Hutnik – Stomil 1:1 (koniec) | Lech II P. – Znicz 2:2 (koniec) | Radunia – KKS 0:0 (koniec)
Wisła Pu. – Śląsk II 4:0 (koniec)
Lech II Poznań
2:2 (1:0)
Znicz Pruszków
Niedziela 21.05.2023, 13:00 • Stadion Leśny, Wronki • 2. Liga • 32. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (15:07:46)

Posiadanie piłki: 46% : 54%.
    Strzały na bramkę: 9:6.
    Strzały niecelne: 1:11.
    Rzuty rożne: 8:8.
    Spalone: 2:2.
    Faule: 8:10.

Interesująca konfrontacja w Wielkopolsce zakończona remisem 2:2. Oba zespoły były na prowadzeniu, a ostatecznie muszą zadowolić się dopisaniem punktu w tabeli.

90+4

90+3
    Pora na ostatni gwizdek prowadzącego to spotkanie Mateusza Piszczeloka.

90+2
    Jeszcze apetyt obu zespołów na rozstrzygnięcie starcia w doliczonym czasie, ale pozostało mało czasu i zanosi się na podział punktów.

90
    Doliczony czas.

90
    Gol dla Lecha!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa MATEUSZ ŻUKOWSKI.

Gracz Lecha II Poznań wziął na siebie odpowiedzialność w ostatniej minucie podstawowego czasu i nie pozwolił sobie na moment zawahania. Po strzale Mateusza Żukowskiego z rzutu karnego jest ponownie remis.

89
    Dawid Barnowski napomniany żółtą kartką za sprokurowanie rzutu karnego.

88
    Będzie ogromna szansa na doprowadzenie do remisu. Sędzia odgwizdał przewinienie w polu karnym. Jedenastka dla Lecha II Poznań!

85
    Lech II Poznań długo mógł bronić zaliczki, następnie mógł skłonić się ku remisowi, a aktualnie podopieczni Artura Węski szukają w ogóle sposobu na zapunktowanie. Dynamiczny zwrot akcji.

81
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków:
    z boiska schodzi Nagamatsu, na boisku pojawia się Cegiełka.

79
    Gol dla Znicza!
    Strzelcem bramki DAWID BARNOWSKI.

Ambitnie i walecznie Znicz Pruszków po przerwie. Gościom udało się odwrócić wynik w Wielkopolsce. Dawid Barnowski znalazł się w odpowiednim miejscu i teraz to podopieczni Mariusza Misiury mogą pilnować prowadzenia.

76
    z boiska schodzi Wójcicki, na boisku pojawia się Czarnowski.

76
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań:
    z boiska schodzi Dziuba, na boisku pojawia się Czekała.

76
    z boiska schodzi Wilak, na boisku pojawia się Stankiewicz.

75
    Norbert Pacławski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

70
    Przygotowani do pojawienia się na boisku są kolejni zawodnicy, którzy rozpoczęli spotkanie na ławce rezerwowych.

67
    Goście wymienili podania i wymanewrowali zagubionych przeciwników. Otworzyła się możliwość pokonania bramkarza strzałem z czystej pozycji, ale nie została ona wykorzystana. Zabrakło pewności siebie strzelcowi.

65
    Gospodarze muszą wykazać się w obronie, jeżeli chcą zapunktować. Znicz Pruszków prezentuje groźniejsze oblicze w drugiej połowie spotkania.

62
    Szybka akcja przeprowadzona z wykorzystaniem lewego skrzydła, ale było tam za mało przestrzeni na przedostatnie się w pole karne i była jeszcze próba przegrania piłki przez drugą stronę boiska.

61
    z boiska schodzi Antczak, na boisku pojawia się Sanocki.

60
    To już godzina meczu za drugoligowcami i na razie oba zespoły zadały sobie po jednym mocnym ciosie. Jest jeszcze wystarczająco dużo czasu na rozstrzygnięcie pojedynku.

57
    Piłka została przegrana na połowę gospodarzy. Zabrakło tam miejsca do oddania uderzenia. Przyjezdni wymieniali podania na obrzeżach pola karnego, ale zabrakło im zdecydowania i nawet nie postraszyli bramkarza przeciwnika.

55
    Strzelcem bramki MACIEJ FIRLEJ.

Znicz Pruszków może ponownie liczyć na najskuteczniejszego drugoligowca. Po uderzeniu Macieja Firleja lądowanie piłki w bramce i kandydat do awansu ma ponownie realną szansę na odniesienie zwycięstwa.

52
    Coraz groźniejsi są przyjezdni, którzy rozpędzili się po rozmowie ze szkoleniowcem Mariuszem Misiurą w szatni.

50
    z boiska schodzi Winglarek, na boisku pojawia się Proczek.

48
    Pora na emocje związane z wydarzeniami w drugiej połowie spotkania. Wygląda na to, że pruszkowianie będą musieli zaryzykować, jeżeli liczą na odwrócenie rezultatu.

46

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.

Lech II Poznań zabrał do szatni jednobramkowe prowadzenie. Drużyna z Wielkopolski potwierdza na boisku, że potrafi być niewygodnym przeciwnikiem dla czołowych drugoligowców. Znicz Pruszków poszuka sposobu na doprowadzenie do remisu po przerwie.

45

42
    To już ostatnie szanse na poprawienie wyniku w pierwszej połowie spotkania. Zależy na tym przede wszystkim starającym się o awans zawodnikom z Pruszkowa.

