Zagłębie II – Garbarnia 1:0 (koniec) | Jastrzębie – Polonia W. 1:2 (koniec) | Radunia – Polkowice 2:2 (koniec)
Siarka T. – Motor 0:2 (koniec) | Hutnik – KKS 0:1 (koniec) | Wisła Pu. – Pogoń Sdl. 1:2 (koniec)
Zagłębie II Lubin
1:0 (1:0)
Garbarnia Kraków
Sobota 06.05.2023, 12:00 • Stadion Zagłębia, Lubin • 2. Liga • 30. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:02:59)

Porażka Garbarni

Konfrontacja w Lubinie zakończyła się skromnym zwycięstwem 1:0 Zagłębia II. O pokonaniu Garbarni Kraków zdecydowało uderzenie Dawida Pakulskiego z rzutu karnego w pierwszej połowie.

90+6

90+4
    Kacper Bieszczad napomniany żółtą kartką za opóźnianie gry.

90+3
    Oliwier Sławiński napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

90+1
    Ostatnie piłki posłane w kierunku bramki Kacpra Bieszczada.

90
    Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

87
    W ostatnich minutach spotkania należy spodziewać zmasowanych ataków Garbarni Kraków, ponieważ porażka w ważnym meczu zagląda jej poważnie w oczy.

85
    Pozostało pięć minut podstawowego czasu do zakończenia spotkania.

84
    Wznowienie od bramki Kacpra Bieszczada i ponownie można spodziewać się próby ponaglania golkipera Zagłębia II Lubin przez zawodników Garbarni Kraków.

83
    Garbarnia Kraków od autu na wysokości koła środkowego boiska.

82
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków:
    z boiska schodzi Bartków, na boisku pojawia się Purcha.

80
    Nie ma miejsca na kalkulowanie, muszą ruszać do przodu krakowiacy.

78
    Zmiana w drużynie Zagłębie II Lubin:
    z boiska schodzi Pakulski, na boisku pojawia się Terlecki.

78
    Sędzia nisko zawiesił poprzeczkę zawodnikom i konsekwentnie napomina jednego za drugim kartonikiem.

77
    Dawid Pakulski kolejnym zawodnikiem napomnianym żółtą kartką.

77
    Nie spieszy się z ponownym wprowadzeniem piłki do gry Kacprowi Bieszczadowi.

75
    Mnożą się rzuty rożne, ale żaden z nich nie pozwolił krakowiakom na oddanie skutecznego uderzenia do bramki Kacpra Bieszczada.

73
    Lubinianie ponownie interweniowali z powodzeniem i nie pozwolili na oddanie strzału po dośrodkowaniu Adamowi Żakowi.

71
    Patryk Mularczyk napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

71
    Piłka została przegrana na połowę gospodarzy. Zabrakło tam miejsca do oddania uderzenia. Przyjezdni wymieniali podania na obrzeżach pola karnego, ale zabrakło im zdecydowania i nawet nie postraszyli bramkarza przeciwnika.

69
    z boiska schodzi Dieng, na boisku pojawia się Popielec.

68
    Nowe siły w zespole z Krakowa i czas pokaże, czy pozwolą na odwrócenie wyniku. Druga połowa praktycznie na półmetku, więc będzie coraz trudniej o zdobycie trzech punktów w Lubinie.

67
    z boiska schodzi K. Dziedzic, na boisku pojawia się Handzlik.

66
    z boiska schodzi Karbownik, na boisku pojawia się Assinor.

65
    Jaka będzie reakcja trenera Macieja Musiała z ławki Garbarni Kraków?

64
    Miedziowi próbują jak najdłużej utrzymywać się w posiadaniu piłki i w ten sposób przybliżać się do odniesienia cennego zwycięstwa.

62
    Zaostrzyła się konfrontacja w ostatnich minutach. Filip Kocaba napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

61
    Po niespełna godzinie meczu pierwsza zmiana personalna została zaproponowana przez szkoleniowca Pawła Sochackiego.

