Hutnik – Śląsk II 2:0 (koniec) | Radunia – Pogoń Sdl. 2:1 (koniec) | Kotwica – KKS 0:0 (koniec)
Radunia Stężyca
2:1 (2:0)
Pogoń Siedlce
Niedziela 23.10.2022, 14:002. Liga • 16. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (15:56:04)

Posiadanie piłki: 46% : 54%.
    Strzały na bramkę: 4:2.
    Strzały niecelne: 3:0.
    Rzuty rożne: 4:4.
    Spalone: 0:3.
    Faule: 24:16.

Radunia Stężyca zwyciężyła 2:1 z Pogonią Siedlce. Najważniejsze ataki podopiecznych Sebastiana Letniowskiego były w końcówce pierwszej połowy meczu. Wojciech Łuczak strzelił pierwszego gola sam, a następnie asystował z rzutu wolnego przy trafieniu Jonatana Strausa. Pogoń była odważniejsza w drugiej połowie, ale było ją stać na tylko jednego gola Damiana Nowaka. Już w doliczonym czasie świetnie interweniowali obaj bramkarze i nie pozwolili na zmianę wyniku.

90+4

90+4
    Rewelacyjne interwencje bramkarzy w doliczonym czasie. Piękna parada Kacpra Tułowieckiego po kolejnym uderzeniu Damiana Nowaka!

90+2
    Uderzenie Jakuba Letniowskiego zostało zablokowane przez bramkarza Pogoni Siedlce i dzięki jego interwencji wynik pozostaje jeszcze na styku.

90
    Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

90
    Zmiana w drużynie Radunia Stężyca:
    z boiska schodzi Łuczak, na boisku pojawia się Sauczek.

88
    Ostatnie ataki w tym spotkaniu.

86
    Wstrzelenie Damiana Szuprytowskiego z rzutu wolnego zostało powstrzymane przez Kacpra Tułowieckiego.

85
    Maciej Orłowski napomniany żółtą kartką za przewinienie w bocznym sektorze boiska.

84
    z boiska schodzi Jakubik, na boisku pojawia się Rajski.

82
    Janusz Surdykowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

81
    Pogoń Siedlce szuka wyrównania i dzieje się coraz więcej ciekawego wewnątrz pola karnego stężyckiego zespołu.

79
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce:
    z boiska schodzi Fiedosewicz, na boisku pojawia się Kołoczek.

79
    Damian Szuprytowski napomniany żółtą kartką za odłożone w czasie przewinienie.

78
    Wojciech Jakubik napomniany żółtą kartką za nieprzepisowe zagranie w kole środkowym.

77
    Gol dla Pogoni Siedlce!
    Strzelcem bramki DAMIAN NOWAK.

Elegancka akcja bramkowa przeprowadzona przez zawodników Pogoni Siedlce i mają oni jeszcze szansę na zapunktowanie. Piłka powędrowała od Nikodema Fiedosewicza, przez Macieja Wichtowskiego, do ustawionego pod bramką Damiana Nowaka!

75
    z boiska schodzi Sobków, na boisku pojawia się Surdykowski.

74
    z boiska schodzi Stępień, na boisku pojawia się Nowicki.

74
    Michał Rutkowski kolejnym zawodnikiem napomnianym żółtym kartonikiem.

74
    Przechwycone przez zawodników Raduni Stężyca podanie prostopadłe Nikodema Fiedosewicza.

72
    Coraz bliżej są gospodarze zakończenia meczu z kompletem punktów na koncie.

69
    Dmytro Baszłaj napomniany żółtą kartką za nieprzepisowe zagranie.

67
    z boiska schodzi Bujalski, na boisku pojawia się Marcinho.

66
    Rewelacyjna interwencja Kacpra Tułowieckiego w sytuacji sam na sam z Cezarym Bujalskim. Wydawało się, że napastnik Pogoni Siedlce ma wystarczająco dużo czasu na spokojne zakończenie ataku!

64
    Eryk Sobków nie opanował piłki na połowie przeciwnika i tym samym powróciła ona w posiadanie zawodników Pogoni Siedlce.

