Garbarnia Kraków (Nowak).

35
    Marszalik fauluje Sulkowskiego pod polem karnym Siarki.

37
    Tempo gry siadło, obie drużyny starają się zdominować środek pola.

38
    Faul Hrnciara na Kardasie.

39
    Groźny strzał Karbownika, lecz po rykoszecie będzie rzut rożny.

40
    Strzał Dziedzica zablokowany, ale znów będziemy mieć korner dla Garbarni.

43
    Żółta kartka dla zespołu Siarka Tarnobrzeg (Bierzało).

45
    Słabym strzałem z rzutu wolnego popisał się Banach.

45
    Sędzia doliczył 1 minutę.

45+1

Zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Gra Siarki była dość mocno przeciętna, do utraty drugiej bramki Siarkowcy budowali składne akcje, lecz po stracie Siarka gra zbyt panicznie. Garbarnia natomiast oddała kilka strzałów na bramkę, a wykorzystując 2 z nich aktualnie prowadzi. Zapraszamy po więcej emocji na drugą połowę.

46

46
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg:
    z boiska schodzi Lewicki, na boisku pojawia się Adamek,
    z boiska schodzi Mróz, na boisku pojawia się Agudo.

48
    Akcja Yatsenki lewą flanką, lecz po jego strzale będzie tylko rzut rożny.

50
    Adamek fauluje zawodnika przyjezdnych.

52
    Nieudane dogranie Hrnciara w pole karne i wznowi Bartusik.

53
    Groźny strzał Dziedzica zza szesnastki, lecz Pietryga odbił piłkę.

54
    W znakomitej akcji sam na sam znalazł się Adamek, ale Bartusik broni!

55
    Ogromny harmider w polu karnym Garbarni. Po serii strzałów będzie korner.

55
    Świetny wolej Hrnciara, lecz jeszcze lepsza interwencja Bartusika.

56
    Niezła wrzutka Sulkowskiego z lewej strony, ale Adamek fauluje obrońcę "Brązowych".

58
    Świetne sombrero Tyla, lecz fatalne podanie i Bartusik chwycił piłkę.

59
    Żółta kartka dla zespołu Garbarnia Kraków (Purcha).

61
    z boiska schodzi Tyl, na boisku pojawia się Kaliniec.

62
    Faul Marszalika na Stefaniku.

63
    Dobra próba Kalińca zza szesnastki, lecz piłka poszybowała ponad bramką.

64
    Po wrzutce Sulkowskiego z rzutu rożnego KAMIL ADAMEK z główki pokonuje Bartusika.
    64. ADAMEK - 2:2

65
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków:
    z boiska schodzi Dziedzic, na boisku pojawia się Pranica,
    z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Gądek.

68
    Purcha fauluje Agudo pod polem karnym Siarki.

69
    z boiska schodzi Karbownik, na boisku pojawia się Słomka.

71
    Świetna akcja Siarki zakończona strzałem Yatsenki, lecz będziemy mieć korner.

72
    z boiska schodzi Yatsenko, na boisku pojawia się Zawiślak.

73
    Druga żółta a potem czerwona kartka dla zespołu Garbarnia Kraków (Nakrosius).

74
    Dobry strzał Agudo z rzutu wolnego, ale piłkę chwycił Bartusik.

75
    Żółta kartka dla zespołu Garbarnia Kraków (Członek sztabu).

76
    Po podaniu Kwaśniewskiego piłkę złapał Bartusik.

77
    Po błędzie w obronie Garbarni piłkę na 11 metr zagrał Adamek, a IVAN AGUDO nie pomylił się i strzałem w lewy róg pokonał bramkarza.
    77. Agudo 3:2

79
    Żółta kartka dla zespołu Siarka Tarnobrzeg (Agudo).

80
    z boiska schodzi Sulkowski, na boisku pojawia się Cichocki.

82
    Zawiślak fauluje w polu karnym przyjezdnych.

83
    z boiska schodzi Marszalik, na boisku pojawia się Bentkowski,
    z boiska schodzi Banach, na boisku pojawia się Sutor.

85
    Kaliniec faulował pod polem karnym "Brązowych".

87
    Dobrze zapowiadające się podanie wyłapał Pietryga.

89
    Żółta kartka dla zespołu Garbarnia Kraków (Dziedzic).

90
    Żółta kartka dla zespołu Siarka Tarnobrzeg (Hrnciar).

90
    Sędzia doliczył 4 minuty.

90+1
    Pranica faulował Pietrygę i wznowi Siarka.

90+2
    Świetna kontra Siarki, lecz zabrakło wykończenia i piłkę przejęła Garbarnia.

90+3
    Na spalonym Adamek.

90+4

Zakończyło się nam spotkanie Siarki Tarnobrzeg z Garbarnią Kraków. Wynik 3:2 jest sprawiedliwy. Siarka w drugiej połowie zagrała o wiele lepiej, jakby się przebudziła. Wejście Agudo było kluczowe dla Siarkowców i między innymi dlatego wygrali. Garbarnia grała niemrawo, nie stwarzała wielu sytuacji, więc do Krakowa wracają bez punktów. Zapraszamy na kolejne relacje. (17:54:33)