60
    z boiska schodzi Kruszelnicki, na boisku pojawia się Sławiński.

59
    Ostra gra sprowadza niebezpieczeństwo na zawodników Garbarni Kraków, ponieważ już czterech z nich musi zarządzać żółtym kartonikiem i uważać na drugie napomnienie.

58
    Tomasz Tymosiak napomniany żółtą kartką jako czwarty z zawodników Garbarni Kraków.

56
    Jakub Karbownik napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

55
    Na razie szkoleniowcy nie zdecydowali się na przeprowadzenie zmian w swoich jedenastkach.

54
    Obrona Miedziowych dostała poważne ostrzeżenie.

52
    Niebezpieczna akcja Garbarni Kraków została zakończona uderzeniem celnym, ale to za mało do zaskoczenia Kacpra Bieszczada w bramce Zagłębia II Lubin.

49
    Uciekła piłka po crossowym podaniu zawodnikom Garbarni Kraków i wznowienie od bramki zostało przyznane gospodarzom.

48
    Po przerwie Garbarnia Kraków szuka sposobu na doprowadzenie do remisu. Miała możliwość przygotowania lepszego planu na atakowanie w drugiej połowie.

46

Czekamy na wznowienie spotkania po przerwie.

Miedziowi potrafili objął prowadzenie w pierwszej połowie, a skutecznym egzekutorem rzutu karnego był Dawid Pakulski. Z kolei Garbarnia odbijała się od defensywy lubinian.

45+1

45
    Doliczona minuta.

44
    Miedziowi chcą przede wszystkim utrzymać prowadzenie do ostatniego gwizdka sędziego w pierwszej połowie.

42
    Sędzia Paweł Horożaniecki na krótko wstrzymał grę z powodu problemów zdrowotnych jednego z zawodników.

41
    Garbarnia Kraków od rzutu wolnego w centrum pola.

40
    Pozostało pięć minut podstawowego czasu do zakończenia pierwszej połowy spotkania.

38
    Od bramki Kacper Bieszczad i spokojnie tonuje on nastroje w swoim zespole.

36
    Coraz mniej czasu pozostaje na poprawienie wyniku obu jedenastkom.

34
    Na razie po jednym uderzeniu celnym po obu stronach boiska, a skuteczniejsze jest Zagłębie II Lubin.

33
    Zagłębie II Lubin skoncentrowało się na odpieraniu ataków rozdrażnionych podopiecznych Macieja Musiała.

31
    Pierwsza riposta Garbarni Kraków została poskromiona i podopieczni Pawła Sochackiego zabrali się za wznowienie gry od rzutu wolnego na własnej połowie boiska.

30
    Po dwóch kwadransach spotkania bliżej odniesienia zwycięstwa są gospodarze.

28
    Ekipa z Krakowa musi ruszać do przodu i poszukać sposobu na doprowadzenie do remisu.

26
    Gol dla Zagłębia!
    Strzelcem bramki z rzutu karnego DAWID PAKULSKI.

W drugim kwadransie meczu jest pierwsze uderzenie do bramki. Zagłębie II Lubin na prowadzeniu. Jedenastka zakończyła się strzałem Dawida Pakulskiego. Garbarnia Kraków w coraz większych tarapatach.

25
    Ogromna szansa na gola dla Zagłębia II Lubin. Będzie rzut karny.

25
    Garbarnia próbowała przedostać się przez centrum boiska, jednak została powstrzymana w bezpiecznej dla Miedziowych odległości od bramki Kacpra Bieszczada.

22
    Krótka przerwa po przewinieniu popełnionym przez Mateusza Bartkówa i wznowienie od rzutu wolnego będzie należeć do Miedziowych.

