Radunia – Znicz 0:1 (koniec) | Zagłębie II – Stomil 0:4 (koniec) | Polonia W. – Pogoń Sdl. 0:1 (koniec)
Zagłębie II Lubin
0:4 (0:1)
Stomil Olsztyn
Niedziela 13.11.2022, 14:002. Liga • 19. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (15:51:10)

Posiadanie piłki: 54% : 46%.
    Strzały na bramkę: 5:8.
    Strzały niecelne: 8:3.
    Rzuty rożne: 8:6.
    Spalone: 2:4.
    Faule: 19:16.

Stomil Olsztyn potwierdził wysoką formę i odniósł efektowne zwycięstwo 4:0 z rezerwami Zagłębia Lubin.

90+2

90
    Doliczony czas.

88
    Gol dla Stomilu!
    Strzelcem bramki BARTOSZ FLOREK.

Piłka raz jeszcze w bramce Zagłębia II Lubin i po uderzeniu Bartosza Florka wynik zrobił się bardzo efektowny 4:0!

85
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn:
    z boiska schodzi Shibata, na boisku pojawia się Borkowski.

83
    Zmiana w drużynie Zagłębie II Lubin:
    z boiska schodzi Sobczak, na boisku pojawia się Terlecki.

82
    Jakub Rogalski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

81
    z boiska schodzi Kurbiel, na boisku pojawia się Kalisz.

81
    z boiska schodzi Krawczun, na boisku pojawia się Florek.

78
    Strzelcem bramki SHUN SHIBATA.

78
    z boiska schodzi Kolan, na boisku pojawia się Szafranek.

77
    Przygotowana jest kolejna zmiana w Zagłębiu II Lubin.

75
    Pozostał kwadrans podstawowego czasu w drugiej połowie meczu.

74
    Konkretna zrobiła się przewaga przyjezdnych.

72
    Strzelcem bramki MACIEJ SPYCHAŁA.

Stomil przetrwał trudniejszy dla niego fragment spotkania i odpowiedział na ataki Miedziowych uderzeniem na 2:0 Macieja Spychały.

70
    Celne uderzenie wyglądało niebezpiecznie, ale poradził sobie z nim Jakub Mądrzyk.

67
    z boiska schodzi Werick, na boisku pojawia się Szypulski.

67
    z boiska schodzi Wójcik, na boisku pojawia się Karlikowski.

66
    Pierwsze zmiany personalne zostały przeprowadzone przez szkoleniowca przegrywającego zespołu.

64
    Miedziowi od rzutu wolnego w centrum boiska, a ich przeciwnicy są skoncentrowani na pozycjach w defensywie.

61
    z boiska schodzi Kocaba, na boisku pojawia się Kizyma.

61
    z boiska schodzi Adamski, na boisku pojawia się Chmarek.

60
    Godzina spotkania za drugoligowcami.

58
    Sporo przerw w grze i nie pomaga to gospodarzom rozpędzić się w celu poszukania wyrównującego trafienia.

57
    Uciekła piłka poza boisko zawodnikom z Warmii i wznowienie z linii bocznej boiska Zagłębia II Lubin.

55
    Kolejnym stałym fragmentem jest rzut rożny.

53
    Wznowienie od rzutu wolnego zostało przyznane Stomilowi Olsztyn po przewinieniu jednego z lubinian.

50
    Bezbramkowo we fragmencie rywalizacji bezpośrednio po przerwie.

49
    Wymiana podań na prawej stronie boiska zakończyła się dośrodkowaniem. Powstrzymanie długo szybującej i głęboko zagranej piłki nie stanowiło problemu dla skoncentrowanego bramkarza.

47
    Po przerwie Zagłębie II Lubin postara się o odrobienie strat poniesionych w pierwszej połowie.

46

Pozostało oczekiwać na wznowienie meczu.
    Stomil na prowadzeniu 1:0

Pierwsza połowa zakończona i Stomil Olstyn będzie bronić prowadzenia po zmianie stron. Podopieczni Szymona Grabowskiego zdobyli zaliczkę 1:0 uderzeniem Huberta Krawczuna.

45+2

45+2
    Strzelcem bramki HUBERT KRAWCZUN.

Stomil powalczył do ostatniego momentu w pierwszej połowie meczu. Drużyna z Warmii zdążyła zdobyć prowadzenie w czasie doliczonym. Świetnie przeprowadzony kontratak został zakończony uderzeniem bramkostrzelnego Huberta Krawczuna!

45

42
    Filip Kocaba kolejnym zawodnikiem napomnianym żółtym kartonikiem.

40
    Pozostało pięć minut podstawowego czasu w pierwszej połowie meczu.

38
    Filip Wójcik napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

37
    Po przewinieniu jednego z przyjezdnych, sędzia Rafał Rokosz przyznał wznowienie od rzutu wolnego Zagłębiu II Lubin.

35
    Wznowienie od bramki zostało przyznane Jakubowi Mądrzykowi po nieudanej akcji zawodników Zagłębia II Lubin.

30
    Po dwóch kwadransach starcia w Lubinie pozostaje bezbramkowo. Na razie ani gospodarzy, ani gości nie było stać na przeprowadzenie skutecznego ataku.

27
    Kamil Sobczak napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

15
    Pierwszy kwadrans spotkania w województwie dolnośląskim za zespołami.

10
    Zagłębie II Lubin starało się przedostać w pole karne przeciwnika atakiem z wykorzystaniem lewego skrzydła. Ustawieni na dobrych pozycjach byli broniący gracze z Warmii.

5
    Pora na pierwsze ataki obu zespołów w niedzielne popołudnie.

1

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Zagłębia II Lubin ze Stomilem Olsztyn. Rywalizacja rozpocznie się w niedzielę o godzinie 14. Spotkanie będzie sędziować Rafał Rokosz.
    Przygotowania Stomilu Olsztyn

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.

Gole: 45+2. Krawczun, 72. Spychała, 78. Shibata, 88. Florek

Kartki:   27. Sobczak (LB2), 42. Kocaba (LB2), 82. Rogalski (LB2) – 38. Wójcik (OLS)

Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
    Strzały celne: 5:8. Strzały niecelne: 8:3. Rzuty rożne: 8:6. Spalone: 2:4. Foule: 19:16.
    Zagłębie II Lubin: Bieszczad – Kłudka, Kolan (78. Szafranek), Rogalski, Sobczak (83. Terlecki), Posmyk, Pakulski, Kocaba (61. Kizyma), Woźniak, Adamski (61. Chmarek), Kobusiński.

Zmiany: Matys – Bogacz, Kizyma, Terlecki, Chmarek, Szafranek.

Trener: Jarosław Krzyżanowski

Stomil Olsztyn: Mądrzyk – Waleńcik, Szabaciuk, Tecław, Wójcik (67. Karlikowski), Krawczun (81. Florek), Żwir, Spychała, Shibata (85. Borkowski), Werick (67. Szypulski), Kurbiel (81. Kalisz).

Zmiany: Syldatk – Kuban, Kośmicki, Szypulski, Jarzynka, Borkowski, Karlikowski, Kalisz, Florek.

Trener: Szymon Grabowski

Sędziowie: Rafał Rokosz (Katowice)