Śląsk – Piast 0:1 (koniec) | Górnik Z. – Korona 1:1 (koniec)
Górnik Zabrze
1:1 (0:1)
Korona Kielce
Czwartek 06.04.2023, 20:30 • Stadion im. Ernesta Pohla, Zabrze • PKO Ekstraklasa • 27. kolejka
    Dziękujemy za śledzenie relacji live. Dobranoc!

Remis, z którego nie może być zadowolona żadna ze stron. Korona przez długi czas była na prowadzeniu i w drugiej odsłonie dała sobie wyrwać zwycięstwo. Górnik z kolei przez dłuższy czas atakował, jednak brakowało po stronie "Trójkolorowych" konkretów. (22:26:48)

90+4

90+3
    Ostatnia szansa dla Górnika! Rzut wolny dla gospodarzy na linii środkowej boiska.

90+1
    Żółta kartka dla Damiana Rasaka za pretensje w kierunku arbitra.

90+1
    Żółta kartka dla zespołu Górnik Zabrze (Damian Rasak).

90
    Tomasz Kwiatkowski zdecydował się doliczyć trzy minuty do podstawowego czasu gry.

90
    Druga żółta a potem czerwona kartka dla zespołu Korona Kielce (Nono).

90
    Zabawił się na połowie rywala Olkowski i został sfaulowany przez Nono.

88
    Zmiana w drużynie Korona Kielce:
    z boiska schodzi Kyryło Petrow, na boisku pojawia się Bartosz Kwiecień.

87
    z boiska schodzi Jewgienij Szykawka, na boisku pojawia się Kacper Kostorz.

87
    Okazja na kontrę dla kielczan, jednak szybko osaczony przez rywali został Szykawka.

86
    Czwarta żółta kartka w tym sezonie dla Nono, którego zabraknie w następnym meczu.