62
    Nieudane wykonanie rzutu wolnego przez Pogoń Siedlce. Wrzutka w kierunku Michała Rutkowskiego została poskromiona przez obrońców w żółtych strojach.

60
    Minęła godzina rywalizacji na stężyckim stadionie.

59
    Uderzenie Wojciecha Łuczaka, zza pola karnego, zostało z drobnymi problemami poskromione przez Macieja Kikolskiego.

58
    Po przewinieniu w polu karnym gospodarzy wznowienie od bramki zostało przyznane Kacprowi Tułowieckiemu.

55
    Bramkarz Pogoni Siedlce poradził sobie podręcznikowo z uderzeniem Eryka Sobkówa zza linii pola karnego.

53
    Przerwa w grze jest spowodowana urazem jednego z zawodników zespołu z województwa mazowieckiego.

50
    Michał Rutkowski nie pokonał Kacpra Tułowieckiego swoim uderzeniem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Damiana Szuprytowskiego!

49
    Poradzili sobie siedlczanie z rozegraniem rzutu wolnego przez przeciwników.

47
    Nie przebili się przez centrum boiska grający w żółtych strojach piłkarze Raduni Stężyca. Pogoń Siedlce starała się przeprowadzić kontratak, ale zakończył się on niecelnym podaniem zmiennika Damiana Szuprytowskiego.

46
    z boiska schodzi Włodyka, na boisku pojawia się Szuprytowski.

46
    z boiska schodzi Miś, na boisku pojawia się Wichtowski.

46
    z boiska schodzi Górski, na boisku pojawia się Zynek.

46
    Niebawem wznowienie meczu

Pozostało oczekiwać na wznowienie rywalizacji po powrocie zawodników z szatni.

Radunia Stężyca na odpowiedniej drodze do odniesienia zwycięstwa. 2:0 po pierwszej połowie rywalizacji z Pogonią Siedlce. Gospodarze zawdzięczają prowadzenie uderzeniom Wojciecha Łuczaka oraz Jonatana Strausa.

45+1

45+1
    Gol dla Radunii!
    Strzelcem bramki JONATAN STRAUS.

Radunia podwoiła prowadzenie w czasie doliczonym do pierwszej połowy spotkania. Jonatan Straus dostawił głowę do wrzutki Wojciecha Łuczaka z rzutu wolnego. Niepotrzebne przewinienie Tomasza Lewandowskiego miało poważne konsekwencje dla Pogoni Siedlce!

45+1
    Tomasz Lewandowski napomniany żółtą kartką za przewinienie blisko linii własnego pola karnego.

45
    Doliczony czas.

44
    Gra przerwana przez Szymona Lizaka po przewinieniu na Radosławie Stępniu.

42
    Ostatnie szanse Pogoni Siedlce na zlikwidowanie prowadzenia przeciwnika jeszcze przed zejściem na przerwę do szatni.

40
    Pozostało pięć minut podstawowego czasu do zakończenia pierwszej połowy spotkania.

39
    Marcel Górski napomniany żółtą kartką za serię przewinień wyliczona skrupulatnie przez Szymona Lizaka.

37
    Radunia Stężyca nie pozwala na szybką reakcję przeciwnikom i na zbliżanie się z piłką pod bramkę Kacpra Tułowieckiego.

35
    W ostatnim momencie gospodarze nie pozwolili na oddanie uderzenia dryblującemu w polu karnym Kamilowi Włodyce.

33
    Pogoń Siedlce musi szukać sposobu na doprowadzenie do remisu jeszcze w pierwszej połowie spotkania.

32
    Nie trzeba było czekać długo na szansę na doprowadzenie do remisu, ale uderzenie Damiana Nowaka zostało zablokowane w ostatnim momencie przez defensorów Raduni Stężyca.

30
    Dwa kwadranse meczu za drużynami.

29
    Strzelcem bramki WOJCIECH ŁUCZAK.

Radunia Stężyca na prowadzeniu po niespełna dwóch kwadransach spotkania. Ciekawa akcja kombinacyjna zaprezentowana przez gospodarzy. Wojciech Łuczak na zakończenie oddał płaskie uderzenie po dogrania Eryka Sobkówa!