40
    Pozostało pięć minut podstawowego czasu do zakończenia rywalizacji w pierwszej połowie spotkania.

39
    Bruno Żołądź napomniany żółtą kartką za powstrzymanie ostrym faulem ataku przeciwnika.

37
    Piłka znajdowała się przez pewien czas na obrzeżach pola karnego Lecha II Poznań, jednak nie doszło tam do oddania skutecznego uderzenia.

35
    Pozostało jeszcze gościom trochę czasu na poprawienie wyniku w pierwszej połowie spotkania. Na możliwość pokonania strzałem Jakuba Mędrali czeka na desancie Maciej Firlej.

33
    Wymiana podań na prawej stronie boiska zakończyła się dośrodkowaniem. Powstrzymanie długo szybującej i głęboko zagranej piłki nie stanowiło problemu dla skoncentrowanego bramkarza.

32
    Rozegranie w centrum boiska proponowane przez zawodników Znicza Pruszków, ale nieustannie w odpowiednim miejscu oraz czasie są w obronie gospodarze.

30
    Ostra gra zawodników z Pruszkowa została już wyceniona na dwa napomnienia żółtym kartonikiem przez sędziego Mateusza Piszczeloka.

26
    Mateusz Grudziński napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

25
    z boiska schodzi Cywka, na boisku pojawia się Gogół.

22
    Na razie gospodarze grają konsekwentnie w obronie i nie pozwalają wyżej notowanym przeciwnikom na częste stwarzanie sytuacji podbramkowych.

20
    Jurij Tkaczuk napomniany żółtą kartką za popełnienie ostrego przewinienia.

15
    Początek spotkania nie był udany w wykonaniu Znicza Pruszków, który po falstarcie musi zbierać się do bardziej zdecydowanego natarcia.

12
    Strzelcem bramki MAKSYMILIAN DZIUBA.

Lech II Poznań grał odważnie na początku meczu, co skończyło się golem na 1:0. Przewaga gospodarzy została udokumentowana uderzeniem do siatki Maksymiliana Dziuby. Miłosz Mleczko już wie, że nie zachowa czystego konta w prestiżowym dla siebie spotkaniu.

8
    Znicz Pruszków coraz częściej prezentuje swoje możliwości w rozgrywaniu futbolówki.

7
    Początkowe próby przedostania się w pobliże bramki. Nie ma jednak ryzyka w pierwszych minutach. Raczej ostrożne sprawdzanie, co przygotował przeciwnik na niedzielne popołudnie.

5
    Wzajemne badanie się zawodników obu zespołów na początku spotkania. Na razie gospodarze, ani goście nie przeprowadzili niebezpiecznego ataku.

3
    Pora na emocje związane w meczem na stadionie we Wronkach. Lech II Poznań z mocnym postanowieniem wysokiego zawieszenia poprzeczki przeciwnikom.

1
    Jedenastki drużyn

Lech II Poznań: Mędrala – Żukowski, Tomaszewski, Waliś, Tudruj, Cywka, Żołądź, Dziuba, Antczak, Pacławski, Wilak.

Rezerwowi: Stachowiak – Kukułka, Sanocki, Olejnik, Stankiewicz, Czekała, Laskowski, Gogół, Zagórski.
    Trener: Artur Węska

Znicz Pruszków: Mleczko – Juchymowicz, Winglarek, Wójcicki, Grudziński, Moskwik, Pomorski, Barnowski, Tkaczuk, Firlej, Nagamatsu.
    Rezerwowi: Misztal – Proczek, Cegiełka, Niewiadomski, Matwiejczuk, Czarnowski, Bogusławski, Tabara, Nowak.
    Trener: Mariusz Misiura

Sędzia: Mateusz Piszczelok (Katowice).

Zapraszamy na relację na żywo z meczu eWinner II ligi we Wronkach. Lech II Poznań zmierzy się w nim ze Zniczem Pruszków. Początek rywalizacji w niedzielę o godzinie 13.
    Lechici powalczą u siebie

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.

Gole: 12. Dziuba, 90. Żukowski (kar.) – 55. Firlej, 79. Barnowski

Kartki:   39. Żołądź (LP2), 75. Pacławski (LP2) – 20. Tkaczuk (ZNI), 26. Grudziński (ZNI), 89. Barnowski (ZNI)

Posiadanie piłki: 46 % : 54 %.
    Strzały celne: 9:6. Strzały niecelne: 1:11. Rzuty rożne: 8:8. Spalone: 2:2. Foule: 8:10.
    Lech II Poznań: Mędrala – Żukowski, Tomaszewski, Waliś, Tudruj, Cywka (25. Gogół), Żołądź, Dziuba (76. Czekała), Antczak (61. Sanocki), Pacławski, Wilak (76. Stankiewicz).

Zmiany: Stachowiak – Kukułka, Sanocki, Olejnik, Stankiewicz, Czekała, Laskowski, Gogół, Zagórski.

Znicz Pruszków: Mleczko – Juchymowicz, Winglarek (50. Proczek), Wójcicki (76. Czarnowski), Grudziński, Moskwik, Pomorski, Barnowski, Tkaczuk, Firlej, Nagamatsu (81. Cegiełka).

Zmiany: Misztal – Proczek, Cegiełka, Niewiadomski, Matwiejczuk, Czarnowski, Bogusławski, Tabara, Nowak.

Sędziowie: Mateusz Piszczelok (Katowice)