Śląsk – Stal M. | 1:1 (koniec) | | | Jagiellonia – Zagłębie L. | 2:2 (koniec) | | | Pogoń – Korona | 0:0 (koniec) |
Raków – Cracovia | 4:1 (koniec) |
Górnik Ł. – Chojniczanka | 0:0 (koniec) | | | Puszcza – Podbeskidzie | 1:1 (koniec) | | | GKS K. – Resovia | 0:1 (koniec) |
Polkowice – Stomil | 0:0 (koniec) | | | KKS – Jastrzębie | 2:0 (koniec) | | | Olimpia E. – Śląsk II | 2:1 (koniec) |
Garbarnia – Znicz | 2:3 (koniec) | | | Radunia – Siarka T. | 4:0 (koniec) | | | Kotwica – Hutnik | 0:0 (koniec) |
Motor – Pogoń Sdl. | 4:1 (koniec) |
Aston Villa – Bournemouth | 3:0 (koniec) | | | Brentford – Leicester | 1:1 (koniec) | | | Southampton – Tottenham | 3:3 (koniec) |
Wolves – Leeds | 2:4 (koniec) | | | Chelsea – Everton | 2:2 (koniec) |
Man City – Burnley | 6:0 (koniec) |
Monza – Cremonese | 1:1 (koniec) | | | Salernitana – Bologna | 2:2 (koniec) | | | Udinese – AC Milan | 3:1 (koniec) |
Almeria – Cadiz | 1:1 (koniec) | | | Rayo Vallecano – Girona | 2:2 (koniec) | | | RCD Espanyol – Celta Vigo | 1:3 (koniec) |
Atletico – Valencia | 3:0 (koniec) |
Augsburg – Schalke 04 | 1:1 (koniec) | | | VfL Bochum – RB Lipsk | 1:0 (koniec) | | | Hoffenheim – Hertha | 3:1 (koniec) |
Stuttgart – Wolfsburg | 0:1 (koniec) | | | Borussia D. – FC Koln | 6:1 (koniec) |
Toulouse – Lille | 0:2 (koniec) | | | Lens – Angers | 3:0 (koniec) |
Dynamo C.B. – Banik | 2:1 (koniec) | | | Hradec Kralove – Sparta | 0:2 (koniec) | | | Ołomuniec – Mlada | 2:0 (koniec) |
Slovan – Slavia | 2:2 (koniec) |
finał
Kotwica Kołobrzeg
0:0
(0:0)
Hutnik Kraków
90+3
|
Adam Wilk napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.
|
|
81
|
Piotr Witasik napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.
|
|
68
|
Patryk Kieliś napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.
|
|
61
|
Damian Kostkowski pierwszym zawodnikiem napomnianym żółtą kartką.
|
Gole:
Sędziowie: Filip Kaliszewski (Gdańsk)
Widownia:
Kartki: 61. Kostkowski (KTW), 81. Witasik (KTW) – 68. Kieliś (HUT), 90+3. Wilk (HUT)
Spudłowany karny!:
Kotwica Kołobrzeg:
Neugebauer – Witasik, Kostkowski, Murawski, Kozajda (82. Kosakiewicz), Cywiński, Soljić, Łysiak (71. Nojszewski), Sierpina (82. Szarpak), Bielka (71. Wolsztyński), Goncerz.
Zmiany: Pogorzelec – Skrzyniak, Kosakiewicz, Frączczak, Szarpak, Nojszewski, Bartoś, Kaczmarek, Wolsztyński.
Trener: Marcin Płuska
Hutnik Kraków: Wilk – Kubowicz, Świątek, Zawadzki, Lelek, Drąg, Kieliś, Urban (82. Marcinkowski), Wenger, Głogowski, Wróbel.
Zmiany: Leszczyński – Nowakowski, Serafin, Chmiel, Marcinkowski, Andrzejewski, Karpiński.
Trener: Bartłomiej Bobla
Zmiany: Pogorzelec – Skrzyniak, Kosakiewicz, Frączczak, Szarpak, Nojszewski, Bartoś, Kaczmarek, Wolsztyński.
Trener: Marcin Płuska
Hutnik Kraków: Wilk – Kubowicz, Świątek, Zawadzki, Lelek, Drąg, Kieliś, Urban (82. Marcinkowski), Wenger, Głogowski, Wróbel.
Zmiany: Leszczyński – Nowakowski, Serafin, Chmiel, Marcinkowski, Andrzejewski, Karpiński.
Trener: Bartłomiej Bobla
Sędziowie: Filip Kaliszewski (Gdańsk)
Widownia:
Sebastian