Siarka T. – Polonia W. 1:3 (koniec) | Śląsk II – KKS 2:0 (koniec) | Hutnik – Garbarnia 1:0 (koniec)
Znicz – Motor 1:2 (koniec) | Wisła Pu. – Olimpia E. 1:0 (koniec) | Lech II P. – Polkowice 2:2 (koniec)
Stomil – Pogoń Sdl. 4:0 (koniec) | Radunia – Zagłębie II 1:1 (koniec)
Stomil Olsztyn
4:0 (3:0)
Pogoń Siedlce
Sobota 08.04.2023, 15:00 • Stadion OSiR, Olsztyn • 2. Liga • 26. kolejka

89
    Jeszcze fauluje Michał Rutkowski jednego z olsztynian na swojej połowie i defensor siedleckiej Pogoni ukarany żółtym kartonikiem. Rzut wolny egzekwują gospodarze.

76
    Jeszcze żółty kartonik na koncie stopera Pogoni Siedlce Tomasza Lewandowskiego za niepotrzebną dyskusję z toruńskim arbitrem Konradem Aluszykiem.

73
    Żółty kartonik ogląda Igor Kośmicki, który pod własnym polem karnym dopuszcza się ostrego przewinienia na przeciwniku. Stały fragment gry w postaci rzutu wolnego dla gości.

51
    Jeszcze jest żółta kartka, którą po chwili zastanowienia wyciąga na oczach Tomasza Mamisa arbiter główny tego starcia Konrad Aluszyk z Torunia.

45
    Kapitan siedleckiej Pogoni przesadził z agresją w tym starciu z rywalem i Maciej Wichtowski ukarany żółtym kartonikiem. Będzie rzut wolny dla gospodarzy.

41
    Bartosz Waleńcik z linii defensywnej Stomilu Olsztyn ukarany jako pierwszy w tym spotkaniu z ekipy gospodarzy żółtą kartką za zbyt agresywne wejście w nogi rywala na połowie boiska. Nie do końca zgadza się z decyzją arbitra Aluszyka obrońca drużyny olsztyńskiej

13
    Żółtą kartką za faul na rywalu we własnym polu karnym bez piłki ukarany jeszcze defensor siedleckiej Pogoni Maciej Kołoczek.