27
    Ponownie gra została przerwana przez sędziów, ale tym razem z powodu spalonego.

26
    Tym razem dośrodkowanie z rzutu wolnego Nikodema Fiedosewicza, ale żadnemu z zawodników Pogoni Siedlce nie udało się oddać uderzenia na bramkę Kacpra Tułowieckiego.

25
    Faul atakującego zawodnika gospodarzy i Pogoń Siedlce wznowi rywalizację od rzutu wolnego na własnej połowie boiska.

24
    Radunia Stężyca ma możliwość zaskoczenia zawodników defensywnych przeciwnika rozegraniem rzutu rożnego.

20
    Wznowienie od bramki zostało przyznane Kacprowi Tułowieckiemu z Raduni Steżyca.

17
    Wznowienie wrzutem z autu zostało przyznane gospodarzom.

15
    Wznowienie wrzutem z autu zostało przyznane zawodnikom Raduni Stężyca.

12
    Podanie crossowe na lewą stronę boiska i Radunia Stężyca próbowała kontynuować natarcie właśnie z wykorzystaniem skrzydłowego.

8
    Pogoń Siedlce jest coraz odważniejsza na stadionie przeciwnika i stara się zaatakować z wykorzystaniem dobrze dysponowanego napastnika Damiana Nowaka.

5
    Pora na pierwsze ataki w meczu, którego rozpoczęcie nastąpiło punktualnie. Radunia Stężyca w rozegraniu pozycyjnym i szuka dla siebie miejsca na przeprowadzenie skutecznego ataku.

1

Radunia Stężyca: Tułowiecki – Orłowski, Dejewski, Straus, Baszłaj, Letniowski, Jakubik, Stępień, Górski, Łuczak, Sobków.
    Rezerwowi: Czajkowski – Kosznik, Sauczek, Zynek, Nowicki, Potrac, Rajski, Surdykowski.
    Trener: Sebastian Letniowski

Pogoń Siedlce: Kikolski – Misiak, Lewandowski, Rutkowski, Fiedosewicz, Wicenciak, Włodyka, Sinior, Miś, Nowak, Bujalski.
    Rezerwowi: Kowynia – Piotrowski, Szuprytowski, Wichtowski, Marcinho, Dzięcioł, Kołoczek.
    Trener: Damian Guzek

Sędzia: Szymon Lizak (Poznań).

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.

Gole: 29. Łuczak, 45+1. Straus – 77. Nowak

Kartki:   39. Górski (STZ), 69. Baszłaj (STZ), 78. Jakubik (STZ), 82. Surdykowski (STZ), 85. Orłowski (STZ) – 45+1. Lewandowski (SDL), 74. Rutkowski (SDL), 79. Szuprytowski (SDL)

Posiadanie piłki: 46 % : 54 %.
    Strzały celne: 4:2. Strzały niecelne: 3:0. Rzuty rożne: 4:4. Spalone: 0:3. Foule: 24:16.
    Radunia Stężyca: Tułowiecki – Orłowski, Dejewski, Straus, Baszłaj, Letniowski, Jakubik (84. Rajski), Stępień (74. Nowicki), Górski (46. Zynek), Łuczak (90. Sauczek), Sobków (75. Surdykowski).

Zmiany: Czajkowski – Kosznik, Sauczek, Zynek, Nowicki, Potrac, Rajski, Surdykowski.

Pogoń Siedlce: Kikolski – Misiak, Lewandowski, Rutkowski, Fiedosewicz (79. Kołoczek), Wicenciak, Włodyka (46. Szuprytowski), Sinior, Miś (46. Wichtowski), Nowak, Bujalski (66. Marcinho).

Zmiany: Kowynia – Piotrowski, Szuprytowski, Wichtowski, Marcinho, Dzięcioł, Kołoczek.

Sędziowie: Szymon Lizak (Poznań)