Raków – Warta 2:2 (koniec) | Górnik Z. – Piast 0:0 (koniec) | Radomiak – Cracovia 0:1 (koniec)
Raków Częstochowa
2:2 (0:1)
Warta Poznań
Sobota 05.08.2023, 15:00 • Miejski Stadion Piłkarski, Częstochowa • PKO Ekstraklasa • Runda 3

Remis! Warta się postawiła gospodarzom i Raków traci punkty na swoim stadionie! Sam mecz dość ciekawy bo sporo się działo! (17:03:20)

90+7

90+5
    Korner dla gości, Kiełb centruje w pole karne, ale Raków bez problemu oddala zagrożenie.

90+4
    Jean Carlos Silva potężnie z pola karnego, ale piłka przelatuje nad poprzeczką bramki rywala!

90+2
    Kiełb wrzuca z autu w pole karne, ale rywale wybijają. Po chwili centra Kieła na głowę Zrelaka, ten strzela, ale pewnie łapie Bieszczad.

90+1
    Warta zamknęła rywala w ich polu karnym! Centra w szesnastkę, ale Raków wybija na aut!

90
    Arbiter dorzuca 7 minut!

87
    Raków poczuł wiatr w żaglach! Gospodarze wyraźnie usiedli na rywalu!

86
    Zmiana w drużynie Warta Poznań:
    z boiska schodzi Stefan Savić, na boisku pojawia się Wiktor Kamiński.

85
    Gol dla Rakowa!

No i Raków wraca do gry! Centra w pole karne gości, lekkie przedłużenie piłki głową na 10 metr pod nogi JEAN CARLOSA, który pewnym strzałem trafia do siatki rywala!

81
    Raków wciąż na połowie rywala, gospodarze lekko poddenerwowani, bo do końca meczu około 9 minut!

79
    Lis potrzebuje pomocy medyków.

78
    Na ofsajdzie złapany jeden z zawodników gospodarzy.

76
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa:
    z boiska schodzi Bartosz Nowak, na boisku pojawia się Zoran Arsenić.

76
    z boiska schodzi Ben Lederman, na boisku pojawia się Gustav Berggren.

75
    Centra z lewej strony boiska w pole karne, wprost na głowę Piaseckiego, ten jednak uderza wprost w ręce Lisa.

75
    Raków próbuje, próbuje, ale na razie niewiele z tego wynika. Warta skupiona na grze w defensywie.