21
    Mateusz Bartków napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

20
    Wymiana podań zawodników z Krakowa na prawej stronie boiska.

19
    Wymiana podań i poszukiwanie miejsca do sprawdzenia niebezpiecznym uderzeniem Kacpra Bieszczada.

17
    Na razie jedno przewinienie zostało wycenione przez sędziego na napomnienie żółtym kartonikiem.

16
    Nieudane rozegranie przyjezdnych i gra zostanie wznowiona od bramkarza.

15
    Bezbramkowy kwadrans spotkania. Na razie nieskuteczne ataki Zagłębia II Lubin oraz Garbarni Kraków.

14
    Tym razem za ponowne wprowadzenie piłki do gry z autu odpowiedzialni byli piłkarze z Lubina.

12
    Spokojniejsza wymiana podań zaproponowana przez mocno zagrożonych spadkiem zawodników KGHM Zagłębia Lubin.

10
    Nieudana próba przedostania się skrzydłem pod bramkę strzeżoną przez Kacpra Bieszczada.

9
    Donatas Nakrosius pierwszym zawodnikiem napomnianym żółtą kartką za ostre przewinienie.

6
    Wznowienie wrzutem z autu i spokojne podejście zawodników obu zespołów.

5
    Garbarnia Kraków starała się nacisnąć na obronę Zagłębia II Lubin, która nie cieszy się dobrą sławą. Na razie skutecznie na własnej połowie poradzili sobie podopieczni Pawła Sochackiego.
    Pojedynek rozpoczął się

2
    Nadszedł czas na rozpoczęcie meczu oraz kolejki.

1

Zagłębie II Lubin: Bieszczad – Orlikowski, Posmyk, Oko, Bogacz, Kizyma, Kruszelnicki, Kocaba, Dieng, Pakulski, Kusztal.
    Rezerwowi: Weirauch – Rogalski, Sochań, Karasiński, Terlecki, Popielec, Masiak, Sławiński, Szafranek.
    Trener: Paweł Sochacki

Garbarnia Kraków: Dziekoński – Warczak, Polak, Bartków, Słomka, Mularczyk, K. Dziedzic, Tymosiak, Nakrosius, Karbownik, Żak.
    Rezerwowi: Kozioł – Assinor, Purcha, Gądek, Nowak, Handzlik.
    Trener: Maciej Musiał

Sędzia: Paweł Horożaniecki (Żary).
    Zestawienie Garbarni
    Jedenastka Zagłębia

Zapraszamy na relację na żywo z meczu eWinner II ligi w Lubinie. Zagłębie II zmierzy się w nim z Garbarnią Kraków. Początek rywalizacji w sobotę o godzinie 12.
    Miedziowi powalczą jako gospodarze
    Ważny mecz dla Garbarni

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00.

Gole: 26. Pakulski (kar.)

Kartki:   62. Kocaba (LB2), 77. Pakulski (LB2), 90+3. Sławiński (LB2), 90+4. Bieszczad (LB2) – 9. Nakrosius (GRB), 21. Bartków (GRB), 56. Karbownik (GRB), 58. Tymosiak (GRB), 71. Mularczyk (GRB)

Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
    Strzały celne: 3:5. Strzały niecelne: 4:3. Rzuty rożne: 1:6. Spalone: 1:3. Foule: 25:21.
    Zagłębie II Lubin: Bieszczad – Orlikowski, Posmyk, Oko, Bogacz, Kizyma, Kruszelnicki (60. Sławiński), Kocaba, Dieng (69. Popielec), Pakulski (78. Terlecki), Kusztal.

Zmiany: Weirauch – Rogalski, Sochań, Karasiński, Terlecki, Popielec, Masiak, Sławiński, Szafranek.

Garbarnia Kraków: Dziekoński – Warczak, Polak, Bartków (82. Purcha), Słomka, Mularczyk, K. Dziedzic (67. Handzlik), Tymosiak, Nakrosius, Karbownik (66. Assinor), Żak.

Zmiany: Kozioł – Assinor, Purcha, Gądek, Nowak, Handzlik.

Sędziowie: Paweł Horożaniecki (Żary)