Cracovia – Stal M. | 2:1 (koniec) | | | Widzew – Śląsk | 1:0 (koniec) |
GKS T. – Termalica | 0:1 (koniec) | | | Puszcza – Ruch | 0:1 (koniec) |
Sassuolo – Napoli | 0:2 (koniec) |
Girona – Almeria | 6:2 (koniec) |
Augsburg – Hoffenheim | 1:0 (koniec) |
Auxerre – Lyon | 2:1 (koniec) |
Spartak T. – Rużomberok | 0:2 (koniec) |
finał
Puszcza Niepołomice
0:1
(0:0)
Ruch Chorzów
90+2
|
Jakub Serafin napomniany żółtą kartką za przewinienie taktyczne.
|
|
27
|
Przemysław Szur kolejnym zawodnikiem Ruchu Chorzów z żółtym kartonikiem na koncie.
|
|
24
|
Jan Sedlak napomniany żółtą kartką za przewinieniu na Wojciechu Hajdzie.
|
|
21
|
Maciej Sadlok napomniany żółtą kartką za przewinienie na bramkarzu Puszczy Niepołomice.
|
Gole:
90+5. Janoszka
Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
Strzały celne: 4:4. Strzały niecelne: 4:2. Rzuty rożne: 7:6. Spalone: 0:0. Foule: 21:21.
Sędziowie: Wojciech Myć (Lublin)
Widownia:
Kartki: 90+2. Serafin (PSZ) – 21. Sadlok (RUC), 24. Sedlak (RUC), 27. Szur (RUC)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
Strzały celne: 4:4. Strzały niecelne: 4:2. Rzuty rożne: 7:6. Spalone: 0:0. Foule: 21:21.
Puszcza Niepołomice:
Wróblewski – Mroziński, Jakuba, Sołowiej, Koj, Pięczek (90. Stec), Serafin, Thiago, Thiakane (78. Stępień), Hajda (89. Wojcinowicz), Siemaszko (89. Boguski).
Zmiany: Komar – Wojcinowicz, Stępień, Boguski, Stec, Gil, Kramarz, Frelek, Wójcik.
Trener: Tomasz Tułacz
Ruch Chorzów: Bielecki – Kasolik, Szur, Sadlok, Wójtowicz (88. Baranowski), Sedlak, Sikora, Moneta (76. Stasiński), Swędrowski (89. Foszmańczyk), Pląskowski (82. Janoszka), Feliks (76. Maj).
Zmiany: Osobiński – Baranowski, Michalski, Piątek, Foszmańczyk, Skwierczyński, Maj, Janoszka, Stasiński.
Trener: Jarosław Skrobacz
Zmiany: Komar – Wojcinowicz, Stępień, Boguski, Stec, Gil, Kramarz, Frelek, Wójcik.
Trener: Tomasz Tułacz
Ruch Chorzów: Bielecki – Kasolik, Szur, Sadlok, Wójtowicz (88. Baranowski), Sedlak, Sikora, Moneta (76. Stasiński), Swędrowski (89. Foszmańczyk), Pląskowski (82. Janoszka), Feliks (76. Maj).
Zmiany: Osobiński – Baranowski, Michalski, Piątek, Foszmańczyk, Skwierczyński, Maj, Janoszka, Stasiński.
Trener: Jarosław Skrobacz
Sędziowie: Wojciech Myć (Lublin)
Widownia:
Sebastian