Garbarnia – Olimpia E. 1:2 (koniec) | Jastrzębie – Lech II P. 0:1 (koniec) | Siarka T. – Stomil 0:1 (koniec)
Zagłębie II – Motor 0:2 (koniec) | Wisła Pu. – Znicz 1:2 (koniec)
Garbarnia Kraków
1:2 (0:1)
Olimpia Elbląg
Sobota 22.10.2022, 13:00 • Stadion Garbarni, Kraków • 2. Liga • 16. kolejka

Olimpia Elbląg z kompletem punktów wywalczonym w Krakowie. (14:56:14)

90+5

90
    Doliczone pięć minut do podstawowego czasu.

87
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg:
    z boiska schodzi Stasiak, na boisku pojawia się Łabecki.

85
    Ostatnie minuty spotkania wyjaśnią, czy gospodarzy stać na ponowne doprowadzenie do remisu. Trener Olimpii Elbląg ma w zanadrzu możliwość przeprowadzenia jeszcze trzech zmian w jednym okienku.

80
    Pozostało zaledwie 10 minut podstawowego czasu do zakończenia spotkania.

78
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków:
    z boiska schodzi K. Dziedzic, na boisku pojawia się Handzlik.

78
    z boiska schodzi Stefaniak, na boisku pojawia się Filipczyk.

77
    I gospodarze ponownie muszą gonić przeciwnika.

75
    Gol dla Olimpii!
    Strzelcem bramki ARON STASIAK.

Olimpia ponownie na prowadzeniu. Goście nie zdeprymowali się straconym golem i prawie natychmiast na niego odpowiedzieli. Aron Stasiak odzyskał zaliczkę dla elblążan!

73
    Po wyrównaniu Garbarnia Kraków nadal na połowie przeciwnika.

71
    Gol dla Garbarnii!
    Strzelcem bramki ADAM ŻAK.

Powalczyli ambitnie gospodarze o doprowadzenie do remisu. Po uderzeniu Adama Żaka piłkarze Garbarni Kraków mogli cieszyć się z dogonienia przeciwnika. Pozostało jeszcze kilkanaście minut spotkania!