Zagłębie II – Garbarnia 1:0 (koniec) | Jastrzębie – Polonia W. 1:2 (koniec) | Radunia – Polkowice 2:2 (koniec)
Siarka T. – Motor 0:2 (koniec) | Hutnik – KKS 0:1 (koniec) | Wisła Pu. – Pogoń Sdl. 1:2 (koniec)
Zagłębie II Lubin
1:0 (1:0)
Garbarnia Kraków
Sobota 06.05.2023, 12:00 • Stadion Zagłębia, Lubin • 2. Liga • 30. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:02:59)

Porażka Garbarni

Konfrontacja w Lubinie zakończyła się skromnym zwycięstwem 1:0 Zagłębia II. O pokonaniu Garbarni Kraków zdecydowało uderzenie Dawida Pakulskiego z rzutu karnego w pierwszej połowie.

90+6

90+4
    Kacper Bieszczad napomniany żółtą kartką za opóźnianie gry.

90+3
    Oliwier Sławiński napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

90+1
    Ostatnie piłki posłane w kierunku bramki Kacpra Bieszczada.

90
    Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

87
    W ostatnich minutach spotkania należy spodziewać zmasowanych ataków Garbarni Kraków, ponieważ porażka w ważnym meczu zagląda jej poważnie w oczy.

85
    Pozostało pięć minut podstawowego czasu do zakończenia spotkania.

84
    Wznowienie od bramki Kacpra Bieszczada i ponownie można spodziewać się próby ponaglania golkipera Zagłębia II Lubin przez zawodników Garbarni Kraków.

83
    Garbarnia Kraków od autu na wysokości koła środkowego boiska.

82
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków:
    z boiska schodzi Bartków, na boisku pojawia się Purcha.

80
    Nie ma miejsca na kalkulowanie, muszą ruszać do przodu krakowiacy.

78
    Zmiana w drużynie Zagłębie II Lubin:
    z boiska schodzi Pakulski, na boisku pojawia się Terlecki.

78
    Sędzia nisko zawiesił poprzeczkę zawodnikom i konsekwentnie napomina jednego za drugim kartonikiem.

77
    Dawid Pakulski kolejnym zawodnikiem napomnianym żółtą kartką.

Gole: 26. Pakulski (kar.)

Kartki:   62. Kocaba (LB2), 77. Pakulski (LB2), 90+3. Sławiński (LB2), 90+4. Bieszczad (LB2) – 9. Nakrosius (GRB), 21. Bartków (GRB), 56. Karbownik (GRB), 58. Tymosiak (GRB), 71. Mularczyk (GRB)

Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
    Strzały celne: 3:5. Strzały niecelne: 4:3. Rzuty rożne: 1:6. Spalone: 1:3. Foule: 25:21.
    Zagłębie II Lubin: Bieszczad – Orlikowski, Posmyk, Oko, Bogacz, Kizyma, Kruszelnicki (60. Sławiński), Kocaba, Dieng (69. Popielec), Pakulski (78. Terlecki), Kusztal.

Zmiany: Weirauch – Rogalski, Sochań, Karasiński, Terlecki, Popielec, Masiak, Sławiński, Szafranek.

Trener: Paweł Sochacki

Garbarnia Kraków: Dziekoński – Warczak, Polak, Bartków (82. Purcha), Słomka, Mularczyk, K. Dziedzic (67. Handzlik), Tymosiak, Nakrosius, Karbownik (66. Assinor), Żak.

Zmiany: Kozioł – Assinor, Purcha, Gądek, Nowak, Handzlik.

Trener: Maciej Musiał

Sędziowie: Paweł Horożaniecki (Żary)