Odra O. – Chrobry 1:0 (koniec)
Odra Opole
1:0 (0:0)
Chrobry Głogów
Poniedziałek 01.05.2023, 18:00 • Stadion Miejski, Opole • Fortuna 1 Liga • 29. kolejka
    Koniec spotkania w Opolu! Bardzo ważne trzy punkty zdobywa dzisiaj Odra, która tym samym znika ze strefy spadkowej kosztem Skry Częstochowa. Dziękujemy za uwagę.

90+9
    Koniec meczu. (20:00:35)

90+9
    Świetne prostopadłe podanie Makuszeskiego do obiegającego go Czaplińskiego. Ten dograł do środka, a z kilku metrów nie trafił w piłkę Bednarski.

90+8
    Ucierpiał w starciu z rywalem. Przerwa w grze.

90+7
    Do strzału zza pola karnego dopadł Mikinić. Była to jednak mocno niecelna próba.

90+6
    Rzut rożny dla Odry.

90+5
    Mijają kolejne minuty gry. Wynik nie ulega zmianie.

90+3
    Ruszyli do ataku głogowianie. Goście próbują wstrzelać piłkę raz z jednej, raz z drugiej strony. Udało im się wywalczyć rzut rożny.

Po zamieszaniu w polu karnym do uderzenia dopadł Stebleki i huknął z woleja nad poprzeczką.

90+1
    Wpadł z lewego skrzydła w pole karne Czapliński i uderzył piłkę nad poprzeczką.

90
    Uderzenie z dystansu Jakuba Górskiego bez trudu łapie Haluch. Arbiter dolicza zaś aż osiem minut do końca tego spotkania.

88
    Najwyżej w polu karnym wyskoczył Mandrysz i posłał piłkę nad poprzeczką.

87
    Dwukrotnie przełożył sobie piłkę w polu karnym rywala Steblecki, aż w końcu oddał strzał w boczną siatkę. Po drodze odbił to uderzenie jeden z opolan.

84
    Pada w polu karnym Urbańczyk. Arbiter pozostał niewzruszony.

83
    Nieprzyjemne uderzenie z dystansu Mikinica. Na posterunku był jednak Węglarz.

82
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów:
    z boiska schodzi Bogusz, na boisku pojawia się Sebastian Górski.

80
    Mijają kolejne minuty gry. Nie wygląda na to, aby goście rzucili się do huraganowych ataków.

77
    Gol dla Odry!

Centra z narożnika boiska nie zagroziła bramce głogowian. Piłka wylądowała jednak przed polem karnym, gdzie głową ponownie zgrał ją w szesnastkę Szrek. Nie zdołał sięgnąć piłki Kuzdra, a z kilku metrów w sytuacji sam na sam otwiera wynik spotkania MATEUSZ KAMIŃSKI!

77
    Dośrodkowanie w pole karne gości i od rzutu rożnego rozpoczną opolanie.

Adrian Somorowski

Gole: 77. M.Kamiński

Kartki:   19. W.Kamiński (ODO), 54. Bednarski (ODO) – 75. Jóźwiak (CHR1)

Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
    Strzały celne: 3:2. Strzały niecelne: 4:5. Rzuty rożne: 7:8. Spalone: 3:0. Foule: 10:14.
    Odra Opole: Haluch – Spychała, M.Kamiński, Pingot, Pikk (46' Szrek) – W.Kamiński, Niziołek (76' Urbańczyk) – Makuszewski, Czapliński, Nowak (76' Mikinić) – Bednarski

Zmiany: Kalinowski, Kędziora, Łabojko, Guzdek, Tkacz, Klimek

Trener: Adam Nocoń

Chrobry Głogów: Węglarz – Kuzdra, Zarówny, Michalec, Bogusz (82' S.Górski) – Mandrysz, Mucha – Ozimek (65' J.Górski), Kolenc, Machaj (52' Jóźwiak) – Steblecki

Zmiany: Dybowski, Ilków-Gołąb. Sewerzyński. Praznovsky, Hanc, Bilonoh

Trener: Marek Gołębiewski

Sędziowie: Sebastian Krasny (Kraków) – Marcin Ciepły, Jarosław Mikołajewski